Ludzie przestańcie liczyć na Unię ten twór powinien...

Ludzie przestańcie liczyć na Unię ten twór powinien paść.Unia zabrania tego,unia zabrania tamtego.Wybierzcie tego co chce zlikwidowac podatek kupno-sprzedaż,obniżyć podatek ,zlikwidować zus .Odłuczcie się że Unia wam da na to na sramto .

9 komentarzy

????

A tobie coś się nagle przestawiło , że taki antyeurokołchoźnik się zrobiłeś ? Dostrzegłeś ze Europa się z tuskomatołów śmieje ?

4 5
ID:61107

george best

@~????: EUROPA UMIERA-a może mi się przestawilo coś nie wiem .Wiem jedno 4 dziecko tuż tuż bo wiesz ja to jak arab produkcja pełną parą.

1 3
ID:61108

Radio_Moskwa

ZUS HARACZ na KOGO?


2 4
ID:61111

Ada

Zgadzam sie zeby zrzucic z siebie to jarzmo unijne z natowskim wlacznie ale co do ZUS to musimy miec w panstwie organizm oplacajacy nasze emerytuiry i swiadczenia. Nie wszyscy maja na oplacanie prywatnego ubezpieczenia. Wiadomo, tak zrobili, ze nie ma zakladow a wiec skladek coraz mniej. Wyportkowali tych, ktorzy placili skladki bo sobie uzywali...

0 8
ID:61114

negocjator...

najpierw głosowałeś na TAK teraz do kogo masz pretensję , ja od początku byłem na NIE ... mi nie przeszkadzało na paszport wyjeźdzać !

0 4
ID:61117

????

@~george best: sorry -ale chyba nie zamieniłeś meksykanki na arabkę ? Pueblo by ci tego nie darowało , nie mówiąc o cichejagenturzePO zmiany POgladów na pejsaty eurokołchz który szybko sprzedał za gaz Putinowi Krym jak kiedyś Hitlerowi Austię . Ten żydowski handel chyba dostrzegasz ?

1 10
ID:61130

tymi_tunie_pier

@~????, tylko pisz gdzie żeś bywał czarny baranie? Co to za dzicz,że nie mogłeś wejść do netu ?

3 0
ID:61136

george best

@~????: spokojnie zmieniać to trzeba gacie i skarpetki codziennie .Są przeciez burdele więc po co brać rozwód jak można sobie spokojnie podejść na małe bunga bunga.

1 1
ID:61146

LALA20

@ george best

Czerwone Latarnie w Amsterdamie, i kluby Karaoke w Belgii.
Karaoke, to taki mały kamuflaż, zawsze można coś wyłowić.
Pozdrawiam.

0 0
ID:61183


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA