Jak zobaczyłem ten program to ze smiechu padłem .Napewno...

Jak zobaczyłem ten program to ze smiechu padłem .Napewno mój przedmówca który tak chwali swą firme siedzi na krześle z lewej strony.
Czas na zmiany a nie na żebranie od Państwa

7 komentarzy

Bogdan

@george best Jak godzisz Twoje podejście di kk z podejściem do tego samego kk przez Korwina?

4 0
ID:61216

george best

@~Bogdan: KK za tydzień ma swoją kolejną wtope z wyniesieniem już chyba z milionowego świętego do tego człowieka który ukrywał pedofilię i kłamał .Więc ja cały czas trzymam się od wszelkich doktryn religijnych z daleka .Czy dla Ciebie ważny jest kościół czy to abyś mógł płacić mniejszy podatek i pociupciał sobie na jakiś wczasach tu i tam.?

0 3
ID:61220

george best

@~Bogdan: Boguś zakładaj więc kierpce i na kolanach może zdążysz do Watykanu albo pogadaj z pytajnikiem on się tam rusza na Italiano bo pewnie już forsę w święta przepił to zabierze Ciebie .A tak na poważnie mnie tylko interesuje rodzina kobiety i Manchester United wiesz dobrze że jestem sam dloa siebie bogiem.

0 2
ID:61233

Bogdan

@~george best:
Zaraz, zaraz. Nie odpowiedziałeś na bardzo konkretne pytanie. Stajesz się dwulicowym.

1 0
ID:61263

george best

@~Bogdan: kościół w rządach Korwina będzie utrzymywał się sam jak dobrze wiesz.Więc o co pytasz o wiekszą kasę dla nich czy większą ilość ministrantów?

0 0
ID:61274

tymi_tunie_pier

@~george best: tym razem to cie bogdan zagonił. Korwin jest tak służalczy wobec kk, że we pale się nie mieści jak można być tak skrajnym.

1 0
ID:61305

george best

@tymi_tunie_pier: na pewno nie jest za konkordatem i to mi wystarczy .Najważniejsze jest to że chce zrobić porządek z pseudo urzędasami w Polsce to plaga komuchów i innych którzy kradną ile wlezie.Podatek zmniejszenie to powinno być dużym argumentem.Cieszę się bo oglądam na youtube jego wystąpienia na różnych uczelniach że młodzież idzie za nim i niech tak zostanie.

0 0
ID:61312


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA