Wydarzenie.W Bydgoszczy powstanie Lidl.Ile malych sklepow...

Wydarzenie.W Bydgoszczy powstanie Lidl.Ile malych sklepow sympatycznych zniknelo i zwiekszylo sie bezrobocie? 17 hektarow pod ten gigant. Natomiast nasze ziemie rolnicze znikaja, nic nie produkuje sie, betonowane. Beda sprzedawac zywnosc watpliwej jakosci. Wedlina czy mieso czasem jest nie do zjedzenia. Kurczaki pedzone hormonami i antybiotykami, wedlina obojetnie jak nazywa sie pelna wody, przesolona, z jakas galaretka. Jeszcze ciesza sie czego to nie zroblili. Gospodarka pozal sie Boze. Pewnie przy otwarciu ten obiekt bedzie tez poswiecany.

6 komentarzy

skull

A co mnie Bydgoszcz interesuje? W malych sklepach nie ma zywnosci watpliwego pochodzenia i watpliwej jakosci? Nie osmieszaj sie. Twoj sklepik pewnie zbankrutowal i swoje zale wylewasz.

6 0
ID:61243

Ada

@skull: krotykowzrocznych ja Ty nie brakuje. Jak barany akceptujemy wszystko co nam dyktuja.

0 6
ID:61248

skull

@~Ada: Szkoda, że już po świętach. Mogłabyś poprosić zajączka o słownik ortograficzny.

4 0
ID:61250

????

@~Ada: niedlugo wyeżdżam ale mam nadzieję że TY dasz popalić tym kolaborantom PO , specjalistom od wszystkiego , cichejagenturze i azorkowi z chinską gumką w majtkach .Ich prawda wysadza w POwietrze a w kłamstwie czują się jak....... muchy w gów....e . Ale gó...o też kiedyś wyschnie .....więc patrzmy z optymizmem na świat .

0 7
ID:61253

george best

@~????: Wielką prośbę mam do Ciebie pozdrowienia dla wszystkich fanów SS Lazio Roma precz z komuną !!!i AS Roma .

1 1
ID:61284

????

@~george best: Tam gdzie pracuję tylko Napoli jest ,,piu bello' -nie rozumię tego fanatyzmu regionalnego ale oni tak mają i w tym fanatyźmie są nawet sympatyczni choć śmieszni .

0 2
ID:61288


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA