W czasie mojego ,,niebytu'' w miejscowym szpitalu-umieralni...

W czasie mojego ,,niebytu'' w miejscowym szpitalu-umieralni powiatowej POd dyrekcja z PO miały miejsce tragiczne zgony dzieci (bliźniaków) o czym wzmiankowała również włoska prasa . Obecnie w miejscowych mediach żadnej wzmianki o przebiegu śledztwa w tej sprawie . Czyżby platformerski dyrektor nadal siedział na swoim przydzielonym politycznie stanowisku ? Może cichyagentPO ma jakieś wiadomości z ,,pierwszej ręki ''?

18 komentarzy

george best

W Polsce szybko skazuje sie dzieciaka z lufka ,babcię która zajumała batonika a jak dochodzi do takich różnych sytuacji wtedy prokuratura i inne tego typu urzedy jakby spowolniły.Dla mnie jak winny za nogi łep odciąć i do widzenia niewinny puscic i przeprosić w gazecie tak powinno być.

5 2
ID:61241

tupac

Kolego antydzałkowiec - wracaj do brata pracować u tłustego włocha.

9 5
ID:61245

cichyobserwator

Pewnie w ,, normalnych " krajach do kazdego śledztwa jest przydzielony agent zwany biezącym pytajnikiem , który na bieżąco- minuta po minucie - opisuje toczące się śledztwo ale u nas jeszcze zacofanie straszne więc wracaj do tych ,, normalnych " i truj im dupy swoim geniuszem. A co do obsady stanowisk to poczytaj sobie gdzie byłeś : ,,Włochy zjada korupcja. Minister sprawiedliwości: jest gorzej niż 20 lat temu"
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12669939,Wlochy_zjada_korupcja__Minister_sprawiedliwosci__jest.html
I wracaj tam jak najszybciej.

6 8
ID:61249

Radio_Moskwa

Oto cała POlska słynna na cały świat! Oczywiście nie z nowoczesnych Technologii myśli itp., ale ze zwykłego złodziejstwa! Jak ktoś nie wie, dlaczego tu w tym kraiku nad Wisłą jest źle to niech zrozumie, że złodzieja można znaleźć nawet na najwyższych szczeblach administracji państwowej a może właśnie tam tego złodziejstwa i nieróbstwa jest najwięcej!

http://finanse.wp.pl/gid,16539063,kat,1033725,title,Biznes-i-korupcja-w-jednym-stali-domu,galeria.html

4 4
ID:61251

????

@~cichyobserwator: Jak widać ,, prawda w oczy kole' a przyzwyczajenie do obłudy i zakłamania jest twoja druga naturą .Mam nadzieje że w czasie mojej nieobecności znajdą się na tym forum tacy niezaleznie myślący którzy ci sPOkoju nie dadzą- konfidencie PO . Bo choć ,,Włochy zjada korupcja' to dzieki twoim POlitycznym idolom Polskę już platformerska korupcja zjadła .Inaczej takie ,,coś' jak cichaagentura nie miałaby odwagi pyska na forum otworzyć .Ale może już niedługo ....POmącisz .

2 7
ID:61252

cichyobserwator

@~????: Twoi ,, tacy niezaleznie myślący " już są : Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza ( dawniej szpital Tworkowski ) . A ty przypadkiem nie wracasz tam po świątecznej przepustce ? Bo dostępu do internetu nie dają i go nie masz; a przecież we włoskim raju to chyba internet jest.
Mam nadzieję ,że na nastepne święta ( przepustkę ) przyjedziesz jeszcze bardziej ,,niezależnie myslący " bo kuracja i lepiej dobrane leki dadzą lepszy efekt.

4 6
ID:61265

ozon

WyPiSujesz te brednie , PiSzczysz jak przydeptana mysz i makaron nawijasz i to nie aldente tylko taki rozciapany
Wskrzeszasz stare newsy i chcesz odbitym blaskiem świecić?Wielokrotnie odgrzewane kotlety gwarantują zgage co wyrażnie widać...
Ty to z tych co to cudze chwalą bo niewiele rozumieją?"pytajniku"

7 3
ID:61266

george best

Dam Tobie jedną radę jak możesz to zostań we Włoszech.Musisz zdecydować albo męczyć się w Polsce albo żyć na pewnym poziomie i nie martwić się o jutro we Włoszech.Ja nie żałuję bo pewnie do końca życia musiał bym słuchac głupot i płacić daninę na zus a slychac jeszcze mądrych ekonomistow w Polsce że chcą podwyższyć podatki .Debili nie brakuje .

4 2
ID:61285

????

@~george best: Obecnie dzięki bratu mam wybór więc POszczekiwanie fałszywych azorków i ogarów PO lata mi i POwiewa natomiast żal mi młodego pokolenia Polaków które wchodzi w życie i na poczatku jest ogłupiane i przyzwyczajane do nienormalności po płaszczykiem idiotycznych hasełek z POsiedzen rządu rudego. Jak będę karmił azorka kiszką i wmawiał mu że to szynka to PO kilku latach ta kicha bedzie dla niego szynką bo nic innego nie poznał .Tak samo jest z tą tuskomatolską propagandą która wsadziła młodzież w umowy śmieciowe wmawiając jej że to PO europejsku . Miedzynarodowy trybunał nazwał te smieciówki PO imieniu i Tusk POnownie wyszedł na k.... !!!

3 7
ID:61287

george best

Mlodziez bynajmiej ta studiująca trzyma stery za Korwina .Lewactwo się trzęsie .Oby tylko wygrał te wybory.

1 3
ID:61291

Ogłoszenie

Czy ktoś może napisać o co chodzi w tym ogłoszeniu:
Mężczyzna, 29 lat
Szukam: kobiety
Stan cywilny: wolny/wolna

0 1
ID:61292

cichyobserwator

@~????: Nie rozumiesz prostych tekstów więc napisze ci jeszcze prościej . Przestań wypisywać teksty bo hemisferektomii typu : ,, Miedzynarodowy trybunał nazwał te smieciówki PO imieniu i Tusk POnownie wyszedł na k." Jaki trybunał ? Ty naprawdę potrzebujesz pomocy. O tych umowach juz ci kiedyś pisałem a ty dalej tabula rasa.Takie umowy wystepują na całym świecie i w całej UE.
Przeczytaj albo niech ci inny z dwiema półkulami przeczyta:
Wielka Brytania
,,Przez Wielką Brytanię przetoczyła się w połowie ubiegłego roku debata na temat kontraktów zerowych (zero-hour contracts) i podobnie jak w Polsce nie wiadomo dokładnie, jaka jest skala zjawiska. Centrala związkowa Unite biła na alarm, że na taką umowę zatrudnionych jest 5,5 mln osób,"
Niemcy
,,Liczba pracowników na umowach śmieciowych wzrasta także w Niemczech. Na zatrudnieniu tymczasowym znajduje się ok. 800 tys. osób. (dane Federalnej Agencji Zatrudnienia). Jednakże 7,4 mln Niemców ma miniprace, gdzie zarabiają nie więcej niż 450 euro miesięcznie."
http://forsal.pl/artykuly/770256,praca-za-granica-jak-wygladaja-umowy-smieciowe-w-europie.html
U nas ta forma jest nadużywana - fakt , ale wystepuje w zasadzie wszędzie więc nie udawaj ,,normalnego " i ,,poinformowanego " bo guzik wiesz a znajomość słów ,, Miedzynarodowy trybunał " wcale nie oznacza ,że wiesz o czym piszesz.
Skorzystaj z pomocy brata póki nie jest za pózno a coraz bardziej widać ,że ten czas sie kończy.

5 5
ID:61297

zbuntowany_kaloryfer

Podejmę się próby wyjaśnienia.
Otóż 29letni facet, poszukuje wolnej kobiety (wolna) lub kobiety z doszytym fiutem (wolny). Czyli facet przejawia dość osobliwe skłonności;)

0 0
ID:61299

ozon

Taki prawy i uczciwy facet jak Ty "pytajniku" na pewno brzydził się podejmować pracę na czarno i jako uczciwy Polak uiścił wszelkie należne podatki w słonecznej Italii., a jeśli nie tam to w Ojczyżnie zgłosił fiskusowi dochód?
Dodam jeszcze ,ze nawet międzynarodowe konsylium ze specjalistami z bardzo wysokiej półki nie będzie w stanie takim jak Ty pomóc... co najwyżej w Muzeum Historii Ziemi jako okaz bedziesz wystawiony....ku przestrodze!

4 4
ID:61307

????

@~ozon: Takiego piewce reżimowej tuskomatolskiej propagandy to POwinno g...o obchodzić bo skoro Polska tuskomatolska nie POtrafi POLAKOM zapewnić pracy i godnej płacy to nie jej interes jak sobie radzą by utrzymać rodzinę i nie dorabiać POlitycznych złodziei i takich agentów jak ty .

1 6
ID:61350

ozon

Urabiasz ideologię do cwaniactwa?
Poszerz słownictwo bo jesteś monotematyczny ..
No tak- bedziesz płacił podatki i staniesz się uczciwy jak PiS wygra wybory?- czyli nigdy!

3 2
ID:61359

????

@~ozon: jeśli prawda o plitycznych złodziejach kolaborujących z obcym zydowskim kapitałem jest faktem to trzeba nazywać ją PO imieniu a nie ubierać w propagandowe piórka i trzymać palec w du...e u Tuska tak jak ty to robisz -moralizatorze z chińską gumką w gaciach .Dzięki takim jak ty POLACY mieli już kilka rozbiorów bo POdobno ,,kolaboracja była patriotyczna '-jeśli znasz historię Polski ?

1 1
ID:61381

george best

@~Ogłoszenie: GENGER zaatakował o to chodzi w tym ogłoszeniu.Tajlandia jest kolebka zabiegów gdzie z brzydkiego faceta robi super kobietę.Jednemu polakowi zabrqakło kasiorki i zapomniał zrobić sobie twarz.

0 2
ID:61382


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA