..."już za parę dni za dni parę..." bedzie tzw długi...

..."już za parę dni za dni parę..." bedzie tzw długi weekend. Jak go spedzicie? bo ja super! Właśnie moi szefowie poinformowali mnie ,ze czas sprawdzić kolegów Chorwatów bezpośrednio i 29 wylatuje do Splitu! Tym razem z moją miłą, moją cichą ,moją śliczną- jak śpiewał kiedyś Połomski. pogoda zapowiada się tam całkiem dobra więc pogodzę pożyteczne z przyjemnym i pomoczę nogi w Adriatyku...
No i jak tu nie kochać gospodarki wolnorynkowej...?

11 komentarzy

george best

Znów tam lecisz ?to miłego odpoczynku myślałem że wpadniesz dziś na Pomarańczowa zabawę ja od 4-30 już nie śpię.Dziewczyny już tez wstały i jedziemy o 10 na Hagę .Święto Króla to jest to pierdziele co za kraj wszyscy pozytywnie nakręceni..

1 3
ID:61371

zbuntowany_kaloryfer

Nie tylko Split ale cała Dalmacja jest super zacny Ozonie. I ceny nieruchomości wyjątkowo kuszące tam, choć jak na b. Jugosławię najdrożej. Ale mimo to ciągle sporo taniej niż w Hiszpanii czy nawet Portugalii.

2 4
ID:61372

????

A na Ukraine nie wybierasz się azorku ? Tam też chcieli gosPOdarki wolnorynkowej z obrożą pejsaczy z Banku Światowego .Z twoim ,,doświadczeniem' może byś ich jednak przekonał -agencie PO ?

4 7
ID:61374

Moher

@~george best: Tradycją jest także spożywanie likieru pomarańczowego, tzw. oranjebitter. Powodzenie tej imprezy w dużym stopniu zależy jednak od pogody
Tylko nie przeholuj z tym oranjebitter .

3 1
ID:61385

ozon

"george" - we współczesnym świecie jakoś manna z nieba nie chce spadać a i ja takich oczekiwań nie mam. Do Holandii może wdepniemy innym razem- baw się dobrze .A ,ze u nas nie sa pozytywnie nakręceni to moze dlatego ,ze nie mamy króla czy królowej...?
"zbuntowany kaloryferze" do emerytury jeszcze troche czasu jest ( w Szwecji też wydłużono) to pomyślimy nad tym czy nie zakupić jakiś włości... jeśli o mnie chodzi to nie bardzo no ale moja błękitnooka miewa różne pomysły no i te bałkańskie rytmy robią na niej wrażenie dość mocne!
"pytajnik" znowu szukasz drogi do Pacanowa? Pozdrów koziołka!!

3 4
ID:61400

????

@~ozon: chyba POmyliłeś adres -Pacanów to miejsce stacjonowania waszej V kolumny PO - tuskomatołków i euromatołków ,czyżby już arterioskleroza cię skubała ?

3 3
ID:61414

Moher

@~ozon: pyszałkowatość
chełpliwość , przechwałka , przechwalanie się
afiszowanie się , pyszałkowatość , reklamiarstwo
pycha , megalomania , bufonada
gaskonada , zarozumialstwo
fanfaronada , mania wielkości
chwalenie samego siebie .

5 3
ID:61416

ozon

Nie robię niczego czego miałbym się wstydzić "Włóczko". Macie kompleksy , nie macie osiagnięc, życie Wasze monotonne wiec szukasz przymiotników które niby mają mnie obrazić! Nic podobnego! To jak to odbierasz to Twój problem w moim srodowisku sukces jest przyjmowany pozytywnie a zawiśc obcym uczuciem- nadejdzie taki czas ,ze i u Polaków stanie się to normą
Moja praca między innymi na tym polega a ,ze akurat nad Adriatyk jadę a nie do Pcimia Dolnego no to chyba to najbardziej uwiera takich zazdrośników... chleba nikomu z Was nie odbieram wręcz przeciwnie płacę wysokie podatki i nie mam powodu aby tego sie wstydzić. Zakup włości sola w oku? a niby dlaczego nie mam prawa mówić głośno o marzeniach? karalne ?
Worka pokutnego nie założę ani biczować sie nie będę Ty możesz się umartwiać, bać się marzeń- ani mnie to ziębi ani grzeje... Ja ze swojego życia i pracy jestem zadowolony i mam prawo o tym mówić nawet tu w Polsce! Pozdrawiam i zyczę większego dystansu...

3 5
ID:61421

????

Nie zaPOmnich zabrać zapasowej chinskiej gumki ....do majtek europejczyku szpagatowy ...bo jak sie rozmarzysz ....to może ta gumka ci się przydać ...

2 1
ID:61441

Moher

@~ozon: Lecz się chłoptasiu, nie ma kto cię pochwalić ,to sam się chwalisz. ,że śmierdzi dekoracją na 2 km

3 1
ID:61443

Bareja

Ale durne solidaruchy!

0 1
ID:61445


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA