Czy wiecie że w sierpniu 2014roku ,będzie 5 piątków,5...

Czy wiecie że w sierpniu 2014roku ,będzie 5 piątków,5 sobót i 5 niedziel,raz na 823 lata.prawda @ozon ,czy fałsz?

7 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Mamy teraz maj. Za rok w maju będzie 5 piątków, 5 sobót, 5 niedziel. Kolejne maje: 2015, 2026, 2037(obym dożył), 2043(byłoby miło gdybym dożył), 2048(wolę być martwy niż kalekim starcem), 2076(mam nadzieję, że nanotechnologia, genetyka i postępy w klonowaniu oraz fundusze umożliwią mi przeniesienie umysłu do ciała 20latka;))))

3 2
ID:61459

ozon

"Moher"- nie ten adres. Od wszelakich" prawd "specjalistą jest Twój idol "pytajnik" . ,Dobrze jednak o Tobie świadczy ,ze liczysz się z moim zdaniem..._ "zbuntowany kaloryfer" stanął na wysokości zadania i jak widzisz "Ameryki nie odkryłeś(aś?)

1 3
ID:61478

george best

Moher a jak myślisz kiedy nadejdzie koniec Belzebuba z Torunia .Jak tylko to się stanie biorę wolne 7 dni i lecę gdzieś nad wodę tygodniowa imprezka .

0 3
ID:61491

Moher

@~george best: Prędzej stanie twoja figura woskowa w muzeum Madame Tussand w Londynie,obok twojego idola alkoholika George Best.
Ty staraj się o zasiłek dla bezrobotnych,przyznawany jest tym,którzy przepracowali 26 tygodni w Holandii ,mam nadzieję ,ze tyle przepracowałeś.Werkloosheidswet Centrum Voor Werk en Ikomen.Nie myśl o balowaniu.Jeszcze nie doszedłeś do siebie, po ostatniej imprezie.zdrowiej chłopie i tylko modlitwa o pogodę ducha pomoże tobie.

3 0
ID:61507

george best

@~Moher: zasiłki biorą tylko żebraki dziękuję wolę pracować -PRACA CZYNI WOLNYM !!!Lepszy alkoholik od złodzieja belzebuba ślepca w pinglach.

0 2
ID:61512

????

Azor takie pierdołowate tematy uwielbia .Czuje sie w nich jak mucha w g....e...Aż dziwne że jeszcze się nie ,,rozwinoł kwieciście ' ...

2 0
ID:61518

george best

@~Moher: dlaczego sugerujesz ze mam się modlić?cieszę się życiem na chlebuś wystarcza,czwarte dziecko w drodze,cudowna żona,dom .Praca fajna i 30 godzin tygodniowo.Kraj wolny bez zakazów jak w Gettcie. Modlić to się mogą fajtłapy życiowe co ciągle im się coś nie udaje i myślą że dostana to z nieba-fantastyka.
A co do George Best-a mimo tego ze lubił kobiety i alkohol to był lepszym piłkarzem od Pele. Także Moher spokojnie dużo melisy pij albo polecam yerba mate-pozdrawiam.

1 2
ID:61522


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA