Ozon gratulacje piękny mecz. Kaloryfer obiecuję że będę...

Ozon gratulacje piękny mecz.
Kaloryfer obiecuję że będę już pisał CUD
Święto Króla o działo się opiszę to za parę dni

7 komentarzy

ozon

Fakt Chelsea obudziła się żdziebko.. we środę LM będą musieli się narobić ale wierzę ,ze sie uda.Obejrze już na chorwackiej ziemi, o sorki pycha przeze mnie przemawia jak to twierdzą niektórzy zawistnicy... Trzymaj się zdrowo skrobnę jakiś tekst tak ok 12- 13 maja! Pozdrawiam i fajnie ,ze przyjmujesz pewne uwagi z poczuciem humoru- tak trzymaj "george"

0 0
ID:61466

george best

@~ozon: zyczę dobrego wypoczynku i finału będzie dobrze.

0 0
ID:61474

zbuntowany_kaloryfer

Miło, że się nie naburmuszasz i doceniasz życzliwą radę. Ofiaruję Ci zatem jeden z moich naj naj najbardziej ulubionych utworów z lat młodzieńczych:

0 0
ID:61494

zbuntowany_kaloryfer

A pamiętasz to Dżordż..? Wtedy jeszcze trzymałem się z tzw. punkami na złość ojcu. Koncerty w Jarocinie, kontestacja itp. Ale geny zrobiły swoje. Nie daleko pada jabłko od jabłoni, albo jak powiedział Nicolas Cage "banan od bananowca;) Jakoś tak wyszło, że nie zamierzam rozwalić sobie łba przy użyciu strzelby jak Curt Cobain. Każdy facet w mojej linii genetycznej był żołnierzem albo policjantem, to i mi to było pisane.
Posłuchaj Nirvanki @Dżordż:


0 0
ID:61497

zbuntowany_kaloryfer

I polecam jeszcze Pink Floyd "Wish You Were Here". Gdybym tylko mógł pojawić się tam... Tylko cholerne 5 minut w przyszłości w wybranym przeze mnie okresie.

0 0
ID:61498

george best

Dzięki serdeczne choć przyznam ze mam w domu cała dyskografię tej kapeli .Byli ostatnio w Holi ale na koncercie ich byliśmy w 2004 roku sie działo.

0 0
ID:61499

george best

Nirvana o to były czasy POST REGIMENT,Under The Gun i inne a w Jarocku kiedy byleś ostatnim razem ?bo ja na sławnej rozpierdusze jak niszczono sponsora Malboro

0 0
ID:61521


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA