W bydgoskiej policji siedem osób zatrzymanych w tym pięciu...

W bydgoskiej policji siedem osób zatrzymanych w tym pięciu policjantów z drogówki. Przyjmowali łapówki w różnej formie. Zatrzymania w kujawsko-pomorskiej policji. Dziesięciu funkcjonariuszy zawieszonych. Niektore osoby pośredniczyły w przekazywaniu nie tylko gotówki, ale również drogich alkoholi, a nawet w organizowaniu prostytucji. Jeden z nich byl fotografowany z prostytutka ubrana w policyjny mundur. Policjanci dorabiali sobie do pensji nielegalnym procederem od 2012 roku. Sprawa w toku. Gdyby tak dobrac sie do skory rowniez naszym polikom ? Gangrena korupcyjna objela caly kraj od gmin po rzad. Tylko lupia najslapszych.

7 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Ada! Już mówiłem przecież! Zajmij tę niszę biznesową. Zarabiaj! Bez korupcji i szczególnych poświęceń! Będziesz mogła też pić wodę gromadząc "drogie alkohole". Dasz mężowi, aby nie marudził na Twoje źródło dochodów.
Ada w różnych wcieleniach może być: jako ostra policjantka, skromna gosposia, lubieżna pielęgniarka, odważna zakonnica... Pieniądz czeka, a @Ada nie ma ochoty go podnieść...
Ps. Kończę z tymi sugestiami (dla Ady), bo jeszcze pytajnikopodobni oskarżą mnie o bycie internetowym alfonsem.

6 3
ID:61455

zbuntowany_kaloryfer

I jeszcze jedno@Ada: jak będziesz oPsługiwać jakichś oPcokrajoFcUf to mÓF ładnie po polsku;)

6 2
ID:61456

Ada

@zbuntowany_kaloryfer: draznia Cie moje komentarze ? Proste. Ignoruj je.

2 6
ID:61460

Cycu

@~Ada: Polski język, trudna język.

6 2
ID:61461

zbuntowany_kaloryfer

Zapofniałem dodadć, rze w pefnych konfiguracjach/akrobacjach/sytuacjach @Ada ma bardzo utrudnioną wymowę. No cóż, skrzywienie zawodowe;))

1 1
ID:61465

ozon

No to sobie "nagrabiłeś" "zbuntowany kaloryferze"
Nie darują Ci "planktono- podobni". Grunt to poczucie humoru i zdrowy dystans!
Trzymaj się no właśnie? jak na "kaloryfer" powinienem napisać chyba ,ze ciepło?

4 2
ID:61467

zbuntowany_kaloryfer

W ub tygodniu wyłączyłem piec zacny Ozonie. Teraz instalacja chodzi na absolutnym minimum czyli zasilana jest tylko z kominka czyli doraźnie. Nic nikomu nie mówiłem, że wyłączam, a skarg nie ma. Wyłączenie ogrzewania będzie trzeba przetestować w grudniu albo styczniu... Postawię wtedy konkretne warunki: ciepło w zamian za odśnieżenie na całej długości płotu + od furtki do drzwi. Qfa, to niegłupi pomysł - klony będą miały rozgrzewkę przed szkołą, a ja pośpię 20 minut dłużej;))

0 2
ID:61493


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA