Rocznica przystąpienia Polski do UE to pozwolę sobie...

Rocznica przystąpienia Polski do UE to pozwolę sobie zacytować Pana Piotra Najzera: "Szanowni Państwo,
oto kolejny przykład jak się robi Polakom wodę z mózgów!!! Puls Biznesu twierdzi, że Polska odniosła korzyść finansową poprzez obecność w UE... Być może, że typowy leming w to uwierzy, ale ja jednak mam kilka pytań... Gdzie są uwzględnione koszty wprowadzania rozporządzeń i dyrektyw UE niekorzystnych dla polskiej gospodarki? Gdzie są uwzględnione koszty limitów produkcji nałożonych na polską gospodarkę, które z pozycji lidera w produkcji i eksportera sprowadziły nas do pozycji importera? Gdzie są uwzględnione koszty kar nakładanych na polską gospodarkę za "nadprodukcję"? Za nadprodukcję samego tylko mleka musimy zapłacić za zeszły rok 195 milionów zł kary!!! Gdzie są uwzględnione koszty utrzymania blisko 200 tysięcy urzędników zatrudnionych tylko do nadzorowania przepływu "dotacji unijnych"?Mógłbym tak wymieniać bez przerwy do końca roku, a to wszystko o co zapytałem to tylko kropla w oceanie przegięć, nadużyć i marnotrawstwa serwowanego nam codziennie przez UE za NASZE PIENIĄDZE!!!
Co jeszcze musi się stać aby Polacy otworzyli oczy? CZAS NA ZMIANY!!!"

10 komentarzy

????

Niestety masz rację to wszystko przykłady neokolonializmu w jarmółce i z pejsami a POlska ma być dostraczycielem taniej siły roboczej i rynków zbytu dla żydowskiego Banku Światowego -z Ukrainą żydowskim bankierom nie wyszło ... i teraz się gryzą w du...ę jak tu narody ogłupić i oskubać .

5 11
ID:61548

george best

Pomimo tego że z pochodzenia jestem Polakiem zawsze jestem przeciwnikiem Unii .Zakazy nakazy i złodziejstwo.Nie mówię już o bezdomnych którzy zalali wszystkie większe miasta i żebrzą .

2 2
ID:61553

Radio_Moskwa

Generalnie Polaczki byli głupie i piszę tu o rządzących! Stracili pierwszą rzeczpospolitą stracili druga a trzecia to pchli targ! Ludzi ubyło prawie tyle, co w drugiej wojnie światowej! I nie słuchajcie bajek, że chcą wracać! Bo, do czego? Do przygłupawych urzędników, którym się wydaje, że to oni są po to by być! A reszta ma im służyć? Do biedy? Do braku perspektyw? Miałeś polski chamie złoty róg i co?!

2 5
ID:61554

cichyobserwator

Kłamiesz jak Pytajnik - cyfry czyli kwoty bierzesz z głowy - czyli z niczego. Za nadprodukcje mleka pomyliłeś sie tylko o 179 mln .
,,Agencja Rynku Rolnego ocenia, iż Polska będzie musiała zapłacić ponad 3,7 mld euro kary co daje około 15,6 mln złotych."
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1071163.html
Twoje oświadczenie - ,,Mógłbym tak wymieniać bez przerwy do końca roku" zmień na : jak nastepnym razem będę coś pisał to najpierw sprawdzę . Puls Biznesu to robi a ty naklepałeś ,, danych" a konkretów żadnych.
Co sie musi stać żeby tym nawiedzonym malkontentom rozum wrócił na swoje miejsce ?

4 6
ID:61555

donperchino

@~cichyobserwator: Nie biore z głowy tylko kogoś zacytowałem. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Widzę, że masz rację co do tego mleczka a ja infantylnie przekopiowałem nie sprawdzając co nie zmienia faktu, że pieniądze w UE nie są wyczarowywane z powietrza tylko sami je tam wplcamy.

2 1
ID:61557

ciekawy

@donperchino: Cichy jak cos wkleja lub podaje cyfry to adresy podaje i mozna sobie sprawdzić . Ty same ogólniki a jedyna kwota akurat z błędem i jeszcze złośliwie pytasz :" Umiesz czytać ze zrozumieniem?" Takie zwroty typu : " normalnie myślący, typowy leming, normalni Polacy " itp , używają ludzie posługujący się właśnie ogólnikami i własnymi ( nie zawsze prawdziwymi ) danymi a to deprecjonuje właśnie ich samych a nie ich adwersarzy.
Dostaliśmy 92 mld euro, wpłaciliśmy 31 mld euro .
http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1113944,10-lat-w-Unii-oplacilo-sie-za-kazda-wplacona-zlotowke-dostalismy-z-UE-trzy-zlote
To 3 : 1 ale plusów jest jednak więcej niż minusów bo nie wszystko wyszło jak miało być - to fakt. A gdzie i kiedy było wszystko idealne ?

6 2
ID:61562

donperchino

@~ciekawy: No masz rację i przyznałem się do błędu. Cichyobserwator okazał się mądrzejszy i sprawdził co jak jest ale błędnie pisze, że ja kłamie, gdyż zaznaczyłem, że cytuje Piotra Najzera. A to, że on podał jak podał, dzięki Wam otworzyło mi oczy na jego osobę.

3 0
ID:61584

????

@donperchino: nie zapominaj że cichyagentPO jest na tym forum najmadrzejszy i wszelkie usiłowania sprowadzenia go do rzeczywistości są dla niego szkodliwe i drazliwe . On wyznaje tylko pejsaty tuskomatolizm na POdbudowie brukselizmu .Inne ideologie są dla niego niePOstęPOwe .

2 4
ID:61600

!!!!

@~????: Może nie najmądrzejszy ale za to ty jesteś najgłupszym forumowiczem jakiegokolwiek spotkałem na Forach. Własny brat cie wygonił. Hahaha.

2 1
ID:61609

????

@~!!!!: Ale twojej głuPOcie nikt nie dorówna ...no może cichoobserwacyjny duet ale to partyjni zawodowcy więc muszą być w tym dobrzy . Nie ciesz się pojutrze już będę u niego ....

1 3
ID:61617


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA