Pisałam już co zrobić żeby ludzie mieli pracę i opieka...

Pisałam już co zrobić żeby ludzie mieli pracę i opieka społeczna nie musiałaby istnieć. Teraz powtórzę: zlikwidować niepotrzebny senat, zerwać konkordat, wycofać się z Unii oraz NATO. Wówczas wkrótce będzie dobrze.
Przede wszystkim jednak trzeba szanować Rosję Pana Putina oraz szanować Pana Janukowycza - tu dobry przykład daje Pan Janusz Korwin-Mikke, którego poglądów jednak nie podzielam.
Ludzie pracy i bezrobotni łączmy się z Panami Putinem oraz Janukowiczem.
Kiedyś Włocławek znajdował się na terenach pod panowaniem Rosji. To były czasy. Ja wolę język rosyjski od angielskiego
i ruble od euro i krwawych dolarów wyzyskiwaczy amerykańskich.

10 komentarzy

zxxc

Z radością kupie Ci bilet w jedna stronę do Moskwy. Spełnię twoje marzenie życia w wolnym cudownym i wspaniałym kraju. Nie zapomnij tylko zrzec się obywatelstwa po drodze.

15 3
ID:61677

Olo

Ada prowokuje i jak wiać skutecznie. Schemat jest prosty - tam gdzie Andzia pisze co trzeba zrobić, należy wpisać "nie".

13 2
ID:61679

^^dar^

ada kto ci płaci?

12 4
ID:61680

sportowiec

Dawno temu, jeszcze w czasach komuny jako młody inżynier zastanawiałem się jak ówczesna władza ureguluje pewien problem. Wtedy mój starszy kolega, nieodżałowanej pamięci Leszek, powiedział- panie inżynierze jak pan chce wiedzieć jak będzie, to pomyśl pan jak powinno być, a będzie odwrotnie. I tą życiową mądrość dedykuję Tobie Ado.

10 2
ID:61681

Tomek.L

Ludzie - nie karmimy trolla!

4 2
ID:61682

Ada

Zeby cos zmienic, trzeba glosowac na tych, ktorzy jeszcze nie smierdza korupcja.

5 2
ID:61685

Ada

@~ xxxc, Olo, Sportowiec ^^dar^, Tomek.L : Ada z glownego komentarza to nie ja tylko ten "chory", ktory pozycza sobie pseudonimy osob, ktore chce dyskredytowac. A wiec Wy tez uwazajcie.

0 2
ID:61691

zxxc

@~Ada: to zarejestruj nick i będę wiedział która ade do rosji wysłać, choć w sumie warto było by obie ;)

5 0
ID:61692

Gruby_Rychu

@~Ada:

".... Ada z glownego komentarza to nie ja tylko ten "chory", ktory pozycza sobie pseudonimy osob, ktore chce dyskredytowac. A wiec Wy tez uwazajcie"

Co masz na myśli pisząc, że ktoś Cie chce zdyskredytować, post "Ady z głownego komentarza" niespecjalnie różni się Twoich wpisów, więc gdzie tu dyskredytacja?

5 0
ID:61697

gumol-wylogowany

adan najpier pisze:

"~Ada | 1 dzień temu
Zeby cos zmienic, trzeba glosowac na tych, ktorzy jeszcze nie smierdza korupcja."

a po kilku godzinach dodaje:

"~Ada | 13 godzin temu
@~ xxxc, Olo, Sportowiec ^^dar^, Tomek.L : Ada z glownego komentarza to nie ja tylko ten "chory", ktory pozycza sobie pseudonimy osob, ktore chce dyskredytowac. A wiec Wy tez uwazajcie."

wszystko z tego samego IP ... hmmm

1 0
ID:61704


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA