Janusz Korwin-Mikke szuka dramatycznie stolka. W Bydgoszczy i...

Janusz Korwin-Mikke szuka dramatycznie stolka. W Bydgoszczy i gdzie indziej robi swoja beznadziejna kampanie wyborcza. Przeciez ten biedak nie ma nic do zaproponowania.

12 komentarzy

george best

Nie martw się o niego .A Ty co masz do zaproponowania jaką partię ?Biedak to raczej nie jest spojrz na siebie

7 5
ID:61810

george best

Tu masz Swoje kandydatki bo przecież Twoi ulubieńcy maja podwójne brody

5 5
ID:61812

majkeloo

Na tym etapie ma tyle do zaproponowania co Donaldinio...głównie obietnice.
Jest tylko jedna różnica - Donaldinio pokazał od 2007 roku ile z tych "propozycji" zrealizował :P

5 3
ID:61814

1

@~george best: nie martwie sie i tak nie przejdzie. Lepiej byloby dla niego zeby dal sobie spokoj z tymi wyborami. Rostkowski tez

2 6
ID:61817

zxxc

@~1: przejdzie przejdzie :) i wszystkie trzęsidupy żyjące z podatków bardzo dzielnie walczą żeby tyko nie dopuścić go do głosu... jak wielu innych, przykład poniżej

6 3
ID:61818

Radio_Moskwa

Korwin jest logiczny i tyle :)

6 3
ID:61819

george best

@zxxc: jak polikwiduje to co obiecuje to gdzie te rodzinki pójda pracować jak naucza się nie kraść i zyć za kase podatników dla niektórych to będzie szok pourazowy ale w pierdlu może zrozumieją co głupiego robili.

4 5
ID:61820

pionier

no i stało się nasz "polaczkowaty "Holender pochwalił się żoną.Jeszcze tylko broda i trend europejski że ho ho.

5 4
ID:61821

george best

@~pionier: odpindol się od mojej żony bo jest wspaniałą matką trójki dzieci czwarte w drodze i napewno nie zmasakrowała by się takim obżarstwem i doprowadziła się do takiego stanu.

1 7
ID:61824

gumol-wylogowany

pionier - blysles taktem i inteligencja ze ho ho.

gdybys mial odrobine kultury (oh zapomnialem solidaruchy i kommuchy jej nie maja) nie tykal bys czyjejs rodziny...
z "george best - czasem naciskamy na siebie ciete riposty ale to juz cios ponizej pasa ... (ah znow zapomnialem ze to ulubione zajecie wyznawcow czarnej mafiii gloszacej milosierdzie)

do @majkeloo - podaj jakis przyklad ktory twoj donaldinioo zrealizowal ???? bo ja podam 100 w ktrych zrobil odwrotnie czyli oszukal.

4 3
ID:61826

majkeloo

@~gumol-wylogowany:
ironia kolego.....ironia ! ! !

1 0
ID:61830

george best

@~gumol-wylogowany: nie wiem do tej pory co zrobiła mu moja żona ale pewnie ma szok pourazowy z dzieciństwa jak usiadł dupą na kaktusie to był jego pierwszy raz a jak wiadomo kaktusów w Meksyku sporo.

0 2
ID:61865


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA