Czy posiadacze kablówki tv i netu z Netii są zadowoleni....

Czy posiadacze kablówki tv i netu z Netii są zadowoleni. Czy przejście z SatFilmu do Netii nie będzie przejście z deszczu pod rynnę?

8 komentarzy

skull

Od S-F każdy będzie lepszy. Nawet się nie zastanawiaj.

3 8
ID:61857

zxxc

Tak długo jak Netia będzie działać będzie ok, schody są wtedy jak coś nie będzie działać... Dział obsługi klienta jest delikatnie mówiąc mało przydatny.

7 0
ID:61858

jozef_ziolkowski

Strasznie mało opinii. Mój znajomy powiedział, że Netia ma cienki serwis. Dory net ale słabą tv. Boję się jednego,że oni korzystają z kabli telekomunikacji a te są nie najmłodsze i pewno bardzo awaryjne, szczególnie w trakcie opadów.

1 0
ID:61860

george best

Kup sobie n+ albo polsat cyfrowy i oglądaj wreszcie prawdziwą tv a nie szukasz badziewia.

2 4
ID:61864

1

Kablowka tez pozostawia wiele do zyczenia.

3 0
ID:61866

--

Ja zmieniłam z Netii na S-F radiowy. Jestem bardzo zadowolona. Niestety Netia "jedzie" na starych kablach, brak przepustowości i wieczne awarie....

0 0
ID:61870

abcde

@~--: A S-F to na jakich kablach jedzie jeżeli chodzi o internet kablowy? Bo światłowody to tylko za miasto będą szły.

0 0
ID:61874

msiaczek

też od nich uciekłem i przeszedłem do netii ,konsultantka powiedziała mi, że mam jakąś nową niższą cenę za telewizję z internetem, zawsze coś do kieszeni wpadnie a sygnał itp też jest wporzo :p

1 0
ID:68034


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA