W Holandii będąc jeszcze przed wstapieniem Polski do Unii...

W Holandii będąc jeszcze przed wstapieniem Polski do Unii jeden z polityków chciał wyrzucic wszystkich nielegalnie mieszkających tam ludzi.Teraz jego prawicowa partia ma najwięcej głosów .bĘDĘ GŁOSOWAŁ RÓWNIEŻ ZA TĄ PARTIĄ A DLACZEGO A DLATEGO;
http://wyborcza.pl/1,76842,9820475,Holender_nie_znosi_Polaka.html

10 komentarzy

1

Potrzebni byli ludzie do pracy, przyjeli wszystkich teraz jest kryzys, chca ludzi wyrzucac. Te tendencje sa we wszystkich krajach. Nigdy nie bede glosowac na skrajna niebezpieczna prawice.

0 3
ID:61881

ozon

Jeśli Polska dla Polaków.....

2 2
ID:61882

george best

@~1: czyli jesteś lewakiem który żyje na koszt państwa.

0 3
ID:61886

george best

@~ozon: nie tylko Polska tak jak oczyszczona z lewackich złodziei i proste.

1 1
ID:61887

zbuntowany_kaloryfer

Wygląda na to, że @dżordż posiadający ichniejsze obywatelstwo raptem od roku czy dwóch z hakiem, jest bardziej holenderski od wielu Holendrów z dziada pradziada))) Nie przyszło Ci do głowy, że dla rodowitego Holendra możesz być takim samym "napływowym brudasem" jak ci, którzy przebywają tam nielegalnie. NIGDY nie będziesz jednym z nich, choć tak bardzo się starasz i afiszujesz Holenderskim obywatelstwem... Podobnie jak bazarowy handlarz z Azerbejdżanu nigdy przez większość Polaków nie będzie uznany za pełnoprawnego obywatela, choćby uczciwie i legalnie pracował od 25 lat, miał żonę Polkę, a jego dzieci studiowałyby u nas... Takie numery to przechodzą, ale w kosmopolitycznym Nowym Jorku. Nigdy, do samej śmierci nie będziesz Holendrem, zawsze będą Cię traktować jak "obcego". Nawet jeżeli zdobędziesz ich szacunek, przyjaźń to i tak będą Cię traktować z lekką rezerwą (pewnie nawet dobrze ukrywaną) i ciągle dla nich tym "obcym". Bolesna, ale prawda;)
Pozdr

Witam Zacnego Ozona! Co tam u Ciebie słychać, wszak dawno się nie widzieliśmy. Pzdr!

4 0
ID:61888

pionier

jakie masz szczęście że rodowici Holendrzy nie mają np. czarnej skóry.Jak ty byś się wtedy farbował żeby do takiego rodowitego Holendra się upodobnić?

5 0
ID:61890

Bareja

@~pionier: hAHAHA, ALE SIĘ UBAWIŁEM

2 0
ID:61897

ozon

Dużo w tym racji masz "zbuntowany kaloryferze". Emigracja polityczna to coś zupełnie innego i bardziej do " łyknięcia" dla "tubylców" niż zarobkowa. Wiem coś o tym bo zupełnie był inny stosunek do Polaków przyjeżdżających w latach "radośnie twórczego socjalizmu" do Szwecji- wtedy Im współczuli..Tak czy siak nigdy nie jest się u SIEBIE i dystans jest .
U mnie wszystko w porządku- dziękuję. Dużo pracy i najbliższy wyjazd dopiero w sierpniu- no chyba ,że szefowie wymyślą coś... cholery proponują mi Japonię- mam dylemat!!! O psia kita- znowu jestem nieskromny...

2 0
ID:61899

george best

@zbuntowany_kaloryfer: ja nie kradnę ,nie łażę po ulicach pijany i nie domoluję czego się da o to chodzi.

0 2
ID:61905

george best

@~pionier: farbował bym się na żólto-zielono w barwy Newton Heath

0 2
ID:61906


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA