W Brazylii przed igrzyskami pilki noznej liczne manifestacje....

W Brazylii przed igrzyskami pilki noznej liczne manifestacje. Ludzie traca zycie na budowach ogromnych stadionow, zle wynagradzani. Kraj tonie w dlugach ale wladze zaspakaja wylacznie zachcianki malej garstki ludzi. Wszedzie rozbabrane roboty i nie wiadomo czy beda skonczone. To zaden sport. Tylko liczy sie forsa.

14 komentarzy

bredzisz

A co ty mi tu z jakimiś Brazyliami, Ukrainami i innymi gownami. Chcesz się przejmować problemami całego świata to idź i się przejmuj. Mnie interesuje mój kraj i to jakich złodziei mamy w polskim rządzie i to jak niepełnosprawnym prawnie państwem jest Polska.

Masz problem z czyjąś forsą na drugim końcu świata? Ja mam problem ze swoją którą wpierdziela zachłanna machina represji w sile 600tyś urzędasów.

8 1
ID:61883

Bajerant

@~bredzisz: To jest prawidłowa odpowiedź dla takiego typa i innych. Wyjechał taki cham na dwa miechy np. do Holandii, odchody po psach zbierać i zapomniał jak go matka pacierza uczyła.Holender całą gębą.Nie wie taka menda jedna z drugą,że koło polskiego Roma nie wart nawet stanąć.Ten się nie wstydzi,że jest Polakiem.

4 1
ID:61895

ozon

Poczytajcie jakimi określeniami większość tu operuje pisząc o własnym kraju! Oceniacie innych Forumowiczów ? Zastanówcie się nad sobą.
Porównywanie do innych krajów europejskich jest śmieszne i infantylne. Tamte kraje budowały swój dobrobyt przez lata a Polska budowała socjalizm.. więc mimo ,ze "mercedes" i "fiat 126p" to samochody- o tyle komfort jazdy jest inny.

3 2
ID:61900

1

@~bredzisz: Teraz swiat jest maly. To, co dzieje sie gdzie indziej odbija sie na naszym codziennym zyciu. Nasze pieniadze ida na koniec swiata. Finansujemy udzial w wojnach w roznych krajach. finansujemy opozycje w krajach ktore sa niewygodne dla USA. Przetrzyj oczy i spojrz dalej anizeli siega Twoj nos.

1 8
ID:61903

zxxc

@~1: bo mamy złodziei polityków którzy bardziej niż o dobro własnego kraju dbają o dobro innych krajów. Fachowo nazywa się to zdrada stanu. Czekam z niecierpliwością aż Korwin będzie 3 siła w parlamencie i zacznie ten syf ogarniać.

5 1
ID:61907

ozon

Może i Korwin będzie trzeciąsiłą ale nie wiele z tego wyjdzie. Jak już pisałem- będzie tylko weselej ( ale czy o to chodzi?) nie lepiej. Większość decyduje a nie sądzę żeby jakaś partia zdecydowała się na taką koalicję...
To będzie li tylko zwycięstwo Korwina- dorwie się jak inni do społecznej kasy...

2 0
ID:61908

zxxc

@~ozon: wręcz przeciwnie, jeśli po PO i PIS będzie KNP to któryś z nim będzie musiał gadać żeby rządzić :) jeśli nie to będą musieli dogadać się ze sobą w co nie wierze, a nawet jeśli - to bedzie to bardzo widowiskowy koniec obu tych partii z upadającym zusem w tle. Lepsze to niż patrzeć kolejne kilkanaście lat na podwyżki podatków i czekać aż to wszystko dupnie.

3 1
ID:61909

george best

@~ozon: tu chodzi o ta aby to gówno czyli wspólna europa padła tak chcą Holendrzy,Angole,Szkoci .Podatek na poziomie 8 % płacił by chyba kazdy w Polsce tylko trzeba oddzielis te swinie od koryta co je podnosza i nakładaja na coraz większe rzeczy .

1 3
ID:61913

ozon

...chyba jesteś jednak w błędzie bo najwyżej będą przyśpieszone wybory. Jak zwykle PSL prześlizgnie się a ponieważ partia ta idzie z każdym więc Korwin nie ma większych szans.
Zresztą poczekamy ,zobaczymy. tu nie miejsce na dyskusje a w "pigułce " nie da wszystkich argumentów przytoczyć.Sukces już jest- jest wolność wyboru . Pozdrawiam.

2 1
ID:61914

ozon

Zeżarłem "się".. tak to jest jak się człowiek spieszy..

0 0
ID:61916

ozon

W każdym kraju europejskim sa tacy którzy nie chcą Unii- to normalka- na tym polega demokracja. Jest jeden problem: otóż wiekszość decyduje... W innych kwestiach nie bede sie wypowiadał bo nie mam przygotowania ekonomicznego drogi "george". W Szwecji podatki są i to wysokie ale one wracaja do społeczeństwa w różnej formie. Problem jest w czym innym no ale to długo by pisać.
Wychodzi na to ,ze( jak piszesz )jedne "swinie" odejdą- przyjdą inne i to samo bedą robic i mam na myśli te nasze, rodzime.

1 0
ID:61917

george best

@~Bajerant: wiesz rodzice dawno nie żyją ale mam zal że uczono mnie pacieża.Dorosłem i wypisałem się z KK .Pamiętaj tez że żadna praca nie hańbi gorszą hańbą jest złodziejstwo,przekręty i darmowa kasa od państwa .Bo kto chce zawsze znajdzie pracę ludzie nie po to się kształca ,kończą kursy itd jak nie ma jej w Polsce proste trzeba wyjechać.

0 2
ID:61923

george best

@~ozon: Zgadza się w Szwecji juz muzełmanie Kurdowie palą Szwedzkie flagi w Holandii to samo robia Marokańce o Belgii już nie chce mi się pisać.

0 1
ID:61924

george best

@zxxc: Mam nadzieję że Korwin pójdzie w górę .Wiadomo kto będzie głosował przeciw złodzieje ,magistraty i ci co kręcą lewe interesy czyli lewactwo .Ale przyjdzie ten czas że będą za to rozliczeni.

0 2
ID:61925


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA