Widzę że coraz bardziej wielka czwórka trzęsie...

Widzę że coraz bardziej wielka czwórka trzęsie siedziskami przed wujkiem Korwinem.Złodziejsto rozpowszechnione w tym kraju powoli się kończy ,Czas najwyższy i dobra wiadomość bo w Holandii i Anglii też wchodzi prawica. Czas wrócić do starej europy a nie żywić i być pod pręgieżem.

27 komentarzy

kornik

@george best, chociaż ty przestań się kompromitować tak jak on. Takie kawałki jakie on nadaje w mediach, to tylko k**** mogą przekonać.Wg tego nie ma np gwałtu kobiety, Hahaha
Ale fakt ,że taki zawsze znajdzie wolnych słuchaczy twojego pokroju.

13 19
ID:61971

ozon

Pogięło Ci wyrażnie "george". Wujek Korwin i inne mogą sobie potrząsać ale po wysiusianiu.
Jak na razie to 100 ewentualnych o******* ze Szwecji ,Holandii czy Anglii nie wiele zdziała w EP- powykrzykują głupotki, kasę zaliczą a pozostałe 650 będzie robiło swoje i bardzo dobrze.
Hasełka pod publiczkę to chleb powszedni i tylko naiwni dadzą sie nabrać.
Radzę Ci nie ciesz się tak i nie przyklaskuj radykałom bo może obywatelstwo holenderskie nie pomóc Ci!, bo a nuż ustalą,ze Holandia dla tych którzy co n ajmniej od 10 lat je posiadają? Kij ma dwa końce a oni do wszystkiego zdolni wiec pomyśl trochę ok?!

11 17
ID:61973

piwo$z

Macie rację- idźcie głosować na ten sam plew na który głosujecie od 89. Ludzie, ileż to można wysłuchiwać przed każdymi wyborami tych samych nic nie znaczących populistycznych haseł?

15 5
ID:61974

george best

@~kornik: widzisz i słyszysz u niego tylko to?Nie widzisz ze chce obniżyć podatki,zlikwidowac senat,zrobic tylko 6 ministerstw i najwazniejsze znieść podatek kupna-sprzedaży.Ale takie jest myślenie kombinatora ale nie przejmuj się dadza rade bez Twojego lewackiego głosu.

12 9
ID:61978

george best

@~ozon: Prawica to prawica lewactwo to złodzieje proste.Mi wspólna europa lata .Zapamiętam Twoje słowa jak Lewactwo z Twojej kieszeni wyciagnie Tobie resztę zarobionej forsy jak podwyższa ZUS i podatki .Jak tacy ludzie jak Trynki bedzie ich w 1000-cach.Powiem Tobie jedno w Polsce pachnie mi majdanem i trzymam kciuki żeby zrobili porządek ze złodziejami i urzędasami.Daj wiec głos nakogo uważasz ja głosuje na goscia który 7 lat temu chciał wyrzucić wszystkich Rumunów i Polaków bez karty pobytu mimo ze jestem Polakiem mam dosć zachlanych mord,złodziei którzy nawet kosze na śmieci kradną i zakazów wychodzących od Unii

10 8
ID:61979

gumol-wylogowany

ozon - rozumiem ze okresliles samego siebie. od prawie 10 lat dajesz sie naiwnie nabierac na podatek liniwy, obnizke podatkow i .... wszystkie te farmazony spod hasla "byz ylo sie lepiej innym (tylko zapomnieli dopisac "moim kolesiom")
czas na zmiany i tyle. jesli jestes ciemnoludem ktorego dobry donaldinio wraz z wermachtem karmia farmazonami . ok. zyj .... a wlasciwie egzystuj, bo wlasnie taka jest roznica miedzy nami i naszymi pogladami ozon, ja zyje a ty tylko egzystujesz.

nie zgadzam sie tu ze wszstkimi pogladami georga i to ze czasem palnie cos wogole nie na temat ale .... aktualnie korwinizm jest jedynym realnym lekiem na to bym mogl wrocic do kraju i cos sprobowac stworzyc

14 7
ID:61981

kornik

Powiem tylko, że mnie bardziej po drodze było z Palikotem. Ale temu się ostatnio coś po....ło . Korwin już przepadł jak pojechał po kobietach.

7 10
ID:61983

quasimodo of system

Dla tego kraju jedynym lekiem jest właśnie Majdan ,jak tu ktoś wspomniał. To co wyczyniają politycy z nami i tym krajem to przechodzi ludzkie pojęcie.Ustawy, nakazy,zakazy,a to wszystko pod wymagania UE.Całkowicie zgadzam się z Ozon, Kornik, bo jeszcze trochę to przyjdzie resztki zbierać po śmietnikach, żeby przetrwać do kolejnej najniższej krajowej.Tylko proszę nie pisać, że nie mam wykształcenia, bo mam, nie mam tylko układów, w POtrzebnym do tego celu ugrupowaniu POlitycznym, ale takich znajomości mieć nie chcę.Problem tkwi jednak w tym, że nie mam pojęcia na kogo głosować w nadchodzących wyborach.Brak tu ludzi godnych zaufania, wciąż te same twarze.Nie dopuszcza się do głosu tych co mają pomysły na zmiany, bo są niewygodni.To jest ten dylemat, bo gdyby było spośród kogo wybierać to nie byłoby problemu.Temu krajowi potrzebne są radykalne zmiany, do takich jednak nie dopuszczą ci, którym stołeczki się poprzyklejały i dzięki pewnym ugrupowaniom POlitycznym całkiem nieźle funkcjonują.

2 10
ID:61984

zbuntowany_kaloryfer

Zastanawiam się @dżordż czy jesteś prowokatorem, czy też coś paskudnego Ci się stało w głowę.

11 11
ID:61985

zbuntowany_kaloryfer

Zapomniałem o czymś, więc wklejam króciutki tekst, którego nie chce mi się parafrazować. Jak się @dżordż zgadzasz z tym, co p. Korwin oferuje w swoim pisemku to najwyższy czas abyś uściskał się z szalonym @pytajnikiem, tropicielem "walących czosnkiem";))
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,16002479,O_czym_w_sprawie_JKM_sie_nie_mowi__Passent_zajrzal.html#BoxWiadTxt

9 11
ID:61986

george best

@~ozon: Ozon żona urodziła się w Holandii więc niczego się nie boję ale wolę Benelux niz zawszoną Unię Europejską w Holi to jeszcze spokojnie zabierają forsę ale w Polsce niedługo kłamczuchy zafundują wam podatek od srania.

12 12
ID:61987

ozon

"gumol.." odsyłam Cię do archiwalnych moich wpisów a znajdziesz tam odpowiedż.Ty jesteś w Unii właśnie od 10 lat ja znacznie dłużej, i mam zupełnie inne spojrzenie .
Rok 89 miał być początkiem czegoś innego, lepszego.. ,wejście do Unii też..
Czas na zmiany? na pewno tak ale jeśli oczekujesz Ty i wielu innych ,ze ta zmiana przez tych ludzi się dokona no to jesteś w błędzie...
Wasze niezadowolenie jest wykorzystywane dla ich osobistych korzyści przeciez to wyrażnie widać! Masz prawo ufać komu chcesz, oddawać głos na kogo zechcesz.. ale w tym akurat przypadku stajesz się narzędziem w rękach cynika, cwaniaka i to inteligentnego!
Pan Korwin jest moralnym zerem a gloryfikujac Hitlera nie zasługuje na minimum szacunku.. no ale antysemityzm jest jeszcze w Polsce na "topie"...i zbija Januszek na tym kapitał polityczny.. no ale na tym polega właśnie wolnośc- każdy ma wolny wybór!Pozdrawiam

14 17
ID:61989

jozef_ziolkowski

@~ozon: Nic ująć a nawet sporo dodać. Szacun dla Ciebie.

9 12
ID:61992

george best

@~ozon: Ozon widzisz tylko w Korwinie to co pokazuje ci propaganda nie widzisz tego że chce obniżyć podatki,zlikwidować urzędasów,senat oraz Zus i słuzbe zdrowia .Że nie kradnie tak jak Polscy politycy od wielu lat.Mam nadzieję że razem z Cameronem i v.Rijk-iem dadzą radę rozwalić ten badziewski twór.

10 10
ID:61994

Bogdan

@~george best: czyli dokładnie to co mówił Plusk. Z Bogiem dobry człowieku.

2 8
ID:61998

ozon

"george" mnie mózgu nie wypierze żadna propaganda, żadne media- jestem zbyt na to dorosły i doswiadczony. To w bajkach samotny rycerz pokonuje wszystkich i w nagrodę dostaje rękę księżniczki.. życie to nie bajka ale bajki ucza czym jest dobro czym zło.. widocznie każdy z nas na innych sie wychowywał.
Aby cokolwiek zrobić potrzebna jest większość( i w naszym i europejskim parlamencie) więc takie tanie teksty pod publiczkę łykają Ci mówiąc delikatnie naiwni. JKM ? a kto to taki? to facet któremu koniecznie trzeba kolor ścian przemalowac...Nie podniecaj się więc bo lądowanie może być super twarde"george"

8 9
ID:62001

bredzisz

@~ozon: niby mówisz ze nikt ci mózgu nie wypierze ale nie zauważyłeś ze słowo gwałt wkładała Korwinowi w usta zafrasowana stokrotka w prawie pokazującej prawdę telewizji. I nikt tez nie raczył wspomnieć ze cytat który pan Kowal wyjął bardzo zręcznie z kontekstu pochodził z książki napisanej 30 lat temu (notabene traktującej o pożyciu małżeńskim). I wreszcie, program o polityce w którym skupia się uwagę tylko na prywatnych poglądach (co niejednokrotnie zaznaczał) prezesa partii.
Wciska się mu ze jest żydem, potem ze antysemista, potem ze populista pomimo iz jego poglądy sa bardzo dalekie od populistycznych. Wciska mu się nienawiść dla niepełnosprawnych i to ze rzuca adolfem ale żaden z tych bezmózgow nie przesłuchał jego wystąpienia w którym jednoznacznie opowiada się przeciwko socjalista i demokracji wskazując własnie na karierę tegoż malarza.
Cały ten żenujący program zwany kropka nad i był własnie kropka nad i w obiektywności przedstawiania sytuacji przez ta stacje. To juz nawet nie bylo dno, to było dno i kilometr mułu.

Ani słowa co to za partia.
Ani słowa o jej programie.
Ani słowa o młodych działaczach tej partii którzy naprawdę wiedza co mówią i co chcą zrobić.

Nie, ważniejsze jest paniczne dyskredytowanie gościa, który pomimo ze wysławia się często nie dość jasno dla przygłupich ludzi i ma ciężkie żarty - mimo to zdobywa uznanie wyborców. KNP to nie sam Korwin.

A gdybyś jednak chciał odrobić lekcje i miał na tyle jaj żeby sam przed sobą przyznać się do błędu to poszukaj wypowiedzi takich ludzi jak:

Konrad Berkowicz
Adam Dziambor
Przemysław Wipler

Niech ci youtube lekki będzie.

11 9
ID:62003

george best

@~ozon: co będzie to będzie ale skoro masz lepszych kandydatów to ufaj im i życzę drugiej Grecji bo ile można jechać na długu.Wyrobisz z podatkiem 25%? i druga sprawa dasz rade po wejściu Polski w strefę euro?Jak dasz nie mam więcej pytań

6 6
ID:62006

george best

Z Kujawsko-pomorskiego startuje jedna osoba której chylę czoła ze skończyła tak trudny kierunek scisły Magdalena Wysińska -oligofrenopedagogiem-skończyc taki kierunek to jest sukces .Jest to kandydatka Nowej Prawicy poczytajcie ..

6 5
ID:62007

ozon

"bredzisz" po co się tak indorzysz? Dla mnie możesz Ty i wielu zwolenników JKM nawet do niego się modlić- Wasz wybór ,Wasza sprawa. To raczej Wy poddajecie się propagandowym chwytom Waszego idola.Poska demokratyczna ma dopiero ( albo juz zależy jak na to spojrzeć) 25 lat ja już 58 z czego 32 przeżyłem w kraju wolnym, demokratycznym należącym do Unii i mam swoje ,wyrobione poglądy oraz ugruntowana pozycje zawodową, materialną dlatego nie oczekuje ,ze jakiś JKM poprawi mój status, czy naprawiać bedzie świat.
Z całym szacunkiem ale zwłaszcza pan Wipler jako autorytet bardzo mnie rozśmieszył. Myślę,ze jesteś mlodym człowiekiem- nie jedno Cię rozczaruje no ale ponoć na błedach człowiek się uczy... oby tylko ta nauka nie kosztowała Was mlodych zbyt wiele.
Nie ma powodów aby sobie wzajemnie tu "wrzucać" czy obrażać..
i jeszcze słówko- "Kropki nad i " nie oglądam nie lubię magla.....google niech Ci sprzyja.

5 9
ID:62009

zbuntowany_kaloryfer

@Ozon, koleżko Szanowny! Nie przejmuj się ujadaniem paru "ujadaczy";) Grunt to spokój. I tak w wyborach odwalą błazna i tak - wspomnisz moje słowa. Pzdr.

7 10
ID:62016

bredzisz

@~ozon: no nie, jeśli to ty słuchasz wypowiedzi o "gwałcie" to ty uległeś propagandzie. To stokrotka z Kowalem zgrabnie wyrwali z kontekstu zdanie z książki napisanej 30 lat temu i wałkowały to jak mantrę wszystkie rodzime "serwisy" informacyjne bo dzięki wmówieniu że o gwałt chodzi nośne było.

Polski demokratycznej to jeszcze nie było, bo działkowanie się majątkiem państwowym między działaczy KC PZPR i patałachów z solidarności co chcieli dobrze a wyszło jak zawsze - trudno nazwać demokracją, z gospodarką która wolnorynkową jest tylko z nazwy.

Nie wiem czemu zakładasz że ja oczekuje aby JKM poprawił mój status. Mój status ma się bardzo dobrze, a najgorzej się miał wtedy gdy moja działalność odbywała się w Polsce - lat temu kilka. Mogę wręcz stwierdzić że jestem uchodźcą politycznym. Myślę też poważnie (co skutecznie wybijają mi znajomi) żeby otworzyć kolejną firmę w Polsce. Wcale nie muszę tego robić, a już zwłaszcza we Włocławku, z którym wiążą mnie już tylko nieruchomości które wynajmuję.

Może i jestem głupi że chcę ludziom w mieście z którego pochodzę dać pracę. Może i jestem głupi że chcę im płacić 4226zł na rękę zamiast 2500. Tak na pewno jestem głupcem że chciałbym by moi pracownicy nie płacili podatku dochodowego, mogli zapłacić połowę mniej za składkę ubezpieczeniową w firmie którą sami by wybrali, i mogli by odłożyć tyle ile by chcieli na wybrany przez siebie fundusz emerytalny. A to wszystko przy podatku VAT 15% (jeśli nie wystąpimy z unii) i minimalnej akcyzie.

Wszelkie podatki powinny być celowe. W Wielkiej Brytanii otrzymuję raz w roku z urzędu miasta zestawienie ile płace na policję, ile na straż pożarną a ile na śmieci. I choć w moim mniemaniu ludzie na wyspach do normalnych nie należą, to są wystarczająco myślący że gospodarki i jej swobody nie dotykają.

U nas pensja minimalna to 1680 zł brutto. Płacimy więc z tytułu PIT i składek ZUS 443 zł, czyli 26,4 proc. pensji. Tymczasem Brytyjczyk przy pensji minimalnej 5220 zł oddaje mniej niż Polak bo 440 zł, czyli 8,4 proc. Takie są liczby i o takiej patologii mówimy - dla porównania ja w tym kraju jestem łojony nieźle - jestem w progu podatkowym między 40 a 45% - jedyny plus, że jako rezydent podatkowy nie będący Brytyjczykiem nie płacę podatku od dochodu uzyskanego poza Wielką Brytanią. Gwarantuję ci że sprzedałbym i rzuciłbym w cholerę wszystko co tu robię jeśli zniknie w Polsce podatek dochodowy i patologia ubezpieczeniowo - emerytalna, patologia kontroli skarbowych i wywalono by znaczną część urzędasów. I otworzył bym we Włocławku nie jedną firmę zatrudniająca ludzi a conajmniej 4 firmy.

Proszę bardzo, kolejne zestawienie - stawki CIT, liczba podatków i opłat oraz ilość godzin potrzebna na wypełnienie dokumentacji.
http://g.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/255000/i02_2010_179_183_002a_001_255104.jpg

Większa ilość podatków i danin jest w europie tylko w Rumunii ale nawet tam czas potrzebny na ślęczenie nad papierami jest o połowę mniejszy niż w Polsce.

@zbuntowany_kaloryfer: nazywaj mnie jak chcesz, mogę być ujadaczem, ale błaznami to ja nazwał bym Tuska, Kaczyńskiego, Millera i Palikota i tak - liczę że tych błaznów kiedyś uda się 'odwalić'.

A to konfrontacja chama Zalewskiego z panem Dziamborem.

15 7
ID:62018

Selin

Faktycznie bredzisz ~bredzisz -JKM swoje chore poglądy sprzed 30 lat powtórzył jak najbardziej z wielkim przekonaniem we wspomnianym programie, i nie tylko to. Swoją drogą, współczuję Waszym kobietom, skoro popieracie błazna, który mówi o ograniczeniu praw wyborczych dla kobiet[ kompleksiki?]. W jednym masz rację "bredzisz", to nie populista- z takimi prawdami objawionymi, nie ma szans na głosy normalnych kobiet i mężczyzn

6 13
ID:62019

george best

@~ozon: Jak Ty uważasz że żyjesz w wolnym kraju to chyba jeszcze nie widziałeś wolności.Na szczęście młodzież i ludzie żyjacy uczciwie bez kolesiostwa,bez łapówek,bez złodziejstwa i przede wszystkim bez Tworu Unia dadzą głosy na prawicę .

10 6
ID:62020

ozon

"george" czytaj wolniej... 32 lata żyłem w wolnym kraju pt Szwecja- to napisałem a dwa teraz też bedąc tu w Polsce czuję sie wolnym człowiekiem bo Polska jest taką samą demokracją jak wszysctkie inne kraje tylko postęp jest wolniejszy a takze mentalnie jeszcze jest dużo do zrobienia. Mieszkasz tam więc to jak jest w Polsce nie wpływa na Twoje życie? Brak dostępu do narkotyków? brak zgody na związki jednopłciowe?- z czase mi ta "awangarda" stanie sie i tu norma- to kwestia czasu... Ale to nie powód abyś opluwał byłą Ojczyznę! Chłopie trochę szacunku!

4 7
ID:62031

george best

@~Selin: ja współczuje Tobie że d*** Ciebie lewactwo i zadłuża kraj jak tylko może zastanów sie co będzie z Polska za kilka lat.Islandia juz zrobiła porządek z takimi łapciuchami czas na Polskę.A skoro cytujesz ten program to chyba wiesz dlaczego kobieta robi Tobie awanturę o chleb -nie?

4 1
ID:62043

Selin

Tak to jest, jak wyrwie się do "wielkiego świata", załapie się na holenderską żonę i wydaje mu się, że jest lepszy od koleżków z budowy. Wstydzę się takich polskich emigrantów, którzy nawet nie zdają sobie sprawy jak są żałośni, leczą w ten sposób swoje kompleksy i niskie pochodzenie społeczne. Znam rodzinę, która wyjechała z kraju i zabrania dzieciom używać języka ojczystego, więc są już dla mnie "byłymi" znajomymi. Żal mi takich ludzi, natomiast mam duży szacunek dla tych, którzy żyją na obczyźnie i nie szkalują Polski i Polaków. Niestety, to zdecydowana mniejszość ..

1 5
ID:62045


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA