Dzis wybory w Holi ide z zona i rodzina oczywiście Prawica...

Dzis wybory w Holi ide z zona i rodzina oczywiście Prawica czas na rozwalenie tego tworu zwanego Unią Europejską .Czas płacenia haraczy sie skończy.

15 komentarzy

Bogdan

Idziesz bo jesteś przymuszony.Ładna mi demokracja.Niech Pan Najwyższy ma cie w swojej opiece i tego bluźniercą Korwina udającego chrześcijanina.

8 4
ID:61996

Radio_Moskwa

No cóż Unia faktycznie przypomina dyktaturę! Wystarczy nadmienić jak to w jeden dzień zmieniono zasady wyborcze tylko pod konkretny werdykt i np. Przy głosowaniu za wejściem do Unii Zrobiono głosowanie w Dwa dni i łamano notorycznie ustawę o ciszy wyborczej itp. A robił to Sam Kwaśniewski. Ale oczywiście jednym wolno innym nie! Dlatego sceptycy widzą, że jest to podszyte fałszem i tyle! Jak się chce można wszystko zrobić i wmówić, że to w imię demokracji itp. Oczywiście pod dyktat tych, co mają mieć z tego profity.

8 8
ID:61999

george best

@~Bogdan: pocałuj mnie Boguś gdzies idę aby zniszczyć to padło zwane Unią.

2 8
ID:62004

moher

@~Radio_Moskwa: http://www.youtube.com/user/Media2000Corp

4 4
ID:62008

george best

@~moher: Max otwiera oczy juz tez od dawna ale jesli komuś plują w oczy to mysli że deszcz pada.Czekam na rozpad tego badziewia i będę pił chyba z tydzień.

5 5
ID:62012

Bogdan

@~Radio_Moskwa: Będę bardzo wdzięczny jak chociaż raz napiszesz o co ci właściwie chodzi???

4 3
ID:62014

Bogdan

@~george best: Synu wybaczam ci , bo nie wiesz zapewne co czynisz. Z Bogiem

4 4
ID:62015

sportowiec

I co George? Wp....dol!

4 2
ID:62017

zbuntowany_kaloryfer

No i jak się podobają wyniki wyborów w "Holi" @dżordż? Bo p. Geert Wilders mocno nieszczęśliwy. Takie wyżyny osiągał w sondażach, a tu porażka na całej linii;)

9 2
ID:62022

sportowiec

@george: ja na Twoim miejscu bym się wkurzył i wyprowadził z Holi

8 2
ID:62024

kornik

@~george best:
No i wyglądasz jak w przysłowiu tył arabskiego zwierzęcia. Z Korwinem też tak będzie, Co taki prostak jak ty może wiedzieć o prawdziwej polityce. Hahaha

7 2
ID:62025

ozon

Ciekawe co zrobią poddani Elżbiety? Liczę,ze to samo co Holendrzy bo małpa z brzytwą to trochę ryzykowna zabawa.
Czekam też na info od synów ze Szwecji... chyba na pokrzykiwaniu też sie skończy! Ważne moi mili aby frekwencja była bo to klucz do postawienia tamy róznym dziwnym ludziom Om niższa frekwencja tym rzadsze sito a więc najpierw urna potem majówka!

4 3
ID:62030

george best

@~kornik: Prostakiem jestes sam bo kazdy lewak to prostak .Zobaczymy jak będziesz się śmiał na jesieni ceny znów w górę a płace sam wiesz.
Korwin chociaz mówi to samo od 20 lat tylko złodzieje co siedza na stołkach i kradna nie głosują na niego bo jak .Zobaczysz sam.

0 0
ID:62163

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Nie taka znów porazka jest 3 miejsce jest podium.

0 0
ID:62165

george best

@~sportowiec: Szkoda zachodu i tak pewnie jeszcze z 10 lat pożyje dobije do 50 i wystarczy .Mam nadzieję że zeźre mnie jakieś choróbsko pewnie na raka krtani padnę od palenia tego i owego.

0 0
ID:62166


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA