Według danych PKW z 91 proc. komisji obwodowych wybory...

Według danych PKW z 91 proc. komisji obwodowych wybory wygrywa PiS z wynikim 32,35 proc. PO: 31,29 proc. Trzecie miejsce SLD-UP 9,55 proc. Dalej: Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego: 7,6 proc. PSL z wynikiem 7,21 proc.

6 komentarzy

george best

Raduje serce moje że we Francji,Austrii,Anglii a także i w Polsce i Holandii weszło dużo parti prawicowych.Trzeba raz na zawsze rozpierdzielić ten twór Unia Europejska.
Brawa dla ludzi w Polsce co głosowali na Nową prawicę o reszcie szkoda pisać .

10 9
ID:62065

wpyskgo

A już myślałem, że będziemy mieli wykopki. Niestety, prawica znowu górą, nawet przy tak żenującej frekwencji. Klęcznik Tusk i jego podwładni z PoPisu znowu będą sadzić krzyże..żenujące pośmiewisko na cały świat. A fee !!! Młodzi niedoświadczeni, nieopierzeni, dzieci !! głosują na Kk órwina Mmikego...Jaja !!!

3 4
ID:62068

majkeloo

JKM do boju!
Przydałby się jeszcze RN.....najlepiej w polskim parlamencie.

4 3
ID:62069

george best

@~wpyskgo: Mylisz się że na Korwina głosują dzieci patrz ilu studentów .A jakie są Twoje poglądy ?zajumać człowiekowi wszystko na składki i niech zarabia na Yaris i wstawi sobie gaz do niej?Pluję na komuchów ale to co zrobili demokraci czyli banda czworga i zadłużyli kraj -kraj w którym się urodziłem to wybacz tylko kraty a dla niekturych sznur i heja.

2 3
ID:62073

zbuntowany_kaloryfer

Ty się @dżordż nie odwołuj do współczesnych studentów. Moim zdaniem całe ich rzesze nie powinny nawet w szkołach średnich się znaleźć. Poziom ich wiedzy i orientacji... szkoda słów. Coś wiem o tym, jako że od czasu do czasu hmm - powiedzmy, że "pomagam" jakiemuś debilowi czy debilce w napisaniu magisterki. O ile przyzwoicie zapłaci, a temat mnie zainteresuje. Rozmawiam z tymi ludźmi i na tej podstawie powiem tak: poziom ich niewiedzy, ignorancji oraz nieumiejętność logicznego myślenia poraża. A wymagania wobec przyszłej pracy i płacy mają astronomiczne. Uważają, że w życiu ma być lekko, łatwo i przyjemnie bez żadnego wysiłku i własnych inwestycji w cokolwiek (w siebie przede wszystkim). Nie dziwię się zatem, że wielu z nich głosuje na typów pokroju Korwina.

1 2
ID:62094

ozon

Nie wiem "george" co Ciebie tak cieszy?Masz wyrażne braki z historii. To co się dzieje przypomina lata 30 te ubiegłego wieku a nie jest to nic godnego naśladowania czy powód do radości.
Radzę ,żebyś trochę poczytał na ten temat i więcej refleksji. Mnie, Tobie może ta skrajność jeszcze nie zagrażać ale masz dzieci- pomyśl o tym. Nic co skrajne nie jest dobre ani budujące. Pora chyba wyjść z krótkich spodenek!

1 3
ID:62098


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA