Dzisiaj jest Europejski Dzień Sąsiada. "Jak dobrze mieć...

Dzisiaj jest Europejski Dzień Sąsiada.
"Jak dobrze mieć sąsiada- jak dobrze mieć sąsiada-
On wiosną się uśmiechnie, jesienią zagada, A zimą Ci pomoże przy węglu i przy koksie..."
A czy dzisiaj są takie dobrosąsiedzkie stosunki nadal?

5 komentarzy

george best

Ja nie narzekam na sąsiadów są ok i z lewa i prawa .Z kolei mam bardzo piekny widok na sąsiadkę z na przeciwka która codzień ćwiczy w salonie jakies wigibusy ma juz te 24 lata więc jest troszkę już stara ale cos ciągnie mnie do niej.Poczekam na odpowiedni moment zdrada jest symbolem szczęścia.

1 2
ID:62142

peso

"A czy dzisiaj są takie dobrosąsiedzkie stosunki nadal?"

Ja nie narzekam, nie jest najgorzej,

Witamy się nawzajem, odbieramy swoje przesyłki od kurierów, jest od kogo pożyczyć to czego Ci akurat brakuje, można z sąsiadem wypić piwo :)

Choć bywa i tak, że sąsiad składa na Ciebie skargę do SM lub pies sąsiad pogryzie mojego :(

Ale plusów dodatnich jest więcej :D

1 2
ID:62144

zbuntowany_kaloryfer

To może zdań kilka o moim sąsiedzie. To zatwardziały pIsuar. Ale w pewnym sensie go lubię. Nawet na ryby razem jeździmy i browarka spijemy, a nasze dzieciaki razem się bawią na ulicy i na rolkach jeżdżą. Mam z pisowcem umowę: zero rozmawiania o polityce i tematach pokrewnych. Bo się skończy bójką jak 2 lata temu na majówce.

1 0
ID:62155

ozon

Wychodzi na to ,ze socjolodzy się mylą?
Jesteście jak "rodzynki w cieście" ale to dobrze bo spoglądając na tę zyczliwość w internecie ma się zupełnie inne odczucia.
Moi sąsiedzi trochę mieli kłopot z akceptowaniem żony ( ma fioła ekologicznego no ale nie może Skandynawka być inna) ale z czasem zrozumieli i.. nawet stosują sie do wskazówek.. O polityce też nie rozmawiamy i nie jest żle.Pozdrawiam

2 1
ID:62157

Mimi50

Mam fajnych sąsiadów,są życzliwi i mili.W razie potrzeby poratują i pomogą. W czasie choroby interesuję ich nasze samopoczucie i potrzeby. Życzę wszystkim takich sąsiadów .Na marginesie powiem że mieszkam w bloku

1 0
ID:62167


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA