@george_best napisał: cyt...Tylko denerwuje mnie ślepota...

@george_best napisał: cyt...Tylko denerwuje mnie ślepota was Polaków ...koniec cyt.
Co wy o tym myślicie.Czy człowiek Polak przyjmujący obywatelstwo innego kraju może wyrzec się swojej narodowości? Co ty kol robisz na tym Forum.Ja
na pewno z Tobą nie będę wymieniał poglądów i proszę wszystkich o bojkot.Waść jesteś człowiekiem bez honoru.

11 komentarzy

ozon

Odnoszę wrażenie ,ze "george" robi to celowo. Mnie też drażnią niektóre Jego wypowiedzi ...Już kiedyś o tym pisałem ,ze doświadczył w życiu wiele złego stąd taka postawa . Z drugiej zaś strony wielu wyraża się o Polsce językiem mało patriotycznym i jakoś większości to nie wadzi. ? Czy fakt ,ze jest się w Polsce , nie zrzekło sie obywatelstwa jest usprawiedliwieniem i przyzwoleniem?
Nie bronię "georga" ale też dobrze było by aby i innych napiętnować.Obiektywizm przede wszystkim .

4 2
ID:62147

george best

Skoro oddaje sie głosy w wyborach na ludzi którzy którzy coraz bardziej zadłużaja kraj i mówią że w Unii jest super to myśle że jest to najmniej obrażajacy argument
A Skoro jesteś takim patriotą to ile rzeczy masz na sobie Made in Poland?Mi chodzi o rodzine która została w Polsce aby godnie żyła a nie ściągano jej haraczy na co się da.Co do mojego obywatelstwa to żona jest Meksykanką więc bojkotuj mnie bo popsułem krew Polaka i ożeniłem sie z brudasem i dzieci tez są brudne taki wycisk dostałem od młodych ludzi na plaży w Mielnie 2 lata temu.

4 7
ID:62149

kasko

@~george best: Ty ,przestań teraz nawijkę uskuteczniać. Napisałeś ...was Polaków.... To kim ty jesteś i za kogo jedziole się uważasz skoro cały czas ci słoma z butów wyłazi?

8 2
ID:62151

george best

@~kasko: Jestem tylko człowiekiem jak chcesz mogę być też świnią .Słowo nawijka w/g mnie to słowo z rynsztoku ludzi wielce wykształconych .Słoma może Tobie z butów wychodzi pewnie jestes absolwentem Szkoły Zawodowej .
Nawijke to sobie uskuteczniaj pod sklepem z piwem w ręku .Nawijka oj szkoda słow .

3 10
ID:62156

gumol-wylogowany

mam wrazenie ze ktos aby zablysnac i wcisnac sie z przytupem na forum znalazl sobie "ofiare" i chce na tym "kariere" zrobic.

1 1
ID:62161

zxxc

@~gumol-wylogowany: no tak to wygląda a wszystko i tak sprowadza się do tego ze w Polsce są ludzie którzy maja zabetonowany system światopoglądowy i socjalizm wbijany przez dziesięciolecia. Gdyby gorge złagodził swoje wypowiedzi to nie jeden przyznał by mu racje w rzeczowej argumentacji, bynajmniej ja dostrzegam miedzy wierszami sporo treści.

5 3
ID:62168

anka

@zxxc: miedzy wierszami sporo treści to można znaleźć nawet na napisach w kiblach na autostradach,

2 3
ID:62180

zbuntowany_kaloryfer

Poruszałem ten temat kilka miesięcy temu. Człowiek się po prostu dowartościowuje udając Holendra. Kompleksy wyłażą na wierzch. A teraz zabieraj się za opiekę nad seniorami i wyprowadzanie cudzych psów @dżordż;)
Ps. Nic nie mam do opiekunów, nie każdy ma wykształcenie i umiejętności. A żyć z czegoś trzeba.

0 0
ID:62199

dziadulu

@~george best:
Nie widziałem, że mam na Forum psiarczyka Holendrów. Każda praca nie hańbi. To ci się niezła fucha trafiła.

0 0
ID:62203

gumol-wylogowany

do ~`anka - masz dziwne hobby ... toalety ... ale przy A1 czy A2 ???

do grzejnika - rozumiem ze dla ciebie lepiej jest tyrac jak osiolek za pare groszy niz wyprowadzic komus psa albo oprowadzic staruszka za dobra wyplate.

no coz - roznica pryiorytetow. jedni zyja oprowadzajac w pracy staruszkow i zbieraja godziwe pieniadze a inni egzystuja tyrajacc za marne grosze i pozniej wygrywac gorzkie zale na forum w miedzy czasie karmia swoje umysly "najprawdziwsza prawda" z TV

0 0
ID:62228

cichyobserwator

@zxxc: Zanim zaczniesz głosić i oceniać poglądy naucz sie znaczenia wyrazów. Może kogoś to nie razi ale mnie bynajmniej. Nie chodzi tu o złośliwość ale coraz więcej ludzi robi ten błąd więc może na tym forum warto to poruszyć.Bez urazy - pozdrawiam.

bynajmniej

1. partykuła wzmacniająca przeczenie w wypowiedzi, np.: Nie jest to problem bynajmniej prosty.; wcale, zupełnie, ani trochę;
2. wykrzyknienie będące przeczącą odpowiedzią na pytanie

2 2
ID:62235


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA