Dziś wyszło apogeum polskiej głupoty .Ledwo wróciłem z...

Dziś wyszło apogeum polskiej głupoty .Ledwo wróciłem z prqacy dzieciaki znów wzniosły allarm że w Polsce jest rozróba .Poczekałem na wiadomości i co widzę katolików którzy żegnają generała .Nie żebym się czegoś czepiał bo zwisa mi każdy komuch ale ten człowiek już nie żyje więc po co ten spektakl.Uwierzcie mi że będziecie płakać bardziej na Unię Europejską niż na Stan Wojenny jak dalej będziecie łykać jak bocian żaby że Unia dała autostrady,Stadiony itd

10 komentarzy

ozon

Swego czasu pisałeś,że dzieci nie rozmawiają po polsku czy coś w tym stylu. "george" co Cie nawiedziło?Jesteś stosunkowo młodym człowiekiem i miałeś może 13- 14 lat wtedy..
Z jednym się zgadzam- to co działo się na Powązkach nie świadczy najlepiej o społeczeństwie tak katolickim .To nie ma nic wspólnego z nauką Chrystusa niestety i ubliżano własnej wierze- no ale nie wszyscy to rozumieją.
Twoje porównanie też nie jest trafione i przestań być "Kasandrą"..
Opowiedz dzieciom o byłej Ojczyżnie inaczej bo to kraj z którego pochodzą wielcy i mądrzy. Opowiedz im o Chopinie, Wołodyjowskim czy choćby o Niemenie którego "Dziwny ten świat" na długo pozostanie hymnem a kto wie czy nie na zawsze. Opowiedz swoim dzieciom o Mickiewiczu- poczytaj im "Pana Tadeusza" , opowiedz dzieciom ,ze kraj z którego pochodzisz to kraj piękny, z tradycjami, kraj którego synów zna cały świat. Opowiedz im o Polsce!

8 2
ID:62158

anka

Nie karmić trolla.

8 6
ID:62162

Bogdan

@~anka: popieram.

7 5
ID:62171

george best

@~ozon: A kto mwił że mówiły mi to po Polsku Ozon w Holenderskich dziennikach we wszystkich mówili o tej zadymie na pogrzebie.Ja opowiadałem dzieciakom tylko o Piłsudskim bo o kim ma innym opowiadac?Chopin francuz,Kopernik Niemiec,Mickiewicz Litwin

5 6
ID:62175

mariboro

@~george best: Taa o tym co wymordował 400 Polaków ?

2 2
ID:62177

ozon

oj oj chodziło mi o to,żebyś dzieciom nie mówił ,że Polska tylko tak wygląda .. zresztą to Twoja sprawa . Chopin to krew i polska i francuska., no właśnie- Twoje dzieci też mają krew polską i meksykańską- jedynie obywatelstwo jest holenderskie. dla mnie i Kopernik i Mickiewicz mają polską krew. O Piłsudskim dyskutować czy Polak czy nie?
Tak czy siak miło by było gdybyś z taka pogardą nie wypowiadał się o moim kraju.Pozdrawiam

5 2
ID:62181

george best

@~mariboro: Bic Ku... i Złodziei takiego marszałka Polsce potrzeba a nie pizdzielców co daja du.. na lewo i prawo

0 5
ID:62185

K

Kraj jest piękny, to fakt, ale za dużo w nim bylejakości, tandety,drwin,szyderstwa,podłości,nienawiści i zazdrości, a na dodatek źle pojmowanej troski ' O dobro każdego człowieka".Zbyt wiele niestety nas Polaków dzieli.Jednak narzekać nie ma co...Prawdą jest też to,że w obliczu różnych nieprzewidzianych czy też przewidzianych zagrożeń doskonale potrafimy się jednoczyć, dlaczego tylko wtedy, oto jest pytanie...

1 0
ID:62188

muzol

@~george best: Ciebie bić będą zaraz muzole. Hahaha

3 1
ID:62191

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż to postać w pewnym sensie fascynująca. Zadeklarowany korwinista, jednocześnie ateista, monarchista, a przy tym satanista, ubolewający nad zabitym podczas polowania łosiem. Niezła hybryda;)

2 1
ID:62240


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA