Proponuję @dzonnego_killera na Prezydenta...

Proponuję @dzonnego_killera na Prezydenta Włocławka.Poglądy wszyscy znacie. Myślę ,że napisze co by zrobił zamiast tego co zrobił Pałucki.Masz jaja?

16 komentarzy

george best

To ja zgłaszam kandydature Kaloryfera i Ozona gdy oni przejda ja mogę prowadzić na odległośc likwidację mops-U ORAZ Zus-u.

4 2
ID:62192

ozon

O Boże! To aż tak bardzo mnie nie lubisz"george"?

1 1
ID:62206

george best

@~ozon: Ja tam nie mam żalu do nikogo z was .Ostatnio troszkę może przesadziłem z tą poltyką ale skoro taki kapucyn w Zusie co nic nie robi jeździ na wycieczki to dlaczego nie może jeździć na takie same wycieczki ciężko pracujący człowiek.
Ozon wkurzę się tylko jak drapniecie Cesa do Chelsea.Pozdrawiam.

1 2
ID:62207

dzonny_killer

~zadowolny komuszek: dziękuję za propozycję, ale nie jesteś pierwszy i ameryki nie odkryłeś... dziwię się jednak Twej propozycji, bo gdybym nim został, to żaden komuszek nie byłby już nigdy zadowolony... ale mniemam, że w Twoim przypadku to akurat element masochizmu... :p

Oczywiście nie napiszę, co bym zrobił zamiast pałuckiego, dobrych pomysłów nie zdradza się miernotom, które nie dość, że by je zaraz skopiowały, to jeszcze spaprały... :p

Czy mam jaja? pytanie z podtekstem :p Spotkałem na rynku miłą babcię i kupiłem od niej jaja (całą kopę), więc odpowiadam Ci, że tak, mam jaja... :p

2 5
ID:62209

zadowolony komuszek

@dzonny_killer: Teraz jest oki

0 1
ID:62211

ozon

Cieszy mnie,ze troszkę się zreflektowałeś. Polityka to parszywa dziedzina swoją drogą.
Ja cały czas wyczuwam,ze Ty za krajem tęsknisz ( taka Polaka natura) i nic w tym wstydliwego.Trzymaj się i zacznij dzieciaki uczyć polskiego!
Z tym drapnięciem no to nie mam wpływu na Abramowicza ( czego żałuję bardzo)- zobaczymy jak "handel zywym towarem" się potoczy- niedługo nowy sezon.
I jeszcze jedno! Od 4 czerwca rozpoczyna się nowe ćwierćwiecze dla Polski- ufam,ze lepsze i ten tort równiej bedzie dzielony zobaczysz!Nikt nie wierzył ,ze ZSRR padnie a stało się!!Pozdrawiam

1 1
ID:62212

george best

@~ozon: Ja cały czas tęsknię i nawet myślę żeby na stare lata wrócić i wybudować wymarzony dom z bali jak będzie zobaczymy ale mój powrót wiąże się z wolnym krajem i swoboda a nie z tą dyktaturą co jest i w Polsce i mniej lekka dyktatura co jest w Holandii.Więc wolę na razie mieszkać w pomarańczy.

0 1
ID:62215

zbuntowany_kaloryfer

Jakby co to ja zdecydowanie odmawiam. Za 15 tysia mam siedzieć w tym betonowym żyliszczu i w dodatku być wyzywanym na mieście i necie? Niedoczekanie.
Ps. @dżordż, opiekując się seniorami nie wybudujesz wymarzonego domu ani w Polsce, ani Holandii. Przykro mi, ale wybrałeś sobie mocno niedochodowe zajęcie.

1 1
ID:62217

zadowolony komuszek

@zbuntowany_kaloryfer: Ale przynajmniej pracuje a nie jak inni polscy Holendrzy ,żebrzą na piwko.Dżordż ale ty nie jesteś mocno śniady?

1 1
ID:62221

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Jak bym miał liczyć wypłatę swoją to tylko starcza na paliwo do aut i opłaty i jedzenie.Żona ma szkołę Jogi z tego idzie kasa a dom kupowaliśmy w tamtym roku i nie na 30 lat jak to w Polsce tylko na 10 i kredyt bez porównania mniej odczówalny niż w Polsce .Na wakacje trzeba gdzieś jeździć a nie siedzieć na 4 literach.

0 1
ID:62223

ozon

A po co takie osobiste przytyki "kaloryfer"- za inteligentny jesteś aby taką korespondencję prowadzic.
A co do opieki nad seniorami to znane są przypadki ,ze to bardzo opłacalne może być- za dobrą, rzetelną opiekę można być ujętym w testamencie i zamiast kotu można majątek zapisać opiekunowi i marzenia mogą się spełnić.

0 0
ID:62225

zbuntowany_kaloryfer

Ależ @ozon, ja się dobrze bawię!
A co do testamentu, to mam sporządzony i przyzwoitą kwotę dostanie Włocławskie Schronisko Dla Zwierząt.To taka skromna rekompensata za sarenkę, którą zastrzeliłem na poligonie w Drawsku. Nie zmarnowała się jakby co, był z nami kucharz, który przyrządził ją. Ale i tak mam wyrzuty sumienia. Ta sarenka mi ani nikomu nic nie zrobiła.
Ps. Nie powiem ile zapisałem Schronisku bo jeszcze mnie ubiją chcąc szybciej przejąć spadek. No co, takie rzeczy się zdarzają, oglądałem na Discovery;)

1 1
ID:62226

zadowolony komuszek

@zbuntowany_kaloryfer: Ale się uśmiałem. Jarzę,jeszcze jeden cip.

2 1
ID:62229

george best

@~zadowolony komuszek: Raczej nie i ciesze się że nie jestem ryży jak jeden co robi luksus w Polsce a nos ma większy niz pinokio.

0 0
ID:62242

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Chwała Tobie że na taki piekny cel sporzadziłes testament i niech Tobie zdrowie służy,

0 0
ID:62243

george best

@~ozon: Ozon zdziwił bys się ale jest jeden człowiek z rodu Philips-ów Tak tak mozna by powiedziec że euro podciera sobie dupe ale rodzinka wolała go umieścic w Domu Starców fakt że żyje sobie dośc dobrze ale po co im stary ma przeszkadzac.Ludzie są dziwni.

0 0
ID:62244


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA