A jak Wy pamiętacie 4 czerwiec 1989? Pamiętam ,że byłem...

A jak Wy pamiętacie 4 czerwiec 1989?
Pamiętam ,że byłem oszołomiony ,że tylu Polaków jest w Szwecji. Wszyscy z biało- czerwonymi flagami z flagami "Solidarności".. Szwedzi bili nam brawo i w wymownym geście pokazywali kciuk w górę! Towarzyszyło nam niesamowite napięcie i radość- naprawdę radość .
Utrzymuję kontakty z tamtymi osobami do dziś i wszyscy z łezką w oku i wzruszeniem opowiadają o tym dniu.
Wszystkiego pozytywnego życzę Wam wszystkim na następne 25 lat !

5 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Ja pamiętam Szanowny Ozonie. Z tego tytułu wbiłem się nawet w garnitur, tak byłem pod wrażeniem.
Ale mniejsza z tym, bo dziś miałem wielkie szczęście, aż muszę się tym podzielić. Coś mnie nagle natchnęło i postanowiłem pojechać nad Wisłę i rzucić blachę ze 3 razy. I już się miałem zwijać do domu, kiedy nagle poczułem na wędzisku silne szarpnięcie. Myślałem, że to rapa albo szczupak. Ale po półgodzinnej walce okazało się, że sandacz 102 cm i prawie 11 kg żywej wagi. No taką zdobycz to facet może przynieść do domu bez wstydu. Po sprawieniu ryby zostało ponad 7 kg. Ha! Ale będzie wyżerka, a jak żona się cieszy. A jak ja się cieszę, że wreszcie przerwałem złą passę. Bo wcześniejsze zdobycze np. 2-3 okonie po 20 cm nie były powodem do dumy. A taki rybik to już coś! Qfa mac jaki jestem szczęśliwy!

0 0
ID:62237

george best

@zbuntowany_kaloryfer: No to gratulacje !!!Stary Kaloryfer a może część druga .Żartuję oczywiscie .

0 0
ID:62245

ciamcia-ramcia

@ ozon; Do Szwecji uciekli same nygusy.
@zbuntowany_kaloryfer: Ty to raz tak, raz siak. Ryba też też fauna jak sarna. A tak w ogóle rżniesz takiego bystrzacha i mądralę a ryby nie wypuszczasz po złowieniu. Duże ryby zawierają dużo metali ciężkich. A w tej wiślanej zupie.....Może ci ta twoja dohtorowa wytłumaczy. Nie truj chociaż dzieci.A fe.

3 2
ID:62246

ozon

...a "ciamcia- ramcie" nie nadające sie do niczego gieroją rżną w necie.

0 2
ID:62251

ciamcia-ramcia

@~ozon: wiesz coś o tym

0 0
ID:62252


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA