Co za niepowetowana strata! Jacuś Kurski odchodzi z...

Co za niepowetowana strata!
Jacuś Kurski odchodzi z polityki. Tylko patrzeć jak nagra płytę..ale przed nagraniem spłodzi ksiązkę!
Acha! jeszcze jeden news z jego życia: nauka Kościoła poszła w las- Jacuś niewierny_ rozwód w toku. I jak mieć zaufanie do takiego obrońcy przykazań, wiary...?
Pora na Beatkę "Waleczną" no w sensie odejścia z polityki nie od męża.. no tego to już byłoby za wiele jak na jedną partię!

16 komentarzy

Moher

Pan Jacek Kurski był twórcą filmu" Nocna Zmiana" i za to mu dziękuję .Twój idol Tusk też brał udział w zamachu na rząd Olszewskiego.

7 9
ID:62281

george best

Są gorsi od niego patrz np.Minister od szabrowania rent albo ryży pinokio kłamczuch jakich mało .

8 5
ID:62282

Bajerant

Dla mnie Kurski. to taki @dzonny. Hahaha

4 4
ID:62284

Bajerant

@~Moher: Jaki Pan, ordynarny cham. Ty też jesteś cyt Kurskiego "..głupi naród, wszystko kupi.." hahaha

6 6
ID:62285

Moher

@~Bajerant: Słowa c**m i dodałby kapuś, byłby adekwatne do TW Leopolda Stefana Myszkiewicza Niesiołowskiego -

5 5
ID:62287

ozon

Włoczka nadal głupoty opowiada? Fakt ,ze jestem przeciwnikiem PiSu i innych takich "wydmuszek" nie oznacza ,ze Tusk jako Tusk jest moim "idolem"- to uproszczenie . Właśnie tak powstają mity, plotki...a widzę,ze jesteś "Moherze" w swoim żywiole.
Tak jakoś dziwnie się składa ,ze nową Polskę wszyscy tworzyli z tym ,ze jedni na pierwszej linii inni koty głaskali.... Jeśli lubisz Kurskiego, Kaczyńskiego czy innego Zawiszę to Twoja sprawa ale nie wyrażaj opinii o moich sympatiach jak masz blade pojecie o tym. Plączesz się i plączesz.. można by rzec : tańcowała igła z nitką- igła pięknie - nitka- brzydko"I tym optymistycznym akcentem kończę dyskurs!

7 5
ID:62288

Moher

@~ozon: Młody wykształcony i z dużego miasta?Jakie masz prawo mówić na pana Kurskiego " Jacuś" czy pan ciężko Ci wypowiedzieć? jakim prawem mówisz na mnie włóczko synalku ,kumpla sobie poszukaj w najbliższym swoim otoczeniu.
Mój komentarz odnosił się do @ Bajerant. Czytaj ze zrozumieniem ,utwierdziło mnie to w przekonaniu ,że" onana "zrobiła ogromne spustoszenie w twoim myśleniu. @ ozonie Lalo 20

4 6
ID:62290

1

Szkoda, ze odchodzi dopiero teraz.

3 4
ID:62291

Bajerant

@~Moher: Jeśli chodzi o tego profesorka, to się z tobą zgadzam.

4 4
ID:62293

george best

Dla mnie Polska za teraźniejszych rządów okradania Polaków i dyktaturze Unijnej nie ma nic wspólnego z wolnością.Sądziłem kiedyś że może za rządów PO coś się zmieni ale oni sa jeszcze gorsi od PIS-u .Do tego jak można obiecywać stagnację nie podwyższania podatków po czym słowa są rzucane na wiatr.Pachnie mi tu Majdanem zobaczymy który pierwszy ucieknie jak Janukowicz.

5 3
ID:62296

zbuntowany_kaloryfer

Viva la Niesiołowski, który tępi głupotę, buractwo i nie obawia się nazywać rzeczy po imieniu! To polityk, nie dyplomata choć przyznaję, że czasem za ostro pojedzie po debilach. Tak to sobie @zbuntowany może pojechać na lokalnym forum, a polityk i osoba publiczna trochę nie bardzo. Nie mniej darzę p. Niesiołowskiego sporą sympatią;)
@dżordż, deklarujesz się od pewnego czasu jako radykalny prawicowiec. A od zawsze jako antykatol czyli wojujący ateista. Opowiem Ci o słownej utarczce z innym zagorzałym prawicowcem, tyle że wojującym i (moim zdaniem) nawiedzonym katolikiem. Chodzi mi o Wojciecha Cejrowskiego, a sprzeczka/przepychanka słowna miała miejsce w Gdyni, gdzie p. Cejrowski przez pewien czas prowadził swój biznes po wywaleniu go z Gdańska. Biznes, czyli namiot z odzieżą i wyrobami z Meksyku i Ameryki płd. Szliśmy sobie spacerem i przypadkiem napatoczyliśmy się na ten namiot. Rzucił mi się w oczy fajny sweter w promocji za 50% ceny; Ładny, w takie azteckie wzory. Za 100 zł chyba. P. Cejrowski był obecny na stoisku i kiedy żona chciała zapłacić za sweter p. Cejrowski powiedział, że promocja to cena 50% wyjściowej + "zdrowaćka". Nie zakumałem o co chodzi więc usłyszałem, że 50% jest pod warunkiem, że wspólnie, tu na miejscu odmówimy na głos "Zdrowaś Mario"! No to się zapytałem czy jaja sobie robi. Nie nie robi i w przypadku odmowy on nie sprzeda swetra. Pytam się czy to ukryta kamera i zbiera materiały do jednego ze swoich programów, a poza tym domagam się sprzedaży swetra na straganie ustawionym w miejscu publicznym na terenie miasta. I wtedy słyszę, że "prawdziwe polskie małżeństwo nie odmówiłoby udziału we wspólnej modlitwie"!!! Tu już mnie lekko zirytował więc odpaliłem, że "nasza modlitwa to nasza wybitnie prywatna sprawa, podobnie jak seks". No to on na to, że chrześcijaństwo jest religią misyjną i każdy chrześcijanin ma obowiązek głosić swoją wiarę wszędzie i wszystkim. No to ja na to, że uważam się za chrześcijanina i katolika, ale nie odczuwam powołania "misyjnego". To znaczy, że nie jesteś w pełni Polakiem - on na to. Zaczynają się zbierać gapie. Młodzieniec w typie karka z ONR bije brawo p. Cejrowskiemu. Trochę osób popiera mnie. Żona mówi głośno żebym zostawił tego "nawiedzonego fanatyka" i nic od niego nie kupował. W odpowiedzi słyszy, że jest "wyrodną Polką i matką". Zaczyna być nieprzyjemnie. Kibice jednej i drugiej strony zaczynają się wyzywać między sobą od np. "nawiedzonych" i "masońskich pachołków". W międzyczasie usłyszałem jeszcze, że Ziemia ma nieco ponad 6 tys. lat, a cała teoria ewolucji oraz skamieniałości naszych przodków i dinozaurów to jedna wielka mistyfikacja naukowców działających na zlecenie tajnego, ukrytego światowego rządu. I że pisze o tym prof. Maciej Giertych, niezależny naukowiec, "który zna prawdę". Aż mnie zamurowało gdy usłyszałem ten stek bzdur, bo jako historyk uważam prof. Giertycha za zdziwaczałego starucha, podobnie jak wszystkich zwolenników teorii kreacjonizmu uważam za niezbyt normalnych. Więc szybko żeśmy się oddalili, jako że jak co roku przyjeżdżamy na Jarmark Dominikański w poszukiwaniu ciekawych eksponatów, a nie nieprowadzących do niczego awantur.
Jakby co - Jarmark Dominikański to z roku na rok coraz większa komercha opanowana przez konkretne firmy. Natomiast indywidualni handlarze żądają absurdalnych sum. Bywają drożsi niż DESA. Podobnie jak Allegro. Więc dla kogoś, kto liczy się z każdym groszem taki wyjazd niespecjalnie ma sens. Uczciwie uprzedzam.
Tak więc @dżordż reasumując zastanawiam się jak Wy dwaj ultraprawicowcy byście się dogadali i znaleźli wspólny język...
Ps. Tak zmieniając temat. Wspominałeś o szkole jogi prowadzonej przez Twoją żonę. Możesz mi opowiedzieć jak w praktyce wyglądają takie zajęcia? Chciałem się nawet zapisać, ale na różnych forach słyszałem pogłoski o próbach ideologizowania uczestników, i wciskania im el. wierzeń Wschodu, a to mi nie bardzo odpowiada i trąci sekciarstwem. Pzdr.

4 5
ID:62300

ozon

Płacę podatki z których korzystaja politycy w tym Jacuś i dlatego używam imienia tylko. Ani nie mówię,ze "złodziej" ani ,ze "zdrajca"... "Moherze"
W kwestii formalnej; wpisałem nowy temat i pierwsza odpowiedż jest Twoja więc?
Co czepiasz się nieobecnej osoby "LaLa 20"? sprawdż JP a potem pisz ..
Acha! O moje zycie erotyczne nie martw się moja piękna ,błekitnooka żona jest tuż, tuż....Twoje braki to Twoja sprawa ..... o pomoc wołasz?

4 3
ID:62301

Selin

~Moher "Jakie masz prawo mówić na pana Kurskiego " Jacuś" czy pan ciężko Ci wypowiedzieć?" Sądzę, że ma takie samo prawo, jak Ty mówiąc "Twój idol Tusk"... Żeby kogoś pouczać, to przynajmniej należałoby być konsekwentnym.
Nie sądzisz Moherze?

3 5
ID:62304

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Dobrze wiesz ze takie swetry czy Poncza możesz zakupic przez neta za jakies 40 dolców .Co do szkoły jogi za dużo opowiadać ale nie słyszałem aby ona namawiała i łączyła w to jakąś wiarę.Byłem kiedyś na 2-3 treningach i stwierdziłem że to nie dla mnie moja joga jest zupełnie inna a pom każdym dniu pracy wstępuję na dymka do pobliskiego Pink-a.Co do Stefana to stwierdzam ze więzienie nic go nie nauczyło ba smaiałem się z mirabelek ale obecnie nie zazdroszczę zycia w Polsce choć w Holi tez nie jest za wesoło .Ale wrócę na koniec do Jogi w łózku widac to jak na boisku kobieta potrafi cuda.

0 2
ID:62314

george best

@zbuntowany_kaloryfer: I jeszcze jedno na Allegro jest w/g Ciebie drogo zależy co ale porównaj sobie ceny na ebayu .Nigdy w Polsce nie stać mnie by było aby kupic sobie spodnie Diesel w moim błękitnym kolorze które kosztują na ebayu około 180 funciaków a na allegrusie z outletu wyjąlem takie za 450złotych .Widzisz jednak chyba nie te grzybki zbierasz za mocno czeszą.

1 1
ID:62315

george best

@~ozon: a widzisz Ozon jesli ktoś kradnie Tobie kasę ze składek rentowych i mówi ze to nie forsa ludzi to kto to jest jak nie złodziej.Zawsze uczono mnie że jak cos się obiecuje to dotrzymuje sie słowa .Niejaki Pinokio obiecał narodowi nie podnosic podatków po czym posadził swoje 4 rude litery i podniósł wam podatki ale spokojnie bo to dopiero poczatek bidy w Polsce ludzie już nie wytrzymują płacić haraczy do Warszawy wspomnisz moje słowa że jeśli nie obetniecie pępowiny Unii Majdan w Polsce pewny.

2 2
ID:62316


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA