Uwaga grzybiarze!!! Już są pierwsze grzyby! Wczoraj w...

Uwaga grzybiarze!!! Już są pierwsze grzyby! Wczoraj w okolicach Dobiegniewa nazbierałem ok 3/4 kosza kurek. Trafiło się też kilka krawców, 6 sójek, jeden prawus i kilka takich zajączkopodobnych. A jak jutro pojadę na Bobrowniki albo Pińczatę to powiem co i jak i czy warto. Na razie pewnikiem jest wspomniane Dobiegniewo!

7 komentarzy

skull

Nazbieraj sobie troche sromotnikow. Mam nadzieje ze poprawia ci funkcjonowanie mozgu.

4 3
ID:62297

negocjator...

O ILE MI WIADOMO JEST ZAKAZ WSTĘPU DO LASÓW ZE WZGLĘDU NA OPRYSKI DRZEW PRZED SZKODNIKIEM SOSEN ! WIĘC RADZĘ MNIE JEŚĆ GRZYBÓW

2 0
ID:62298

zbuntowany_kaloryfer

Aha, mówię ludzie jak najbardziej serio. Dla każdego starczy, a ja nie jestem pazerny. Pazerny i chytrus dwa razy traci, a uczciwy, solidarny i ofiarny dwa razy zyska. Trzymam się tej zasady, więc miłego grzybobrania życzę!

2 2
ID:62302

george best

Najlepsze grzyby sa na Podhalu albo w Meksyku .Ale Dobiegniewo,Bobrowniki,Rybitwy czy Białe Błota to bez flaszki nawet nie ma co chodzić jeszcze w takie upały -Kaloryferze lepiej w stronę Kowala może już niunie stoją a nie tam grzyby.

2 0
ID:62303

1

Niestety, nie jestem ekspertem jezeli chodzi o grzyby i wole ich nie zbierac.

1 0
ID:62305

zbuntowany_kaloryfer

Ryby zawierają metale ciężkie, w lesie są opryski, warzywa i owoce zawierają GMO, samochody zatruwają powietrze i tym samym wszystko co spożywamy, zwierzęta karmione są podejrzanymi paszami - także z GMO. Pieczywo robione jest ze zbóż z GMO, a dodatkowo zawiera różne polepszacze. Oj, wygląda na to, że najlepiej byłoby przyswajać czystą energię kosmiczną;)
Ps. do Ozona. Zapytam z ciekawości: czy Szwedzi chodzą na grzyby? Tzn. czy jest to dla nich jeden ze "sportów narodowych" jak dla Polaków?

1 0
ID:62313

ozon

Szwed i grzyby czy inne dobra z lasu? profanacja ! Są wyznaczone miejsca ( można rzec takie kontrolowane uprawy) no bo lasy mają być spiżarnią dla zwierząt, ma tam być cicho i spokojnie i wyobraż sobie ,ze jest!
Pobierane też są opłaty za chęc uprawiania takiego "sportu"- Szwedzi nie korzystają- Polacy? czasami ale zniechęceni opłatami dali sobie spokój .
Pozdrawiam i pamietaj! grzyby nie mają zadnych wartości odżywczych- jedynie smakowe .... no ale jeśli lubisz..

0 0
ID:62334


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA