Polecam obejrzenie tego...

Polecam obejrzenie tego materiału.

5 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż: czy byłbyś uprzejmy w przyszłości w "zajawce" tekstu pisać, że chodzi o materiał propagujący korwinizm? Żebym nie musiał niepotrzebnie otwierać linka i natychmiast go zamykać. Bo to irytujące. Mógłbym w tym czasie zrobić coś pożytecznego, np. podrapać się;))

5 1
ID:62357

george best

@zbuntowany_kaloryfer: dobra sorki że zabrałem Tobie kilkanascie minut z Twojego życia ale widzisz jaka ze mnie gnida ,Tez jestes holera niemożliwa w czasie szusz łazisz gdzieś po lasach rozumiem żeby na dziewczyny skoczyć ale na grzyby ?!

1 0
ID:62359

gumol-wylogowany

george - coz powiedziec ,,, grzejnik ma zajawke i kryzys wieku sredniego (albo lepiej) irytuja go linki z korwinem ... hmmm ... a w czerwcu juz grzybow szuka zamiast wysunac nad jeziorko zarzyc slonca (vit D) co poprawilo by humor, nacieszyc oczy (w koncu w lecie kobiety wygladaja cudownie)

ale grzejnik woli klikac godzinami i stukac klawiature w miedzy czasie deptac chrust na dobiegniewie (on tam szuka grzybow a ja wole tam pożeglować)

1 1
ID:62370

george best

@~gumol-wylogowany: masz racje w weekend wybieram sie nad wode .Dzieciaki u tesciów zona coraz bardziej napompowana jeszcze półtora miesiąca do narodzin 4 dzieciaka a tam nad wodą cuda .Choć przyznam ze zauwazyłem większośc osób otyłych to chyba wysyp kaszalotów jak można doprowadzić się do takiego tłuszczu-pozdrawiam i również życzę mocnych wrażeń.

0 0
ID:62374

zbuntowany_kaloryfer

Jakie to urocze, że pływanie na dmuchanym materacu po jeziorze niektórzy nazywają żeglowaniem;)

1 0
ID:62376


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA