POnieważ nagrana mafia partyjna knuje POdobno ,,dla dobra...

POnieważ nagrana mafia partyjna knuje POdobno ,,dla dobra POlski ''(tak twierdzi Tusk) można zadać pytanie -czy unikanie płacenia podatków przez normalnie uczciwie zarabiających Polaków tez można zinterpretować jako działanie ,,dla dobra POlski ''? Działacze platformersi gloryfikując złodziejstwo Belki , Sienkiewicza , czy Nowaka przecież dają podatnikom przykład ,,jak zwyciężać mamy '' ...POlityczną zarazę która niszczy od 25 lat polski organizm .

26 komentarzy

peso

@~????

No co z tymi wyborami we Włoszech, kto wygrał ? Pytam, bo jestem ciekaw.

4 2
ID:62493

????

@peso: tam gdzie pracuję zainteresowanie wyborami do Brukseli było bardziej mizerne niż w Polsce , tam bardziej interesują się ruchem wystąpienia z Unii niż udziałem w tym eurokołchozie .Ten oddolny ruch który gromadzi coraz więcej Włochów zwłaszcza tych niezbyt bogatych którzy z wejścia do Unii niewiele skorzystali .

4 8
ID:62495

Bajerant

@~????:
Napisz jaka to gmina. Są różne wiochy Włochy. Hahaha

1 2
ID:62501

zbuntowany_kaloryfer

W USA takimi kundlami jak ci z "Wprost" z Latkowskim na czele zajęłoby się FBI i Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), ścierając ich "na proch", czyli skazując na wieeeeele lat w federalnym pierdlu za próbę zamachu stanu. I słusznie. Ręce, które godzą w państwo należy odrąbywać. Przekonali się o tym np. niejacy Assante czy Snowden, którzy złamali podstawową zasadę czyli "nie zadzieraj z szefem";). I tak samo powinno się postąpić z typami z "Wprost", bo to szumowiny i awanturnicy z pseudo prometejskim zacięciem. Nielegalnie kreować politykę wewnętrzną państwa się zachciało..? Powinni spisać pamiętniki. Odsiadując po 25 lat.

No i przy całym tym poruszeniu Monika Olejnik zachowała się jak straganiarka wygłaszająca manifesty do podpitego i rozjuszonego tłumu na wiejskim wiecu;) Zero klasy, co słusznie i prosto w oczy wytknęła jej Janina Paradowska.

Tak... Niektórym najwyraźniej demokracja myli się z anarchią. Najwyższy czas aby rząd im przypomniał i usadził kopami tam, gdzie ich miejsce.

9 7
ID:62503

jozef_ziolkowski

@zbuntowany_kaloryfer:
Są jednak osoby trzeźwo myślące na tym Forum w brew temu co o nich inni piszą.

3 3
ID:62509

????

@zbuntowany_kaloryfer: takimi pierdołami mogłes zachwycać za Gierka albo za Gomułki .Pewnie wolałbyś żeby tow sekretarz Belka z tow sekretarzem Milerem przy bezpośrednim POparciu tow sekretarza Kiszczaka zaprosili niepokornych na ścieżkę zdrowia a sami udali do konfesjonału w Moskwie ? Przygrzało cię nieźle i komuchem walisz na kilometr !

1 7
ID:62512

Bogdan

@~????: Dlaczego ty jako katolik wszystkim ubliżasz i nie czujesz skruchy. Na kolana i o łaskę prosić.Taki przykład dajesz snopie z kłosem bez ziarna przerośniętym sporyszem.

3 0
ID:62515

george best

@zbuntowany_kaloryfer: I co ty pieprzysz za głupoty.Jeszcze bronisz tych złodziei?Mam nadzieję że za rok Nowa Prawica wejdzie i zrobi Nową Polskę nie taką jak to co teraz jest bo to nawet Państwem nie można nazwać tylko jakimś wielkim przekrętem.Poczytaj sobie co na Świcie mówią o tej sprawie śmieją się że dalej ten rząd sprawuje władzę .Ej Kaloryferze a Ty możesz coś na lewo załatwić ?taniej albo ktoś z Twoich znajomych bo teraz podobno najlepiej w Polsce się kradnie.Ej Kaloryfer faktura .Poczekam na pogrzeb ZUS-u za 2 lata i jestem ciekaw gdzie te staruchy co dostaja renty i emerytury będą mieszkać.Bank pożyczy pod zastaw mieszkania taka teraz jest Polska .Albo Korwin zrobi porządek albo do lasów mieszkać

0 5
ID:62516

szaman

@~????: Co ktoś taki jak ty może wiedzieć o Gierku? Brata sobie wymyślił. Na komputer do sąsiada latasz - w baraku.

4 0
ID:62521

peso

@~????:

No dobra zrozumiałem, co chcesz mie powiedzieć, czyli to że nie mieszkasz w miejscu reprezentatywnym dla społeczeństwa włoskiego ale to kto wygrał wybory we Włoszech to chyba nawet tam nie jest tajemnicą.

1 0
ID:62524

zbuntowany_kaloryfer

Weź wróć @pytajnik lepiej za zbieranie owoców. Każdy ma swoje zastosowane, a Tobie przypadło (dzięki litości brata) zbieractwo. Dziękuj Bogu, że taką ofiarę w ludziach chciał poratować.

5 2
ID:62526

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Przede wszystkim pamiętaj że jest wolność słowa a Twoja wypowiedź że w Stanach już by weszła FBI sugeruje że albo byłeś UB-ekiem albo masz takie skłonności.W normalnych krajach te osoby były by zdymisjonowane i powinny odpowiadać przed sadem.

0 5
ID:62527

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż, nie byłem UBkiem, nie ten przedział czasowy;) Za to jestem eks żołnierzem ze służb specjalnych i zajefajnie mi z tym. Zrobiłem wiele dobrego dla Polski, którą tak gardzisz. A poza tym gdyby nie armia nie poznałbym Pani Kaloryferowej. Tak ładnie blond kitki sterczały Jej spod kapelusza gdy stała przed swoim barakiem. A patrzyła na mnie jakoś tak zimno i z nienawiścią. Wystarczyły trzy sekundy, a już wiedziałem, że to moja przyszła żona. Takie rzeczy się wie, wyczuwa... Szósty zmysł czy inne gówno, grunt, że działa;)

2 1
ID:62532

Bogdan

@~george best:
Jak Boga kocham , co ty bredzisz? Co ty chcesz od @kaloryfera. Raz chłop coś porządnie i z głową ( w przeciwieństwie do Ciebie) napisał i jeszcze go atakujesz. Jak ty bronisz takiego działkowca bez działki to sam Belzebub z pisu-u ręce zaciera.

2 0
ID:62535

fiskus

Od kiedy w Polsce obowiązuje prawo amerykańskie, a nie polskie zagwarantowane w Konstytucji RP, art 8 Konstytucja jest najwyższym prawem RP, przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio. Od 25 lat jesteśmy wolnym i demokratycznym krajem i nie dziwi mnie wypowiedz ministra Sikorskiego w kontekście afery taśmowej.

2 0
ID:62540

poliszynell

@zbuntowany, @@ozef

znam takiego kundla, który zadarł z szefem:) ale nawiązał tajną współpracę z CIA i obecnie kreuje się go na "boCHatera " => Jack Strong /Ryszard Kukliński/

pzdr

0 0
ID:62545

zbuntowany_kaloryfer

@Bogdan: jakby co, to ja jestem wybitnie anty pIsowy.

1 1
ID:62556

Bogdan

@zbuntowany_kaloryfer: Ja też.

1 1
ID:62560

george best

@zbuntowany_kaloryfer: No i ok .Ale sam widzisz że w Polsce nie zmienia się od lat .Kradzież i robienie ludzi w balona to porządek dzienny.A wolność teraz to za tych rzadów pinokia i jego ekipy jak w Pólnocnei Korei.

1 1
ID:62561

george best

@~Bogdan: Każdy rudy to wredny .A ta banda czworga co rządzi Polską obecnie i nazywa się sejmem to śmiech na sali.Ty się Boguś nie martwisz o długi bo pewnie jeszcze z 10 lat pożyjesz ale spłacać będą je pokolonia .Dlatego myślę że Korwin byłby dobrym wodzem dla Polski inaczej myślą tylko złodzieje i ci co ciągle kręcą lewe interesy czytaj kradną.

0 2
ID:62562

fiskus

@~poliszynell: Mnie tez nie podoba się ta gra spisków w wydaniu Sikorskiego i mówienie jestem za, albo przeciw. Tamten wyjechał nawiązując współpracę z CIA, ten drugi przeszkolony przyjechał do nas mając wiedzę o systemie totalitarnym USA na Bliskim Wschodzie i nie tylko i mimo młodego wieku i jak to się mówi krótkich spodenkach pewnie wie dużo o strategi naszego sojusznika,

1 1
ID:62563

fiskus

@zbuntowany_kaloryfer Co zrobiłeś ex żołnierzu dla Polski ? tylko tyle, że pojechałeś na misję wojskową USA, sponsorowaną przez nasz rząd, a potem otrzymałeś rentę wojskową wypłacaną przez nasze państwo w imię demokracji amerykańskiej.

1 1
ID:62565

poliszynell

@fiskus
dużo wie bo później już w dłuższych spodenkach pracował w American Enterprise Institute /siedziba neokonów/. AEI to wylęgarnia "altruistów" ,którzy do demokratyzowania świata używają karabinów
np. Paul Wolfowitz i jego doktryna:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Wolfowitz

serdecznie pozdrawiam

1 1
ID:62569

24h

Doktryną jest obecnie panujący system działania i myślenia naszych elit politycznych zwanych władzą, już nie w kuluarach sejmu, ale w knajpach. No popatrz nie napisali o tym w wikipedii, a po co...... klnąć jak szewc umie kazdy.@~poliszynell:

0 0
ID:62576

poliszynell

@24h

Spoko:) podobno w tych knajpach tandem Stirlitz & Hans Kloss zainstalowali swoje służby specjalne GPOEG /Gang Pracowników Obsługujacych Elitarnych Gości/ heh!

serdecznie pozdrawiam

0 0
ID:62585

24 h

@~poliszynell:Serial Gang Olsena puszczany w PRL, a teraz & Hans Kloss i Czterech pancernych i pies, potem spółki Skarbu Państwa dotowane przez Skarb Pastwa pod stołem .

0 0
ID:62592


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA