Dobry, rozsądny, inteligentny z Ciebie człowiek chociaż -...

Dobry, rozsądny, inteligentny z Ciebie człowiek chociaż - jak się zdaje - sympatyzujesz z psychopatą Korwinem.

5 komentarzy

skull

Piszesz sam ze soba? Zona o tym wie?

7 2
ID:62571

zbuntowany_kaloryfer

Do Ciebie adresowałem powyższy post @zxxc. Redakcja ciut przycięła i wpis stracił sens.

5 4
ID:62572

marysia

@zbuntowany_kaloryfer:
A już nie brałeś

0 2
ID:62575

zxxc

@zbuntowany_kaloryfer: obecny.

Miło, że tak postrzegasz moja skromną osobę nawet pomimo Twojego dysonansu poznawczego związanego z moją sympatią do wymienionego "psychopaty Korwina".

Problem jedynie polega na tym że ów przytoczony pan pomimo wszelkich możliwych lapsusów słownych i za ciężkich żartów z głębszym dnem którego tvn raczej nie raczy się nigdy doszukać - niestety w wielu kwestiach (a zwłaszcza gospodarki) - ma rację. Poza tym KNP to nie sam JKM, jest tam naprawdę wielu inteligentnych ludzi takich jak Jacek Wilk, Artur Dziambor, Konrad Berkowicz, których obecność w polskim sejmie była by moim zdaniem co najmniej pożądana.

Porównując tych ludzi z tym co wcisnął do sejmu Palikot.... Szkoda gadać. Wystarczy o grodzkim wspomnieć.

A to chyba najlepsze podsumowanie "afery" taśmowej:



PS.
Do pseudo wojujących o tęczową tolerancję - upraszam o tolerancję dla mojej nietolerancji.

2 0
ID:62578

zbuntowany_kaloryfer

@zxxc, jakby co to nie jestem zwolennikiem Palikota. Nie mam zamiaru palić kotów, o czym świadczy stado tych bydląt w moim ogrodzie. Łażą sobie wolne i szczęśliwe. Od czasu do czasu samochód przejedzie któregoś. Cóż, życie.

0 2
ID:62579


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA