Wreszcie cos się dzieje .Czekam na ostatni krach tej...

Wreszcie cos się dzieje .Czekam na ostatni krach tej korporacji Republiki Bananowej.Czekam z niecierpliwościa na narodziny syna ale jesli dojdzie do Majdanu przyjeżdżam aby walczyć walczyć obalić ten złodziejski ustrój

16 komentarzy

Jaś i Małgosia

Jak pragniesz rozlewu krwi to może umów się na ustawką z kibolami, dlaczego mają cierpieć normalni ludzie!

4 5
ID:62602

george best

@~Jaś i Małgosia: Skoro po dobroci złodzieje którzy rządzą krajem nie chcą oddac stołków Naród musi ich zmusic do tego.A kibole na pewno nie będą stać obojętnie.Patrz przykład Węgry wszystkie swinie odeszły od koryta a władzę dali młodym zobaczysz i porównasz Polskę i Węgry za kilka lat.
Chyba że tez kradniesz ?przyznaj się a może nie?

4 6
ID:62603

zbuntowany_kaloryfer

A ja nie jestem kibolem. Chociaż walka nie jest mi obca. Wywalczyłem swoje w różnych krajach.

1 4
ID:62604

gumol-wylogowany

niestety - nie jestem za silowym rozwiazaniem ale jesli oni przyspawali sie do stołków to nie zostaje nic innego jak złapać łom i oderwać od koryta siłą.

wiadome że wprost też święty nie jest bo majac te materiały duzo wczesniej opublikowal je dopiero po wyborach do PE wiec to nie do konca tak jest ze "wprost" to takie niby niezalezne wydawnictwo.

natomiast fakt jest niezaprzeczalny ze istnieje wysokie prawdopodobienstwo zagrozenia "drugim majdanem" i moze i dobrze....

4 3
ID:62606

Bajerant

@zbuntowany_kaloryfer: Za waszą i naszą....niedolę. Ja pier.

0 1
ID:62610

zbuntowany_kaloryfer

Za jaką niedolę człowieku??? Możesz robić co chcesz! Co Ci nie pasuje???

2 5
ID:62611

Jaś i Małgosia

@~george best: a coś oprócz rozumu ci zginęło?

3 2
ID:62612

wodnik

nie karmić trolla

3 1
ID:62615

george best

@~Jaś i Małgosia: A Ty cieszysz się demokrato?Cieszysz się że masz wszędzie kamery i fotoradary?Cieszysz się z tego że jak dostał byś jakiś spadek w rodzinie to musisz złodziejom oddać haracz tz podatek od wzbogacenia.Jeśli dobrze Tobie w takim otoczeniu to pełny podziw dla Ciebie.

3 5
ID:62616

zbuntowany_kaloryfer

Ty @dżordż przyjedziesz walczyć..? I do czego niby byś się nadawał? Chyba żeby Cię puścić na pole minowe. Bez karabinu i munduru, bo szkoda zmarnować. A wiadomo, że i tak byś nie wrócił z tej pielgrzymki;)

1 3
ID:62620

zbuntowany_kaloryfer

A tak poza tym to mam pomysł na zarobkowanie dla @@@Ady, Dżordża czy Pytajnika. I innych biadolących narzekaczy. Plan praktycznie nie wymaga zaplecza technologicznego, a jedynie dobrych chęci. Otóż możecie obrabiać parkomaty. Zadanie jest proste: Pytajnik i Dżordż tłuką stalowymi prętami w parkomat, a Ada zbiera wypadające monety, po czym rozbiegają się w różnych kierunkach;)
Ps. Nie jestem na 100% pewien czy się uda, jako że nigdy nie atakowałem prętem parkomatu. Ale co Wam szkodzi spróbować..?;))

2 2
ID:62621

Bajerant

@zbuntowany_kaloryfer: Moja niedola polega na tym, że nieraz przypadkiem włączę kanał WC albo przeczytam twojego posta co na jedno wychodzi. Zawsze można spuścić.Dobre i to.

2 3
ID:62622

ozon

No i jak to jest? Znowu napisałem cos co nie odpowiada Redakcji? Wpis o ustawie smieciowej przeszedł a tu nie! Embargo? Cenzura?Zbyt czeste te "zbiegi okoliczności" Szanowna Redakcjo! Wstyd i poziom tuż przy bruku.. albo juz na!Pozdrawiam

2 4
ID:62627

ozon

wow! ale nie o to chodziło Redakcjo .Tak czy siak czekam aż z "czarnej dziury" mój wpis wydobędziecie i opublikujecie- jasno wyrażam myśl? czy za bardzo skomplikowane dla.. no właśnie? dla automatu?

2 3
ID:62628

wloclawek.info.pl

@~ozon: Występował problem z dodawaniem komentarzy posiadających cytaty w 'pojedynczym' cudzysłowie skutkujący błędem zapisu. Problem został naprawiony lecz niestety pana komentarza odzyskać się nie da.

7 5
ID:62629

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Daj spokój na ksiorę leje ciepłym moczem nie muszę pławić się w luksusach bo do szczęścia wystarcza mi rodzina i to co mam co miesiąc.

1 1
ID:62650


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA