Masz dość polityki zdominowanej przez partyjne intrygi?...

Masz dość polityki zdominowanej przez partyjne intrygi? Razi Cię propagowanie zboczeń i wyśmiewanie patriotyzmu? Chcesz zacząć aktywnie działać?
Dołącz do włocławskich narodowców, napisz w wiadomości prywatnej a umówimy się na spotkanie!
Walczmy razem o Wielką Polskę!

www.facebook.com/wloclawekwolnyodczerwonych

5 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

No i proszę jaka potężna afera z fejsem! Zawsze czułem, że jest w facebooku coś trefnego i trzymałem się od niego z daleka. Jak i coś trefnego jest w samym Zuckenbergu. Śliski typ. A ja mam szósty zmysł do wyczuwania z daleka trefnych spraw i śliskich typów. Ten zmysł np. kategorycznie nie pozwolił mi głosować na pIs w 2005 r. Natychmiast wyczułem, że Knyple, a szczególnie Yaro czy Szalony Antek są wyjątkowo śliscy i podejrzani!

9 4
ID:62657

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Zapomniałes dodac że to co przyszło po Jaro to banda gorsza od Rommela oby tylko za rok wygrał Korwiniusz i całą ta bandę zamknął w kryminale .Czekam równiez na ostatni krach Unii i trzymam kciuki aby Anglikom udało się wyjść z tego bagna czerwonych złodziei.Bądź jak piszesz kaloryferze obiektywny bo rzucasz na Jaro zapominajac o Rudym.W Holandii cała ta paczka trafiła by już dawno przed sąd ale w Polsce od okrągłego koryta już teraz można kraść legalnie o czym świadczy Amber szrot.

3 8
ID:62663

zbuntowany_kaloryfer

Ależ ja nie zapominam o "Rudym", tylko z Nim w miarę sympatyzuję!

2 2
ID:62665

1

O jaka Polske? To jest raczej nawolywanie do bojowek faszyzujacych tak jak Majdanowcow na Ukrainie,niebezpiecznych grup lubiacych rozboj.

2 4
ID:62666

siarkowodór

@narodowiec
Co ty smrodzie wiesz o narodzie? Hahaha

5 2
ID:62669


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA