Witam otóż około 2 tygodni temu pracowałem w pewnej...

Witam otóż około 2 tygodni temu pracowałem w pewnej pralni, ten facet ma 2 pralnie, otóż od razu ludzie którzy tam pracują zaczęli mi mówić jaki jest szef - ciągle stosuje mobing, poniża ludzi, straszny zwolnieniami i tak dalej, ponadto wszystkie kobitki które tam piorą robią na czarno na tego gościa .... dostałem inna propozycję pracy więc zrezygnowałem po 1 dniu, z tejże pralni teraz chce swoją dniówkę od gościa, dzwoniłem do niego i zacząłem się domagać tej mojej dniówki, więc facet mnie spławił słowami że mi" nic nie da i nie obchodzą go jakieś gówniane sprawny", jest jakaś możliwość odzyskanie moich zarobionych pieniędzy, które sobie ukradł pasibrzuch ? dodam że do biednych nie należy jeździ bardzo drogim jeepem.

10 komentarzy

george best

Twoja historia mnie urzekła a że żyjesz w kraju gdzie mozna legalnie kraść gdzie znajomy załatwia znajomemu robotę ,gdzie sprawiedliwość nie dotyczy ludzi władzy wyciągnij wnioski i zastanów się czy dalej chcesz żyć w Państwie obitnic i haraczy czy oddać władzę prawdziwej prawicy i posłać nierobów do łopat i więzień oczywwiście

9 3
ID:62690

Bogdan

Idź do PIP-u

7 0
ID:62692

kornik

@~george best: Zamiast uciec trzeba było podjąć walkę jak Twój nawiedzony idol! Ale dał plamę, wylawszy na siebie wiadro pomyj .Angielski w stylu rokoko jak kura gdoko.Hahaha

4 4
ID:62696

zxxc

@~kornik: żebyś tylko takim zasobem słownictwa w języku angielskim operował, a jeśli jego wymowa cie boli to posłuchaj sobie news beat w bbc radio 1 o 18 czasu uk anglisto od siedmiu boleści..

6 3
ID:62697

george best

@~kornik: Pokaz mi w Swojej rodzinie 70-latka który mówi po angielsku.Nie chcę się chwalić ale również w Mojej rodzinie takowych nie ma .Większośc to PRL-owskie gnidy które ciągle gdaczą że za komuny było lepiej.

4 3
ID:62702

george best

@zxxc: Zarzuca mi że uciekłem z Kraju bynajmniej mam 4 dzieciaków i nie martwię się tym że jakiś idiota zabierze mi 65%pensji

4 2
ID:62703

kenaj

@~george best: Czy obrażanie ludzi bez podstaw to wynik Twojego angielskiego myślenia?

2 2
ID:62705

george best

@~kenaj: Skoro ktoś nie rozumie że wyjazd do innego kraju spowodowany był tym że w Polsce dostając pensję oddaje haracz 65% dla debili a reszta zostaje na opłaty i zakupy w biedronce to tylko debil nie potrafi zrozumieć takiej sytuacji.Pamiętaj że debili tez potrzeba w społeczeństwie tak jak i zebraków bezdomnych i innych.

2 1
ID:62709

Bogdan

@~george best: Wyluzuj dobry człowieku. Czytałem dzisiaj , że pracujesz w hospicjum. Na pewno spotykasz tam osoby wierzące.
z Bogiem

0 0
ID:62757

gumol-wylogowany

abstrachujac od waszych miernych wypocin i wustrzalow jak george -best ktory czasem ma zachowania nacpanego dzieciaka - drogi jakubie - uuuu dawno temu spotkalem podobnego przedsiebiorce na swojej drodze i zachowal sie gorzej niz Twoj ale .... grzecznie przyslal pieniazki i .... spotkany na ulicy unikal mnie jak ognia.

po pierwsze tacy ludzie strasznie maja cie w nosie bo maja cie za bezmozga - jesli sie nie boisz wystap z oficjalnym pismem wyslanym poczta (zwrotne potwierdzenie odbioru) w ktroym oficjalnie w grzeczny sposob uswiadamiasz gosciowi na ile wyceniasz swoja prace i domagasz sie swoich pieniedzy (oczywiscie uwzgledniasz w swoje koszty egzekucji pieniedzy czyli koszty wyslania tego pisma)

brak reakcji ??? ok ... nastepne pisemnko - z zastrzezeniem ze zamierzasz wystapic na droge sądowa

jesli cie oleje - nie trac wigoru - 3 pismo ze kierujesz sprawe na droge sądową i tu moga zaczac sie schody ale nie przejmuj sie tym - czasem dla glupich 50zl warto zatruc komus zycie po to zeby wiedzial ze nie jest taki bystry. pozwac go i tyle.

uwierz mi ze dla 250 zl kilkanascie lat temu zatrulem zycie nieuczciwemu pracodawcy. kiedy upomnialem sie pierwszy raz o kase to kazal mi "spier...." a za 3 miesiace pieniazki w zebach przyniosl z odsetkami zebym juz tylko nigdzie nie chodzil po urzedach i sądach.

pozdro i walcz nawet o glupia zlotowke

0 0
ID:62771


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA