Juz jeden dostał z plaskacza od Korwina czas na następnych...

Juz jeden dostał z plaskacza od Korwina czas na następnych ale przynajmniej słowa dotrzymuje nie tak jak reszta kłamczuchów.

39 komentarzy

świnka Peppa

Korwin mówił o "daniu w zęby". Nie jestem specjalistą, ale wiem, że to coś zupełnie innego niż damski "plaskacz" - zatem nie dotrzymał słowa. To po pierwsze.

Po drugie: jeśli przemoc fizyczna według Ciebie to coś, czego nie należy ganić, to jesteś widocznie postacią bardzo zaburzoną emocjonalnie albo zwykłym patolem.

Po trzecie: użyj, Człowieku, czasem przecinka, bo moje oczy krwawią za każdym razem, gdy czytam Twoje wpisy (dobrze, że tym razem chociaż kropka się pojawiła). I zapamiętaj też, że "bynajmniej" jest zaprzeczeniem - to do jednej z wcześniejszych wypowiedzi, tej o posiadaniu "bynajmniej" czwórki dzieci.

Po czwarte: co Ty się tak mądrzysz na forum, skoro, z tego co się orientuję, zabrałeś tyłek w troki i wyjechałeś? Wracasz do nas? Zawsze do powiedzenia najwięcej mają ci, których sprawa najmniej dotyczy.

Po piąte: jeśli tak bardzo kochasz pana Mikkego i jego poglądy, to najlepiej weź go zabierz do siebie. I Tobie będzie dobrze, i nam ubędzie jednego problemu.



Z poważaniem



Świnka Peppa, przeciwniczka chamstwa, przemocy oraz ciasnoty intelektualnej

9 8
ID:62714

george best

JEST JUŻ FILM BRAWO PRAWDZIWY CZŁOWIEK DOTRZYMUJĄCY SŁOWA!!!

9 5
ID:62718

wiech

Brawo P. Korwinie zrobił Pan porzadek z tym byłym "współpracownikiem" który doszedł do ministra a teraz do europosła, w najgorszym wypadku 4 tys. do emerytury plus milion rok w rok. Jak to się ma do tych z solidarności - 1tys emerytury, czekam jak kler zacznie bronic Boniego przecież nie złe pieniądze im nagonił. Jest to przykład jak w Polsce robi sie kariere majac plecy i paskudny życiorys, powinien byc stawiany za wzór przedsiebiorczosci polaka haha

11 8
ID:62719

jozef_ziolkowski

Znowu mu ktoś wsadzi w brzuch coś. I tyle.

3 7
ID:62720

fiskus

Boni i tzw. telewizja naziemna z dekoderem i anteną powietrzną, teraz europoseł od siedmiu boleści za przyzwoleniem 0,9 polityków z listy wyborczej haha

7 5
ID:62722

ozon

"mniej niż zero..."
Na szczęście mody mijają - minie i moda na tego typa JKM to kwestia czasu a tym którzy pochwalają takie zachowania współczuję bo żyją niczym warzywa- potrzebna tylko dobra gleba, trochę odżywek ..- rośliny nie myślą!

7 12
ID:62724

george best

@~świnka Peppa: Niestety języka Polskiego używam tylko tu w domu rozmawiamy po angielsku bądź holendersku.
Czasem trzeba co do plaskacza skoro stary ub-ek nawyzywał a nie potrafił przeprosić należało mu się.
Tyłek w troki wziąłem tylko dlatego że w Polsce od parunastu lat są niespełnione obietnice rząd kradnie a po studiach mogłem zarobić góra 1800 polskich złotych.
Po czwarte Pepo nie podoba Tobie się rządzenie krajem przez prawdziwa prawicę pewnie dlatego bo chciała byś aby rząd robił wszystko za Ciebie może dupę też maja Tobie podcierać .Państwo nie powinno pomagać może z wyjątkiem debili bo debil nauczony ze dostanie to tamto .Jak dostawała byś wypłatę chyba sama mogła byś się ubezpieczać co ?więcej kasiorki zostawało by w portfelu ale nie Ty wolisz tak jak jest korupcja i puste obietnice.Módl się zatem aby Unia Tobie dawała jak najwięcej a Twoje dzieci wnuki i prawnuki będą spłacały Twoje zachcianki.

7 7
ID:62725

george best

@~ozon: Jaka moda Ozon konkretny facet nie to co inne złodziejskie mordy.

5 2
ID:62726

george best

@~świnka Peppa: A po 6-ste do garów kobieto a nie o polityce piszesz.

4 5
ID:62728

sportowiec

Zgodnie z kodeksem honorowym bicie kobiet, dzieci i starców jest najzwyklejszym skur...em godnym zpsionych meneli. Starzec, według tego kodeksu to mężczyzna "po kopie" czyli po sześćdziesiątce. Osobie bijącej kobiety i starców nie podaje się ręki, nie rozmawia się z nią nie wpuszcza do domu itd. Boni, co by nie mówić o jego przeszłości 60 lat skończył. I tyle. P.S. A czemu JKM nie spoliczkował Kiszczaka, Jaruzela i jeszcze paru innych? Cykor, czy podziw?

6 8
ID:62734

ozon

"george" łajno to też konkret!.
Mnie zdumiewa ta niewiedza jaką Ty i spora grupa reprezentujecie- macie dostęp do informacji- wystarczy poczytać i pomyśleć. Otóż żeby cokolwiek zmienić tak radykalnie jak proponuje Korwin no to trzeba zacząc od Konstytucji czyli Ustawy Zasadniczej. Żeby to zrobic potrzebna jest większośc parlamentarna tak ok 3/4 liczby posłów. Korwin doskonale o tym wie i wie też ,ze Polacy są zbyt leniwi aby zagłebić się w to dlatego opowiada bajki i tzw pobożne życzenia. Mówi to co większośc chce usłyszeć tyle i tylko tyle!Manna z nieba to tylko w Biblii .
Co do Jego zachowań to stwierdzam ,że ten człowiek ma problemy osobowościowe i stawiam połowę swego majątku przeciw dwóm orzechom ,ze się nie mylę..
To,ze nosi muszkę hrabiego z niego nie zrobi... jest śmiesznie żałosny i nieszczęśliwy.

5 7
ID:62736

george best

@~sportowiec: Nie o to chodzi ale skoro nawyzywal powinien przeprosić a on zachował się jak frajerzyna jeszcze pochwalił się tym prasie.Czy jak kiedyś dostałeś od kogoś szedłeś z tym do mamy nie tylko poczekałes i oddałes napastnikowi.
Zachowanie Boni-ego to zachowanie frajerskie .Mego św.Pamięi ojca jak biło Ormo na zeznaniu powiedział że nie widział napastników bo był człowiekiem a nie frajerem.

5 5
ID:62740

Ronald Truck

@~świnka Peppa: Świnko Pepo rób to co umiesz najlepiej tuptaj w błotku.

6 5
ID:62744

świnka Peppa

Oj George, taki sam z Ciebie prostak, jak i z pana Mikkego. Swój ciągnie do swego. Zaganiać do kuchni to możesz swoją żonkę.
Zresztą baby w polityce sprawdziłyby się tysiąc razy lepiej niż wy, kochani panowie (wyjątek: p. Pawłowicz - ona na bank jest męskim prostakiem w skórze babiszona). Wam tylko władza i kasa we łbach szumi. I dlatego polityka to jedno wielkie G. Teraz nawet z bandyckimi wybrykami.

Jeśli chodzi o język angielski, to niestety znam go doskonale i wiem, że tam twory, zwane przecinkami, również występują. Typowe tłumaczenie półgłówka: ja mieszkać za granica, ja zapomnieć język, sorry. Pff. Śmieszny koleś z Ciebie.


@~Ronald Truck:
Bardzo merytoryczna wypowiedź. Równie dobrze mogłabym poprosić Cię, byś robił to co umiesz najlepiej, czyli dowiózł towar do Biedronki.


Ja naprawdę staram się dobrze myśleć o mężczyznach, no ale jak poczytam wypowiedzi niektórych panów, to ręce opadają. Mam cichą nadzieję, że się tylko zgrywacie.

5 4
ID:62746

fiskus

@~świnka Peppa: lub @ ozon
JKM wymierzył symboliczny policzek byłemu agentowi SB jako człowiek honoru. Boni to uzbecki kapuś i konfident. W nagrodę, że chciał nam założyć kaganiec w internecie i w telewizji dostał posadkę w Brukseli. Propaganda władzy sięga zenitu i powoduje odruch wymiotny. Spoliczkowanie zdrajcy naszego narodu zostało nazwana przez Palikota faszyzmem ? Mąż stanu Boni zamiast oddać Korwinowi lub wysłać sekundantów - poleciał na skargę do TV......

8 6
ID:62748

ozon

Posadkę dali mu wyborcy czyli wg niektórych konfidenci, zdrajcy itp.
Co poniektórzy nadal siedzą na gałęzi i nie potrafią utrzymać pionu... moralnego też.
Każdy mógł popełnić bład ale nie każdy potrafi się do tego przyznać i publicznie przeprosić.. Trzeba być skończonym tchórzem żeby czekać na koniunkturę i za parawanem immunitetu wymierzać symbolicznie karę a Korwin takim tchórzem jest.
Cywilizacja obyczajów nie pod każdą strzechę zagościła mimo iż kaganiec nie został założony- wszystkiego można sie nauczyć przy odrobinie dobrej woli no ale niektórzy wola "obyczajowy busz" i już!

5 4
ID:62749

Bajerant

@jozef_ziolkowski:
Nikt mu nie wsadził noża w brzuch. On sam się trochę ukuł żeby zrobić sobie reklamę. Facet jest chory z urojenia, klepie po tyłku kobiety.

2 6
ID:62751

george best

@~ozon: Więc trzeba budować Państwo Polskie od nowa bez Unii z mniejszymi podatkami a przede wszystkim mniej urzędasow .

5 2
ID:62754

george best

@~ozon: Korwin zachował się jak prawdziwy facet zresztą nie uderzył tylko dał plaskacza.A niestety Boni zachował się jak frajer i laluś od razu poszedł z tym do mediów.

4 3
ID:62755

peso

@~fiskus & @~george best

Hmmm, skoro przemoc fizyczna to sposób to może JKM powinien zastrzelić Boniego ?
No albo ewentualnie zasztyletować faceta, nieprawdaż ?

No i generalne jaki to akt odwagi zes stronu JKM, czyż nie?

4 6
ID:62759

wolnosciowiec

To czy danie TW Znakowi po ryju było odpowiednią karą za to co powiedział o JKM jest kwestią dyskusyjną, to że Boni pierwsze co zrobił to poleciał do telewizji też jest znamienne. A było tak:

11 8
ID:62760

george best

@~świnka Peppa: Wiesz nie będę pisał na forum polskim po angielsku.Tym bardziej Moja droga żona ma nie jest polką więc nie ma potrzeby aby mówić po polsku w domu.
Kobiety w Polityce które ?Grodzka?Synyszyn?Hibner?Suchocka?a może Gromkiewicz ?
Ty wiesz swoje ja wiem swoje ale pamiętaj socjalistów i czerwoną chołotę trzeba tępić

6 4
ID:62763

gumol-wylogowany

@swinka peppa - nastepna specjalistka co wie absolutnie wszystko o niczym. a czy wiesz ze pomimo tego zametu w mediach korwin uwaza ze kobiety sprawdzily by sie w polityce (uwilbienie do Margaret Tacher)??? pewnie nie, lenistwo lub .... niewiedza (glupota) nie sklonily cie do uzupelnienia wiadmosci. to ze glosi on hasla pt: zabrac glos wyborczy kobietom to tylko polowa prawdy bo TV ktora jest jak widze twoim wykladnikiem (cztajac posty nie tylko twoim) nie powie wszystkiego bo tam tez sa ludzie gleboko umoczeni.

@ozon - jestes hipokrytą ze az klękajcie narody!!!! korwin tchórzem ??? a ja ci powiem - cel uswieca srodki!!! gdyby zrobil to jako obywatel to TV siedzialaby cicho, ot jakas notka w prasie i 10 sekund czasu antenowego ze jakis tam mikke dal w pysk bylemu ministrowi i zamkneli by go ... ot koniec.
widze ze ci nie przeszkadza ze rzadza toba ub-eki, ze twoj donaldinio aby zdobyc twoj glos klekal i przysiegal ze podatkow nie ruszy ( a placisz wiecej) ze bedzie sie zylo lepiej (ale tylko jego kolesiom) ze bierze pelna odpowiedzialnosc (a udaje wariata).... dalej wymieniac ???
itd itd itd ...
a jarek sie jednoczy .......... z kurskim ....

4 5
ID:62769

gumol-wylogowany

a i jeszcze jedno - tchórzem a wlasciwie zachowanie godne "mami-synka" to Boni - polecial do tv sie skarzyc miernota. smiech mnie ogarnia ze takie mieczaki potrafily co niektorym tak wyprac mozgi

2 5
ID:62770

kornik

Hołota jeszcze większa niż ich guru.

2 3
ID:62773

ozon

Poczytaj co znaczy "hipokryzja" a potem się wypowiadaj.
Masz prawo do swojego zdania ja też i nie wiem po co pienisz się jak płyn do kąpieli "gumolu..."
Każdy ma prawo do swojej oceny i z tego powodu ,ze masz inne zdanie nie bede na Ciebie ział ogniem- ani mnie to ziebi ani grzeje.Wybieraj kogo tylko chcesz..
Jestem przekonany ,ze tacy "Korwini" niczego dobrego nie zrobili i nie zrobią a dwudziesto lecie międzywojenne już było!
Co drugi to Dyzma ...
reasumując głosuj na kogo chcesz- to wolny kraj!

3 4
ID:62776

świnka Peppa

@~george best:
O jezusieńku, jak tu prowadzić dyskusję, jak czytanie ze zrozumieniem leży? W którym miejscu napisałam, że masz po angielsku pisać? Ja już nie mam do Ciebie siły. Z psem by się człowiek prędzej dogadał. Może odstaw zioło, co?


@~gumol-wylogowany:
Wybacz, ale jeśli człowiek np. rzuci pieniądz bezdomnemu, a potem kopnie szczeniaka, to dla mnie nadal jest złym człowiekiem. Nie twierdzę, że wszystkie postulaty Korwina są złe. Twierdzę, że te, w moim odczuciu, negatywne, zdecydowanie przysłaniają ewentualne pozytywy. A przemoc fizyczna jest NIE-DO-PUSZ-CZAL-NA. Każdy, kto uważa inaczej, jest ewidentnie takim samym bandytą (tak, bandytą) albo zwykłym prostakiem, nienauczonym podstaw kultury osobistej. I nie piszcie o dżentelmeńskich policzkach, bo to nie te czasy. Dyskusja, nawet ostra (ale bez wulgaryzmów) - tak, bicie - nie!

PS. Za specjalistkę się nie uważam, ale nigdy nie dyskutuję na tematy, których wcześniej dokładnie nie zgłębiłam.

Pozdrawiam, bez odbioru.

3 2
ID:62778

fiskus

Korwin, hmm wiemy, że żyjemy w państwie bezprawia. Pozostaje więc kodeks honorowy tylko tylko, że nie obejmuje zdrajców i kapusiów wobec czego Boni nie kwalifikował się nawet do spoliczkowania. http://wiadomosci.wp.pl/gid,16752264,img,16752411,kat,1342,opage,6,galeria.html#opinie

1 3
ID:62779

Bajerant

@~fiskus: A ja jestem ciekawy ilu obecnych na tym forum mądrali nie podpisałoby współpracy z SB czy obecną ABW gdyby im przywalono takie argumenty jak Boniemu. Kto pierwszy rzuci kamieniem, śmiało!
Czas na Wałęsę, zobaczymy co teraz Korwinek zrobi.

5 3
ID:62780

fiskus

@~Bajerant: Mnie wsio rawno jaka partija i jaki tam jeden z drugim i z Wałęsą włącznie podpisał cyrograf z UB. CZAS NAJWYŻSZY zacząć budować Polskę od nowa, bez kłamstwa i sponsorowania nierobów prezesów różnych spółek skarbu państwa. Kamieniem rzucam w nasz rząd i jestem za każdym Polakiem, który wyjechał z tego kraju za chlebem.

4 3
ID:62781

george best

@~świnka Peppa: To że robię błędy pisząc to weim doskonale.Już kilka osobom pisałem tutaj.Cieszę sie że jeszcze umiem pisać .Dzieciaki po polsku powtarzają tylko najproszcze słowa w domu staramy rozmawiać po holendersku bo nie mieszkamy w Polsce czy Meksyku.
Także wybacz ale ja nie mówię Tobie żebyś kupiła sobie cukinię i dogadzała sobie co wieczór.

1 1
ID:62789

Bajerant

@~george best: hehehe zaraz cukinię, a może woli ogórka a Kornka córka.

0 1
ID:62792

Bajerant

@~george best: Czytałem jeszcze mój drogi ,że sam Kornik lubi lody.

0 1
ID:62793

????

Czyzby ci oburzenie z tego forum to byli ,,TW'' tak jak donosiciel Boni ? A tak na marginesie niedawno widziałem na włocławskiej ulicy byłego agenta SB który donosił na pracowników Azotów i Telekpomunikacji Polskiej -gęba bardzo mu się nie zmieniła , chyba dostał cynk że już nie musi się ukrywać .Może pokazać jego dawne zdjęcia Korvinowi ?

1 2
ID:62801

gumol-wylogowany

ozon - zeby nie pewne .... hmmm "zagrywki" ktore stosujesz czuje ze moglibysmy fajna dyskusje nawiazac. czasem (bawet czesto) potrafisz konstruktywna dyskusje nawiazac.
odnosnie mydla ... coz czlowiek czasem daje sie poniesc emoscją - taki nawyk ...
droga swinko - temat zglebilas pobieznie i nie ma co dalej dyskutowac...

do ????? - ty widziales jednego .... ja mlody czlowiek ale moj sp. ojciec pokzal mi kilku w tym jednego ktory grzal posadke kierownika w panstwowej instytucji i niezle sobie radzil a sku.......n kilka dekad wczesniej gnebil mojego ojca na przesluchaniach i zyje calkiem niezle. dalbym mu w pysk az by sie nogami nakryl - nie baczac na poglady swinki i innych "wyrozumialych" - bo on (UB-ek czy SB-ek) nie byl wyrozumialy, tak wiec droga swinko peppo - cytując jana kobuszewskiego z kabaretu dudek "chamstwu w zyciu nalezy sie przeciwstawiac silom i godnosciom osobistom" (te -om na kocu zdania to oczywiscie staram sie byc zgodny z oryginalem)

1 2
ID:62805

gumol-wylogowany

a tu taki fajny filmik znalazlem - kto ma dystans ten sie posmieje


1 2
ID:62806

????

@~gumol-wylogowany:Moich dziadków rozkułaczali a ojca bezskutecznie upartyjniali - niestety masz rację POmagdalenkowa koalicja takim SB-kom zapewniła bezpieczeństwo . Ale myślę że tak jak to się stało w Niemczech znajdzie się ktoś kto opublikuje w internecie zdjęcia tych ,,śpiochów'' chodzacych po ulicach i siedzących na stołkach by młode pokolenie mogło poznać prawdziwą historię polskiego socrelizmu sterowanego z Moskwy a nie tą fabrykowaną przez SB-ków i ich dzieci a już może i wnuki .

1 1
ID:62822

Bajerant

@~????: @~gumol-wylogowany:
Ale gupole. Jakbyś wlazł w łapy sbeka to byś nawet na soją matkę donosił. Widać macie to w krwi i w tym co piszecie.Mogę się założyć , że nadajecie w schronisku dla bezdomnych psów a @???? dodatkowo w Italii na brata. Hahaha

1 1
ID:62824

????

@~Bajerant: zmień pieluchę i weź nowy smoczek a POtem sprawdź czy ci już wszystkie mleczaki wypadły bo Sb-eka pewnie widziałeś w telewizji .....

1 1
ID:62826


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA