Pracownicy Poczty we Wloclawku wlasnie dostaja wypowiedzenia...

Pracownicy Poczty we Wloclawku wlasnie dostaja wypowiedzenia Panie Prezydencie Palucki prosimy o pomoc!!!

7 komentarzy

joleek

Ta na pewno wam pomoże hahaha Chyba żeście z przystani na głowę do Wisły wpadli.

7 7
ID:63142

Daj mi nogę

POmyliłeś adresy. Napisz do posła Wojtkowskiego albo Kopaczewskiej. Ale oni są tak zajęci ewentualnym korytem po obecnym preziu , że oślepli.

6 1
ID:63143

jerry

kraczol nie placz !masz za swoje.

2 2
ID:63146

Bogdan

@~joleek: I czego rżysz jełopie. PO myśl od kogo to zależy. Od posłów Wojtkowskiego i Kopaczewskiej. A oni palcem nie kiwnęli tak samo jak przy cukrowni i td.

6 6
ID:63147

paki

@~Bogdan: a Wojkowski uratował chociaż katchup i teraz mamy DWORSKI... co zrobił Twój guru Pałucki ...przystań?? nie żartuj... chłopie....

3 6
ID:63148

skull

Pierwsi do odstrzalu powinni isc listonosze ktorym nie chce sie ruszyc czterech liter zeby wniesc na pietro listu poleconego tylko awizo w skrzynce zostawiaja. Nie szanujecie pracy to won.

6 3
ID:63153

Bogdan

@~paki: Pałucki nigdy nie był moim guru. Mam trochę inne ideały. Nawet Jezus ma za czysto pod paznokciami, bo całe życie nic nie robił tylko walęsał się z innymi nierobami. Jezusami żal za cierpienie na krzyżu. Dla mnie moim guru jest Pa Bóg.

1 4
ID:63155


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA