I jak tu nie kochać Elżbiety Bieńkowskiej? Bystra,...

I jak tu nie kochać Elżbiety Bieńkowskiej? Bystra, dowcipna , perfekcyjna. My faceci możemy tylko pozazdrościć.
Krystynka Pawłowicz znowu z zazdrości się wścieknie no ale jest już tak potworna ,ze nic jej nie zaszkodzi a Elżbiecie może.. buciki zawiazywać. o ile Bieńkowska pozwoli.!!
Oj mają pisiory problem oj mają!

29 komentarzy

krosta

Ja nie jestem pisior, ale ty ozonku ,żebyś niekontrolowanego orgazmu nie dostał. Buhaha

3 6
ID:63539

ośmiorniczka

Sorry, ale jak piszesz my faceci, to zaznacz że chodzi o facetów z PO, takich cudaków taki cudok może kręcić i to też nie wszystkich, jednego kręcą zegarki,innego szczaw i ulęgałki, kolejnego ogony wołowe a jeszcze innego kamieni kupa

4 7
ID:63541

peso

Ozonie drogi,

Ja bym był ostrożny z tym entuzjazmem.

Aparycja to jedno, elokwencja to drugie ale dla mnie najważniejsze jakie ktoś ma osiągnięcia.

Znasz jej osiągnięcia jako Ministera Rozwoju Regionalnego?

A może jakieś z czasów jej szefowania Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju?

Widziałem ją w mundurze kolejowym czy górniczym w których prezentowała się bardzo dobrze, tylko co z tego ?

Ja na razie z zachwytami poczekam co zdziała w EU.

1 1
ID:63542

wlc

Ozon zamiast na wybory idz do kiosku po kolorowa gazetke. To Ci powinno wystarczyc. Ladne buzie i nie tylko. Po co Ci tracic czas na polityke ...

4 7
ID:63543

george best

~ozon ja nie widziałem nic poza tym chodzi mi o wystapienie że mówiła w miare poprawnie po angielsku.I tak na poważnie to dla mnie wiecej zrobiła Teresa Orlowsky niż całe rzady PO czy PiS to przez nich tylu polaków siedzi na zachodzie i gdzie ma wracać do takiego kraju gdzie dostaje spadek rodzinny i płace za to podatek tym złodziejom?Dlatego jak ktoś mnie pyta o Polske mówie to co mówie kto w niej teraz rzadzi i jak Państwo pozwala obywatelowi sie dorobić garbu na d...

1 6
ID:63546

Moher

@~george best: To właśnie ty ~~george best,ozon i Teresa Orlowsky powinny być wasze figury woskowe w muzeum Madame Figur Woskowych w Londynie.

3 3
ID:63549

george best

@~Moher: Tersesa była jedyna w swoim rodzaju to ona zapoczatkowała rózne wsady opady połyki i wnyki.Przynajmniej nie kłamała zawsze dotrzymała słowa.Ty spójrz na jeszcze jeden przypadek Janka 3 Sobieskiego gdzie pogonił pod Wiedniem tych co teraz będą rządzic Europą praca jego poszła w dupu wszystko przez DEMOKRACJĘ może inaczej Czerwoną Demokrację sterowana z Brukselki.

0 5
ID:63551

????

No nieeeeee - azorek nadal wypisuje swoje pierdołowate kawałki w ramach cichoagenturalnej koalicji PeŁo ? A gdzie cichyagent -jego koleś od tych partyjnych kawałków ? Czyzby PO szkoleniu kuje przedwyborcze hasełka miejscowych partyjnych pijaczków ?

3 5
ID:63552

Moher

@~george best: Może zaproponujesz w Dębicy nadać nazwe jakiejś ulicy, albo skweru- to miasto nigdy nie upamietniło faktu , ze miało taką gwiazdę.
Może Np:szkoła podstawowa NR 1 imieniem TERESA ORLOWSKY,albo dom handlowy TEREZA ,może fabryka opon powinna wypuścić limitowana serię gumek TERESA.

4 1
ID:63554

Bajerant

@~george best: Co ty za bajer wciskasz.
Marysieńka ,kochanica kardynała ,który został Papierzem ,za jego namową za pośrednictwem swojego durnowatego jelenia króla,wmieszała w to bagno Polskę. Na nabór do armii i działań, narobiliśmy sobie długów na dziesiątki lat. Co przyczyniło się do rozbiorów przez tych ,których broniliśmy. Taki skrót.

3 0
ID:63557

ozon

E możecie gadać co chcecie - dla mnie Bieńkowska to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu a ,ze w "kaszę nie pozwala sobie dmuchać" to i bardzo dobrze , na dodatek robi to w eleganckim stylu nie prostacko jak wymieniona przeze mnie Krysieńka.
Nie urodę miałem na myśli no ale popełniłem błąd wyrażając sie nieprecyzyjnie..- zapomniałem ,ze czytają wpisy osoby o różnym intelekcie.. zawsze powtarzam ,ze najpiękniejsza jest moja żona ! Pani Bieńkowska ma wiedzę, i tego żadnym gadaniem jej nie odbierzecie a ,ze bedzie skuteczna to oczywiste- nie mam zadnych wątpliwości .
Tak czy siak pisiory skrecają sie z zazdrości bo dysponują li tylko nijakim Glińskim... macher od wszystkiego czyli do niczego !

5 7
ID:63558

george best

@~Moher: Może szkołę aerobiku Ruszaj sie jak Orlowski .Tez zauważyłem że kobiety w Polsce obrastaja w tłuszcz jak wszędzie Tereza miała jak na tamte czasy dobra figurkę

0 3
ID:63560

george best

@~Bajerant: Wiekszość kobiet w średniowieczu spała z tym i tamtym a Ty teraz tez śpisz z jedna czy masz koło zapasowe-Nie wierze Bajerant .Nie pisz mi tylko o kardynałach papieżach i papierzakach .Pozdrawiam .

0 0
ID:63561

Bajerant

@~george best: To tynie siej propagandy na temat rzekomego zwycięstwa Sobieskiego.To była klęska dla państwa Polskiego.Watykan natomiast się obłowił tak jak teraz po powstaniu RP.

1 0
ID:63564

george best

@~Bajerant: Kurcze tyle wojen tyle rozlewu krwi Wielka Polska tyle terenów podbitych tyle krwi upuszczonej a tu teraz masz Ci z takiego mocnego Państwa zostało popychadło zachodu.

1 3
ID:63566

poliszynell

Zgadzam się z @Bajerant
Sobieski uratował katolicki Wiedeń przed Turkami.
Ocalony Wiedeń odwdzięczył się Polsce po chrześcijańsku :) przystępując po 89 latach do I rozbioru Polski. A państwem, które nigdy rozbiorów Polski nie uznało była pokonana pod Wiedniem Turcja :)

serdecznie pozdrawiam

2 1
ID:63568

george best

@~poliszynell: Czyli reasumując zawsze bylismy dymani .Już pisałem wcześniej że pierwszą porażką Polski był Chrzest Polski w 966 i tak pozostało do dzis Rzadzi Ksiadz w Polsce

1 1
ID:63569

george best

@~ozon: Ozon chyba masz problem ze wzrokiem kto będzie dmuchał i kogo to się okaże .Jak narazie dmuchają Polaków jak chcą tylko idioci myślą że wszystko jest dzieki Unii.A że zawsze idiotów jest 70% to steruja ich tf i gazety..Czekajmy na Muzełmanów już są prawie w Turcji

0 3
ID:63570

ozon

Powichrowane masz w głowie jak tulipan po dużym wietrze i chyba połozenie Holandii żle na Ciebie wpływa ( mam na myśli depresję).
Moze i należę do tych jak się wyraziłeś "idiotów" wiem jednak ,że Polska sama może tyle zdziałać ile Ty w polityce holenderskiej...
Być razem , mieć kontrole i wpływ- szkody to nie przyniesie bądż pewien.. nie zawracaj Wisły kijem bo to nic nie da.
Pomyśl gdzie podziali by się Polacy gdyby Polska nie była w Unii? gdzie by pracowały te miliony/- jest jakaś korzyśc? no jest- mają zatrudnienie, nie są na głodowych zasiłkach, robią biznesy/? Unia to nie Księżyc którego znasz i widzisz tylko z jednej strony- pomyśl o tym kolego!

3 4
ID:63571

george best

@~ozon: Ja tam nie chce milionów to co mam wystarcza w 100%.Z Unii nic nie chce choć wiem że żyję pod dyktatura i debilnymi zakazami Unijnymi.Depresji raczej nie mam to chyba bardziej dotyczy wschodu Europy jak co rok prąd w góre,czynsze w góre a ludzie dalej narzekają a powinni juz dawno zrobić druga Grecję tym złodziejom.A co do Twojego wpisu Ozon-ie na temat Pani B poczytaj sobie jaka dostała ocene w Europie za to Twoim zdaniem piekne wystapienie.W Europie akurat odebrano to najgorzej.

0 2
ID:63573

ozon

Wcale mnie nie dziwi ocena innych państw! Taka teka to ważna sprawa więc mają o co nosy krzywić.Poczytałem co mówią eksperci - jestem spokojny i dumny ,ze wśród Polaków są tacy jak pani Elżbieta. Kompleksów nie musimy mieć a ,ze "stara Europa' zadufana i chce traktowac nowe państwa z góry to nie nowośc- Polacy noska Im przytrą!!

4 4
ID:63579

fiskus

Ocena Bieńkowskiej 5 na 10. Zostanie sekretarka Tfuska w aparacie unijnym.

1 5
ID:63581

ozon

Oj "fiskus" "fiskus"- tak poważnie brzmiący nick obrałaś a tak niepoważnie piszesz.

Trzymaj się faktów. Bieńkowska otrzymała tekę komisarza ds rynku i to jest FAKT a Ty tworzysz mit.

Na szczęście nie tacy dyletanci jak Ty oceniali panią Elżbietę więc nie zazdrość tylko ciesz się,,że Polki nie tylko pierogi umieją lepić i bigos gotować....

Acha! Teraz nie ma sekretarek - są asystentki a do tego też potrzebna jest wiedza - zatrzymałaś się w minionej epoce i nadal kojarzysz z podawaniem kawy i odbieraniem telefonów?

4 2
ID:63583

george best

@~ozon: I co myslisz że nagle rynek europejski ruszy?Bo Pani Bieńkowska przyszła ?Ocknij sie Ozon i przejżyj na oczy .Bo Muzełmanie pomoga Tobie wreszcie otworzyc te zaślepki.Kazde Państwo powinno miec swoje granice swoją gospodarkę a nie jakas wspólna europa .Wspólny to jest szalet przy autostradzie.

0 3
ID:63587

fiskus

Oj " ozon" "ozon" - teka komisarza dla Bieńkowskiej mimo 5 pkt. to dobre rozdanie partyjne i dobry sygnał dla Polski. Pokazuje w jakim stadium rozkładu znajduje się nasze państwo - daj nogę !

1 2
ID:63591

ozon

z całym szacunkiem "george" ale powiedz mi dlaczego w takim razie przyjąłes obywatelstwo kraju należacego do Unii, posługującego się wspólna walutą a nie wybrałes Meksyku ?
Co rozumiesz przez powiedzenie >.." rynek europejski ruszy.."? Naiwne są te Twoje argumenty i świadczą o bardzo wątłej znajomości tematu ..
Już Ci kiedyś pisałem ,ze zmiana obywatelstwa nie zmieni mentalności- nadal myślisz typowo po polsku .

3 2
ID:63594

?

@~ozon: A ty PO żydowsku ?

1 3
ID:63604

ozon

Uaktywnili się co poniektórzy? Sezonowe prace zagranicą się skończyły?
Polak Katolik z pogardą o Synu Boga_ Żydzie? nie zapomnij wyspowiadać się z tego.. a szczupaka po żydowsku bardzo lubie- Ty zapewne nie wiesz nawet ani jak smakuje ani jak to się robi.

3 1
ID:63606

????

@~ozon: no to jeszcze tylko gęsina i kawałek muru by azorek mógł sobie POkiwać łepetyną PO żydowsku ? A jakby co to w poniedzialek już mnie tu nie będzie więc będziesz POnownie mógł sobie wypisywać te POlityczne pierdoły i zasmradzać czosnkiem to forum -azorku pejsaczku !

2 3
ID:63612


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA