nie mam zamiaru iść na żadne wybory ! bo niczego to nie...

nie mam zamiaru iść na żadne wybory ! bo niczego to nie zmieni ! i tak będzie źle, nieudolnie itp ... zawsze nam obiecują nie wiadomo co a co do czego to potem nie ma realizacji postulatów... niech sobie głosują sami na siebie !
w tym kraju już dawno nie ma ani prawa ani sprawiedliwości ani nie żyje nam się lepiej !

10 komentarzy

pazdzioch

to idz i napisz to na karcie do glosowania a frekwencja bedzie wyzsza:}, wlasciwie ja tez jeszcze nie wiem na kogo zaglosuje, napewno nie na SLD bo nie chce wysylac do brukseli ludzi z partii(spadkobiercy)ktora chiala dokonac jakis czas temu inwazji na europe (oni ich tam poprostu nie lubia), raczej nie na PO bo mydla tylko ludziom oczy i napewno nie dam sie nabrac na ich wielka koalicje.Nie dla samoobrony bo wiadomo czemu, wiec albo zaglosuje PIS albo na PSL albo wlasnie oddam nie wazny glos :)

0 0
ID:4672

Oliwia

Trzeba isc na wybory tylko nalezy przeanalizowac i wybrac osoby najmniej liberalne majacy na uwadze zycie zwyklych ludzi. inaczej beda dalej rozwalac zaklady, prywatyzowac szpitale...

0 0
ID:4674

Wk

Chyba coraz więcej ludzi doznaje takiego olśnienia i przestaje wierzyć politykierom,a to sygnał ,że może jesteśmy świadkami początków kolejnego kryzysu społecznego ,który zmiecie porządek okrągłostołowy ......

0 0
ID:4675

Duchu

Więc Paździoch staniesz się taką samą patologią jak ta partyjka pis. A radyja też słuchasz gdzie jedyną słuszną prawdę podają?

0 0
ID:4677

szuja


NEGOCJATOR, 29-05-2009, 14:10:56
Mam pytanie z jakiego kraju pochodzisz ?

0 0
ID:4688

pazdzioch

z czerwonej satelity ALEXANDRA WIELKIEGO /WLATCY MUCH PRAWEGO I SRAWIEDLIWEGO WLADCY KTORY ZASTAL POLSKE SZCZESLIWA A POZOSTAWIL wlasnie taka.../

0 0
ID:4692

zbuntowany_kaloryfer

nie idź, nie idź na wybory... panie i panowie w moherowych beretach wybiorą za Ciebie. A jak wybiorą pisuarów to zobaczysz jak się milutko zrobi w kraju. Gdy każdy obywatel traktowany będzie jak potencjalny przestępca, gdzie w prawie obowiązuje domniemanie winy, gdzie zakłada się podsłuchy, śledzi ludzi, doprowadza do samobójstw, straszy się karami, sankcjami i wszelkimi możliwymi represjami wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka;). Będziesz sobie wtedy mógł zaśpiewać "rząd oficjalny - ustrój totalitarny";)

0 0
ID:4695

janciowodnik

Paździoch> po twoich błedach ort. widać że z ciebie jest PIS...

0 0
ID:4719

Baba Jaga

No kaloryfer.Już wiem dlaczego tak wychwalasz POkemonów.To dzięki nim możesz robić to co robisz czyli "być zaradnym"jak to ująłeś w jednej ze swych wypowiedzi.Bo gdyby PIS był przy władzy to na pewno nie byłbyś taki "zaradny"

0 0
ID:4737

szuja

Kaloryfer ,zobaczysz już niedługo na jesieni jak ta góra śmieci zamieciona pod dywan zacznie puchnąć.

0 0
ID:4748


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA