Możecie sobie zasypywać reklamami całą stronkę. I tak na...

Możecie sobie zasypywać reklamami całą stronkę. I tak na was ani my, ani nasza rodzina i nikt z naszych znajomych nie zagłosują.Hi,hi,hi....

6 komentarzy

Bogdan

Szczerze ja też na pewno nie. Miałem zamiar kandydować na radnego. Pomyślałem jednak, że jestem za uczciwy.

4 3
ID:63910

zxxc

Czas wyborów to żniwa.. Wiec dziwić nie ma się zbytnio czemu.. A ze czerwonego koloru dużo... no cóż.. chyba nie powinno to być dziwne we Włocławku ;)

Wystarczy naobiecywać a potem brać kasę i 'robić' przetargi ;)

5 3
ID:63916

george best

Jak nie pójdziesz sami oddadzą dla siebie głosy druga sprawa nie miej później pretensji że we Włocławku rzadzi Edek Zenek i Maryśka co ssała u Ryśka

1 0
ID:63919

Bogdan

@~george best:
Przecież doskonale wiem jak to wszystko funkcjonuje i jakie balangi menele odstawiają za podarowaną kasę. Całe rodziny podobnież są przekupywane. Piszę podobnież, bo nie chcę być ścigany.Słyszałem w autobusie jak jeden gościu mówił do kolegi, że kasę wziął ale wcale nie poszedł z rodziną głosować. Śmiał się ,że podobnież Piotrkowi brakło 3 głosów.

2 0
ID:63924

fiskus

Jadłam czekoladowe cukierki, które zostały po tzw. kampanii partyjnej. Oni mogą jechać, Warszawa -Gdańsk- Warszawa teraz Bruksela a nawet Madryt ,delegacja za friko nawet z żonami rozliczana przez biuro partyjne, a nie urząd skarbowy ?

11 listopada dzień niepodległości ?

1 0
ID:63938

nadchodzi nowe

Dlatego należałoby przeciąć tę pępowinę,która dostarcza wszystkich ,,substancji odżywczych'',a którą my dla nich jesteśmy.Nas wyborców widzi się tylko i docenia przed wyborami obiecując przysłowiowe gruszki na wierzbie, potem obietnice wyborcze,że o ich realizacji nie wspomnę, przestają mieć znaczenie, bo wygrani muszą poobsadzać swoich na stołkach i tak do następnych wyborów i kolejnych obiecanek. To oni powinni zrozumieć,że mają obowiązek aby dbać o miasto i robić wszystko z korzyścią dla jego mieszkańców, a jak jest to widać od lat...

0 0
ID:63962


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA