Piszecie o sporze parkingowym .Zaraz wam się rozleci ten...

Piszecie o sporze parkingowym .Zaraz wam się rozleci ten złom ściągnięty z Niemiec i lepiej postawić kilka złomowisk za miastem zamiast parkingi.Ile może jeździć auto.Na nowe nikogo prawie nie stać a w Niemczech zesr....się.Solidarność z czarnuchami w czerwonych myckach tak wygospodarowała Polskę ,że mamy złomowane samochody,złomowane czołgi i złomowane samoloty .Brawo niech żyje i rozkwita Solidarnościowo Katolicka Rzeczpolspolita Złomowana.Tylko płakać.

10 komentarzy

pazdzioch

10/10 ale nie zapominaj ze przez 10lat mielismy czerwonego prezydenta i rzad lesia milera

0 0
ID:4683

szuja

Czyli remis w uproszczeniu, Kwas nie przeszkadzał w Rządzeniu.Bo tylko Mazowiecki,Miler z Belką coś tam,coś tam .O reszcie np. Buzku itp.sam pisałeś ,więc nie będę się powtarzał.

0 0
ID:4686

Zasmucony

Pażdzioch, zaczynasz mi się coraz bardziej podobać. To trafne uwagi zawarte w pigułce, te słowa prawdy wielu bolą. Wzrost gospodarczy na granicy błędu statystycznego. Druga Irlandia poszła...

0 0
ID:4690

pazdzioch

chyba nie przeszkadzal w partoleniu, siedzial sobie w palacyku i mial gdzies ze w kraju sie zle dzieje

0 0
ID:4691

bogdan

Ludzie nie martwcie się .Kupicie znowu taczki i będziecie mieli i jazdę i pracę.Ilu to już na taczkach wywieziono.

0 0
ID:4700

zxxc

Jeszcze dwa pokolenia i komuchy powymierają ;]

0 0
ID:4706

robcio


zxxc (31-05-2009, 15:02:32) Przecież już są prawie sami bezwolni i otumanieni Kononowicze.Widać gołym okiem.Jesteś synem któregoś, czy przedstawicielem? Ha,ha,ha

0 0
ID:4707

szuja

*Zasmucony (30-05-2009, 13:53:15)
Pażdzioch, zaczynasz mi się coraz bardziej podobać.*

No,no.Będą zaręczyny,ino patrzeć.

0 0
ID:4723

Baba Jaga

SZUJA a ja już myślałem,że ty już zmądrzałeś.Ale widać,że to tylko ściema była.

0 0
ID:4728

szuja

Baba Jaga (01-06-2009, 14:21:26)
Droga kuzynko ,swój na swoim zawsze się pozna. Wszak nie daleko pada jabłko od jabłoni .Tylko Ty zostałaś nadgryziona przez robala. Ha,ha,ha

0 0
ID:4736


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA