Platformo Obywatelska Pandolino przepłacone ,wyniki wyborów...

Platformo Obywatelska Pandolino przepłacone ,wyniki wyborów nieznane ,podatki podniesione,Wiek emerytalny podniesiony ,dług publiczny jest większy niż miał Hendrix na jajcach coż nowego na przyszły rok planujecie aby poprawić życie Polsce w imię hasła ...ha ha By żyło się lepiej

13 komentarzy

1

Jezeli wygra Platforma to nie bedzie najlepszy wybor. SLD mialoby szanse ale starzy skorumpowani weterani siedza i trzymaja sie stolkow. PIS jest zbyt niebezpieczny. Najwyzej jezeli nowy kandydat nie zda egeaminu i nie pomysli o ludziach to trzeba bedzie go wymienic. Nie moga zbyt dlugo zapuszczac korzeni.

1 2
ID:64116

Xyxy

Popieram gorge best . Wolę już oddać swój głos na Pałuckiego z SLD

6 3
ID:64118

george best

Nie to że się czepiam ale jeśli Polska to tylko Hu. dupa i kamieni kupa no to wszystko sie zgadza.A jeszcze jedno pytanie może ktos z was wie co podpisała Pani Premier ostatnio w Brukselce chodzi mi o general electric czyli o prąd.
Oglądajcie Panowie i Panie politycy co pokazują o Polsce w zagranicznych mediach juz tutaj w Holandii co niedziela jest 15 minutowy spot co nowego w Polsce oczywiście spot kabaretowy.

3 2
ID:64122

Olo

Co cie to obchodzi, emigrancie?

1 6
ID:64126

zxxc

SLD powinno zostać zdelegalizowane a jej działacze, którzy służyli zbrodniczemu systemowi proszę - tu jest bilet w jedna stronę i wypierdzielać do swoich mocodawców w Rosji.

@~Olo: tez jestem emigrantem i co? Myślisz ze nie posiadam majątku we Włocławku? Ze nie mam rodziny o której los się martwię? Z dystansu o wiele lepiej widać cały obrazek.

5 5
ID:64129

Bajerant

Jedyna rzecz z jaką się mogę zgodzić to porównanie do Pendolino, ale całej Polski. A kto podjął decyzję o Pendolino, a no SOLIDARNOŚĆ. Brawo!

4 0
ID:64132

szpila

Tak Polka porusz się właśnie po takich samych torach jak Pendolino.

0 0
ID:64140

george best

@~Olo: O to dupowłazie że dalej czuje się Polakiem który musiał dzieki tym pajacom okupantom wyjechać z kraju aby godnie żyć.Nie oddawać 70% swojej wypłaty na durnote zus srus i inne badziewskie podatki aby móc gdzies pojechać wiele innych spraw .
Także obchodzi mnie to bardzo.Pracuj za 1400 i chwal okupacje.

1 0
ID:64153

Bajerant

@~george best:serwus Panie nerwus

0 0
ID:64157

XL

Popieram george best. Masz rację. PO to katastrofa dla Polski i Polaków. Co oni zrobili dobrego dla nas poza tym, że podnieśli nam wiek emerytalny do 67 lat.. Precz z nimi.

3 1
ID:64163

george best

@~Bajerant: Serwus kolego nie moge normalnie patrzec na te bzdury płynące z us najwiekszych kłamczuchów .Wesołkowi niech jeszcze zafundują wycieczkę i przeniesienie może do Bolivi?

0 1
ID:64174

cichyobserwator

@~george best: Podatki w Holandii sa tak niskie ,że w/g danych z 2011 roku ,, dzień wolności podatkowej " w Polsce przypadł 7 Czerwca a w Holandii 17 - go,
to jeżeli tam są takie niskie podatki a zarobki takie wysokie to dlaczego na podatki Holendrzy pracują o 10 dni dłużej ?

1 3
ID:64181

george best

@~cichyobserwator: Ale dostajesz godne wynagrodzenie stac ciebie na benzyne żarcie i możesz sobie z rodzina poleciec tu i tam bez brania kredytu .Za 100 euro zrobisz zakupy na tydzień licząc że to 100 złotych a nie tak jak w okupowanej Polsce.Zadłużonej po uszy mówię że za Hitlera jak mawiał mój dziadek było 1000 razy lepiej podatki nie były takie wysokie.

0 0
ID:64202


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA