ale jajca ludzie Paluckiego chodza po domach i agituja za...

ale jajca ludzie Paluckiego chodza po domach i agituja za paluckim kazdy ma limit minimum 1000 mieszkan!!! to jest porabane .... to jest jak w jakiejs malej gminie na zadupiu... hehehehhe brawo to chyba o tej maloagresywnej kampani mowil Andrzej... ludzie... koniec swiata... (takiego pendu do stolka jeszcze nie bylo.... ciekaw jestem co jeszcze wymysli)

18 komentarzy

Wyborcaa

Widzę że ktoś podszywa się pod mój nick wyborcaa którego używam od początku dyskusji na tym forum nie ładnie, jaki masz cel w tym. Zaświadczam że post który został napisany o 22:05:55 dnia 20.11.2014 pod nazwą wyborcaa nie jest moim stanowiskiem jest to podszycie się pod moją osobę celem manipulacji. 30 LISTOPADA idziemy na wybory i wybieramy doświadczenie i realne pomysły, które jedynie Pałucki może nam zaproponować.

11 16
ID:64124

niezależna

mnie zdruzgotała tv cw24 a w szczególności pani pseudo reaktorka która prowadziła konwersację z panem Wojtkowskim... to jest dopiero chwyt poniżej pasa. Pani niby redaktora na wizji cw24 mówi ze sama będzie głosowała na pana Wojtkowskiego i będzie namawiała swoich znajomych.... no ludzie.. skad ta kobita... w normalnej tv np. tvn ta baba by wyleciała na kopach! i nie piszcie więcej że są media równe i równiejsze, albo Pałucki wysyła ludzi po domach. ZObaczcie co robi Wojtkowski!! jego twarzy tylko w lodówce nie ma!

14 19
ID:64125

zxxc

@~niezależna: to właśnie idealnie pani pożal się boże redaktor idealnie pasuje do Fucktow TVN. Tylko w klamvnie zrobią ci najpierw taka sieczkę z mózgu narracja ze potem ich stanowisko zdaje się 'jedynym rozsądnym'. :) Zresztą sam fakt podania tej stacji jako tej dobrej w Twoim wpisie świadczy już o ilości gówna które zdołali wtłoczyć ci pod kopule.

Obaj kandydaci będą ściemniać na potęgę, nie jestem i nie bylem fanem Wojtkowskiego, ale jeśli nie podoba wam się poziom życia we Włocławku - a to widać gołym okiem, zresztą wygrywamy każdy anty ranking na miejsce do życia - to trzeba być zidiociałym debilem żeby glosować na to samo.

CO WYBORY powinniście glosować na kogoś innego, wtedy te kundle czuły by jakiś respekt a tak siedzi sobie mis bierze kasę i ma was w dupie 3,5 roku i za WASZE pieniądze wykupuje reklamy i spoty, drukuje magiczne ulotki w których największym kłamstwem jest sposób pokazywania liczb i przekonuje was jak jest dobrze ;)

15 11
ID:64130

Garu

zxxc głosuj sobie na kogoś innego, tylko później przypomnisz sobie, że znowu dałeś się nabrać i obudzisz się z palcem w nocniku.

4 5
ID:64134

samanta

w ty kujawy również ostro atakują przeciwników Pałuckiego... także trzeba mieć własne zdanie rankingi pokazuja że trzeba pomóc Włocławkowi i zmienić gospodarza bo do niczego dobrego obecny nie doprowadzi aha wiedziałem to po pierwszej kadencji... dlatego musze wybrać Wojtkowskiego.

4 9
ID:64135

szpila

A ja kupię sobie w automacie(jak się nie zepsuje) tańszy bilet na Pendolino załatwione przez kompla Wojtkowskiego i wyjadę w cholerę do @ GEORGA.Hahaha

8 2
ID:64138

zosia

szkoda ze nie wiecie co obecny Prezydent wyrabia w urzędzie i ja nie będę głosować na niego

5 12
ID:64145

ONT

A moja cała rodzina właśnie odda głos na Pałuckiego.@zosia Jak wiesz to powiedź ,bo jak nie to nie pisz głupot .

6 4
ID:64146

fiskus

Dwie kadencje prezydenta USA,również Polski kończy się i basta.
Pałucki jest wypalony nie tylko z racji kolejnej kadencji, wieku, i przynależności do czerwonej partii. Czas na zmiany w ordynacji wyborczej i w naszym mieście też.
Za każdym zakupem nawet Pendolino stoi człowiek, a nie jakaś partia taka czy inna. Czas na zmiany.

3 6
ID:64148

Ty

Ty chyba jesteś osobą w okolicach wieku dinozaurów.@~Wyborcaa:

1 5
ID:64151

Gruby_Rychu

@~fiskus:

W sumie trudno się nie zgodzić

1 3
ID:64152

george best

@~szpila: Dupy nie rozrywa zycie w Holandii ale tam przynajmniej nie kradną i nie robia z ludzi .Na spokojnie będziesz sobie żył bez tych cudów platformianych .Cuda to w Świętej Lipce albo u demona w Toruniu
Pakuj się i jak znasz języka to ostatnio potrzebni pracownicy poczty wynagrodzenie 1290 euro na rekę

4 1
ID:64158

PYCZY

A co nowego proponuje Wojtkowski - praca do 70 roku życia !!!

8 0
ID:64159

Klakier

@~niezależna: Ona kłamie. Nie będzie głosowała na MW bo nie może :) Przeciez jest z Kąkowej Woli... co sama potwierdza na Facebooku. A swoją drogą to WC jest prześmieszne. Ja oglądam to zamiast komedii.

2 1
ID:64160

Ona

A Wojtkowski to już nie wie co robić. Zaprasza Schetynę. Persona, żeby tylko bronili mu tyłka.Nic to mu nie pomoże.

3 0
ID:64162

szpila

Ojta.oj ta Był oficjer z MO, to może być oficjer z LWP.

0 2
ID:64167

katarzyna

wojtkowski moze nie był by zły ale koło jego dupy kręci się moMOKRA... OD DAWNO JEST W PLANACH PRZEJECIE WŁADZY ODSUNIĘCIE SIE MĘŻA DLACZEGO BO PRZESZŁOŚĆ KRYM......A, ZMIANA NAZWISKA UKRYWANIE SIĘ TYLE LAT A GDZIE JEST BRAT.

0 1
ID:64168

bezpartyjna

Dla przypomnienia Lwów bez Kijowa to była Polska, nie Krym ani Rzym.
Niemcy przeprosiły za zbrodnie na narodzie polskim, ukraińska banda nie .....

1 0
ID:64171


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA