Naga prawda o kaloryferze jest taka iż jest to kobieta :]

Naga prawda o kaloryferze jest taka iż jest to kobieta :]

10 komentarzy

ivo

kobietą jest ławeczka

0 0
ID:4804

Asia

raczej kobietą jest ściana

0 0
ID:4806

zbuntowany_kaloryfer

jesoooo, co jak co, ale tego jeszcze nikt mi nie przypiął. Jesteś pierwszy Wodzu. Gratuluję.
Ps. W sumie to niegłupio byłoby stać się kobietą... życie byłoby łatwiejsze.Znaczy łatwiejsze dla kobiety, o którą ktoś dba i szanuje ją. Z polskiego na nasze: kocha. Czyli zapewnia jej byt na przyzwoitym poziomie.

0 0
ID:4809

zbuntowany_kaloryfer

jesooo, rozważam przerobienie się na kobietę. Pójdę z duchem czasów. No co, ostatnio moda na akceptowanie zboczeńców jest hahaha.

0 0
ID:4812

szuja

Czy to ważne. Ważne ,że "grzeje" i czasem to z grubej rury.

0 0
ID:4825

detekty monk

A czy ja napisalem coś złego? czy co? chiałem odsłonić tylko oczy niektorym że nasz Polski Grzejnik jest kobitą :]

0 0
ID:4834

zbuntowany_kaloryfer

Chcę zmienić płeć. Konstytucja gwarantuje mi to. A państwo powinno sfinansować, ot co. Mimo wszystko zastanawiam się jak małe Kaloryfery będą się do mnie zwracać. Trochę chyba będzie im głupio w sklepie zawołać do ładnej blondyny per "tato". Hhehehehehe, ale jest zagwozdka;))

0 0
ID:4835

Anka

haha dobre, tego jeszcze nie bylo farbowany Kaloryfer w miniowce :)

0 0
ID:4838

zbuntowany_kaloryfer

no dobra, nie będę się farbował. Zmieniłem zdanie. Chcę się upodobnić do Carrie Anne Moss. Super sztuka jest. Jak się przerobię na Nią to będę miał z głowy kosztowny podryw. Sam sobie będę się podobał hahahahaha

0 0
ID:4855

zbuntowany_kaloryfer

Jesoooo, świat staje na głowie. Dziś pani zrobiła mi scenę obrazy. Kiedy zacząłem się ubierać i szykować dokumenty i oświadczyłem Jej, że wyjeżdżam do kliniki na dni kilka celem wykonania badań wstępnych przed zaplanowanym przerobieniem się na Carrie Anne Moss. Jesooo, kobieta przestraszyła się, rozpłakała i obrażona pojechała do pracy. Nawet telefon wyłączyła. Szok! Znasz mnie dobrych kilka lat więc już najwyższy czas bezbłędnie rozpoznawać moje wrednawe poczucie humoru. Żartowałem kobieto. Chciałem zobaczyć Twoją reakcję po prostu. A o tę panią z sąsiedztwa też nie masz co się czepiać, że niby "krowie oczy do mnie robi". Skoro tak twierdzisz to zapewne ta nieszczęśnica zapadła na chorobę szalonych krów. To podobno pasqdna i groxna choroba. Wniosek: współczuć jej trzeba, przytulić, pocieszyć i w ogóle hehehehe.
Głupiutka biurwo... kiedy wreszcie dotrze do Twojej ślicznej główki, że po jakichś 5 sekundach od poznania Ciebie już wiedziałem, że biorę Cię na amen i na zawsze i nic się nie zmieniło ani na jotę???
I bądź uprzejma skończyć te fochy, bo naprawdę zacznę sądzić, że demokracja ma szkodliwy wpływ na kobiety hehehe. Może faktycznie ma i nie powinno się Wam luzować łańcucha hehehehehe? Nie masz garba kobieto, nie masz dodatkowych kończyn, ani skrzydeł nie jesteś Tutsi ani Hutu ani żoną Irańczyka. Czwartą na przykład hehehehe. Facetom się podobasz, inne baby Cię nie lubią - ale to normalna sprawa, większość zodiakalnych skorpionek jest niespecjalnie lubiana przez koleżanki... Więc uszy do góry i zero fochów! Bo nie ma podstaw do takowych. I sugeruję zadzwonić do mnie po przeczytaniu tego postu!

0 0
ID:4863


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA