Z okazji zbliżających się Świąt mam do oddania relikwie...

Z okazji zbliżających się Świąt mam do oddania relikwie po mojej babci które odiedziczyłem po jej smierci a mianowicie.
Sztuczną choinkę z LAT 80-tych dwa lichtarze krucyfiks chętnie wymienie to na wodę mineralną Krystynka bądź kamizelkę odblaskową bo często jeżdżę na rowerze po wsiach w Holandii chciałbym aby krowy mnie widziały.

11 komentarzy

peso

George,

Zdecydowanie nie możemy dopuścić aby potrąciła Cię krowa, podaj adres kamizelkę a wyślę Ci kamizelkę gratis. :D

3 0
ID:64330

gumol-wylogowany

po czym poznac ze wjechales do holandii ??? krowy sa ladniejsze od kobiet ....

0 0
ID:64331

george best

@peso: Krowy miało rude nie takie jak w Polsce chodowane równiez na mleko a na polach nie wiem co rozlewają ale smród jak u Wiśniewskiej po obiedzie.Do tego ciagle jak jadę na rowerze wiatr biednemu w oczy.
Przesiadłem się na rower bo juz 2 miechy bez papierosa i przytyło się troszkę.Ale dzięki za checi pozdrawiam i spokojnego grudnia!!!

1 1
ID:64332

Olo

Zdecydowanie, bo piszesz jak potrącony przez krowę. Dla takich jak ty wymyślono dziadka mroza. Napisz do niego, może zamiast krystynki, da rozumku.

2 0
ID:64334

george best

@~gumol-wylogowany: Człowieku jak byłbyś kiedyś w Indiach zobaczył byś i zaczął szanować krowy .Podobny szacunek mam do szczurów ale nie tych co opuszczają tonący okręt i wyjeżðżają do Brukseli.
Co Ty z tymi kobietami tego jak ziemniaków na bazarze.

1 2
ID:64335

gumol-wylogowany

george - "najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny" i jak daleko bym od ojczyzny nie byl tak zawsze bede myslal. a moj wczesniejszy komentarz - to dosc znany dowcip nie tylko w polsce ale w europie. :P<br />
Indie mnie nie interesuja. Pracujac na wygnaniu w koncu mnie stac by .... zaczac zwiedzac kraj z ktorego pochodze i na tym sie skupiam. Zdobyc jak najwieksza wiedze o ojczyznie mojej i dzieci aby moc im ta wiedze przekazac bo byc moze one beda ja znaly tylko z opowiesci i czasem z wakacyjnych wyjazdow.

0 0
ID:64337

george best

@~gumol-wylogowany: Też prawda.Co do ojczyzny masz rację oby coś z niej zostało bo jak na razie od 89 roku to coś jest nie tak .

Mi najbardziej w Polsce podoba się obszar podlaski .Tez swoim opowiadam o Polsce pokazuje teraz ostatnimi czasu duzo opowiadam i pokazuję przez kogo ten kraj cierpi.Pokazuję dokładnie i objasniam kto jest kto

2 2
ID:64342

polskie

@~george best:
Oj, ty @ ala ozon, mam dość twojej propagandy sukcesu i powiadaniem, iż najlepszym rozwiązaniem w Polsce jest wyjazd za granicę !

1 0
ID:64350

gumol-wylogowany

do polskie - gdybys uwaznie sledziljego wypowiedzi to nie gadalbys takich glupot. gosc prysnal za granice tak jak ja, i uwierz mi ze patrzac z boku wiele rzeczy widzi sie wyrazniej. w przeciwienstwie do ciebie ja nie jestem dotkniety "machina prania mozgu i propagandy". moze masz ten komfort ze zalapales sie w "budzetowce" to i chwalisz wszystko do okoola.

0 0
ID:64363

george best

@~gumol-wylogowany: Ja tam w luksusy nie opływam ale mam 4 dzieciaków jeśc jest co na wakacje jest kasa aby polecieć samochód jest bez gazu no i nie przychodzi mi nikt po kolędzie a i najwazniejsze rząd Holandii nie obiecuje głupot jak w Polsce.
I Tobie tez kolego Gumol gratuluje za to że wyjechałeś i nie robisz za niewolnika za 1200pln

0 0
ID:64368

polskie

@~gumol-wylogowany: piszę polskie tylko dlatego, że i Ty i kilka osób z mojej rodziny i co trzeci Polak w wieku produkcyjnym musiał wyjechać za chlebem z naszego kraju. Mnie nie dotyczy budżetówka tylko emigracja i nie można popaść w zachwyt, iż najlepszy rozwiązaniem jest wyjazd za granicę, mnie nie dotyczy machina propagandy i Lenin wiecznie żywy.

0 0
ID:64396


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA