zastanawiam sie ile czasu bedzie to miasto zakorkowane wiem...

zastanawiam sie ile czasu bedzie to miasto zakorkowane wiem w kazdym duzym miescie sa korki ale bez przesady włocławek to nie warszawa czy nawet bydgoszcz to miasto jest tak dziwne ze szok zablokowana jedna ulica kilinskiego a caałe miasto stoi w korkach , budujcie obwodnice osiedlowe !!!obwodnice miasta a nie czekacie na autostrade i w koncu urochomcie przejazd z pow na kaliska TO MIASTO JEST WIELKA POMYŁKA KOMUNIKACYJNA A NAWET JAK BUDUJA NOWE ULICE TO DO NIKAD!!!I TO NAJGORSZE JEST !!

4 komentarze

zxxc

Tu już nawet nie ma co remontować.. zrywać całość i kłaść od nowa! Wronia, Wiejska, Kaliska i wiele wiele innych...

Poprawić te wszystkie studzienki na JP II i Brzezinowej, kola można pourywać!

A ponadto:
- Budować z ronda południe/michelin drogę do toruńskiej!
- Remont kapitalny 1!

0 0
ID:4814

Stacha

Nareszcie coś się ruszyło z remontami dróg i znów jest źle. Nie robić nic niedobrze robić też niedobrze.A może tak pora najwyższa przesiąść się z auta na rower lub na pieszo iść do pracy i nie będzie takich korków.Prezydent chodzi do pracy na pieszo, często go widzę - może tak inni też wezmą dobry przykład

0 0
ID:4852

lukas

ale spokojnie!!nikt sie nei burzy ze robia tylko niech zaczna budowac zebu odkorkowac miasto czyli jak pisąłem obwodnice itp a nie zamykaja puł srodmiescia i swiruja ze cos robia :)

0 0
ID:4856

Wlłoc

Wiecej protestów!!!a napewno będą nowe ulice,będzie rozwój,wszystko będzie i nic nie będzie.

0 0
ID:4882


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA