Mam pytanko: czy ktoś z Państwa wie czy w ogóle któryś z...

Mam pytanko: czy ktoś z Państwa wie czy w ogóle któryś z naszych kandydatów do europarlamentu zna język angielski? Może byłoby dobrze zrobić taką małą prowokację dziennikarską i sprawdzić jaki jest poziom tego języka wśród nich? Może jakiś mały wywiadzik po angielsku ? ! Droga redakcjo! bardzo proszę...!!! skuście się??!

18 komentarzy

sportowiec

Kopyść - biegle, Pawlak wcale, pozostali - nie wiem.

0 0
ID:4816

pazdzioch

gdybys troche sie interesowala polityka zamiast na okraglo TVN24 ogladac to bys wiedziala ze Kopysc naucza angielskiego a Richard Czarnecki urodzil sie w Londynie i speeka tym jezykiem bardzo dobrze, watpie zeby chmielewski w tej dziedzinie mogl poscwaniaczyc z reka w kieszeni, co do Kuzniewicza to trudno powiedziec, pewnie rozumie ale gorzej z rozmowa :)

0 0
ID:4817

szuja

Najlepiej jak by ich Zbonikowski przeegzaminował. Wie jak to się robi bo w Sejmie przechodził taki egzamin. Ha,ha.ha.

0 0
ID:4820

szuja

Padzioch,wiesz jednej pani syn urodził się w samolocie i ten syn,latać o dziwo nie umie. Ha,ha,ha

0 0
ID:4821

zbuntowany_kaloryfer

Jako ciekawostkę przytoczę następujący fakt: w chwili obecnej ponad 1/3 personelu zatrudnionego w Parlamencie UE to tłumacze.

0 0
ID:4826

J. Fasola.

K O P Y ść zna biegle - łacinę, hiński, grecki, oraz kilka innych - nie zna tylko polskiego

0 0
ID:4829

gienia

Kużniewicz na zdjęciach ma taką facjatę i uśmiech.

0 0
ID:4831

pazdzioch

szujo, Richard nie tylko sie tam urodzil ale i wychowal poza tym slyszalem jak uzywa tago jezyka i naprawde robi to dobrze

0 0
ID:4833

kilim

Panie Pażdzioch, ja w sprawach polityki wolę być ignorantem, ale też się kiedyś zastanawiałem ile z tych kandydujących zna język skoro garną się na takie posady. Poza tym moim zdaniem nie każdy musi interesować się polityką, w tym kraju to nie obowiązek, ja się nią nie interesuję i jestem zdrowszy !

0 0
ID:4839

pazdzioch

wlasnie tacy wybieraja POtem cudakow

0 0
ID:4840

ananas

Lepsze to, niż wybór byle jakiego PISsssmaka

0 0
ID:4841

szuja

Szanowny Padzochu,tylko nie mów znowu ,ze znajomość języka obcego powoduje taki iloraz .Wspomniane indywiduum jest CWANIACZKIEM a dobro Polski ma schowane głęboko w ....

0 0
ID:4843

Stacha

Jak oglądam kandydatów : p.Kopyść - może i zna język angielski ale nie ma predyspozycji - On sie boi swojego cienia,jakiś znerwicowany.P.Czarnecji - stary cwaniaczek,liczy się tylko jego kieszeń O innych szkoda słów sami widzimy kto się pcha do kasy.

0 0
ID:4851

wloclawek.info.pl

Szanowna Pani LENO
Wszystkie rozmowy i wywiady jakie przeprowadzamy na spotkaniach z kandydatami do europarlamentu są prowadzone w języku ojczystym. Przykro nam, ze nie możemy spełnić Pani prośby choć jest bardzo interesująca, ale to nie nam niestety oceniać w jakim stopniu kandydaci są przygotowani do pełnienia tej funkcji. Pozdrawiamy

0 0
ID:4853

zbuntowany_kaloryfer

Właśnie, Portal powinien pozostawać bezstronny! Gdyby władcy portalu zaczęli wyraźnie z kimś sympatyzować albo zwalczać go portal straciłby swoją najważniejszą cechę. Obiektywizm.

0 0
ID:4860

szuja

Dodam ,że wczoraj spotkanie z p. Czarneckim nasi mieszkańcy o l a l i.

0 0
ID:4861

del

.... kaloryfer, portal nie jest obiektywny, tylko bezstronny. Info nie zajmuje stanowiska, umożliwia jedynie wypowiedź innym. Z obiektywizmem mamy do czynienia wtedy, gdy ktoś sam wyraża opinię, przytaczając argumenty innych. Odrębną sprawą jest cenzura, która na tym portalu, mam nadzieję nie jest stosowana.

0 0
ID:4867

pazdzioch

tak czy inaczej szanse na mandat maja tylko jedynki czyli Czarnecki, Zwiefka, Zemke, Kłopotek z tym ze dwaj ostatni maja je mniejsze lub zerowe.Z tego wszystkiego wole wyslac Czarneckiego :}

0 0
ID:4901


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA