Prawie 360 milionów przyznała Polska Ukraińskim małym...

Prawie 360 milionów przyznała Polska Ukraińskim małym przedsiembiorcą wczoraj na Ukrainie manifestacje sympatyków Bandery ilu z was jeszcze wierzy w ten rząd?Pytań nie kieruję do urzedasów bo wiadomo jak jest.

7 komentarzy

skull

Dobrze by było, gdyby wśród tych 360 milionów znalazło się dla Ciebie kilkanaście złotych na zakup słownika ortograficznego.

5 1
ID:64992

eppur

Fakt maszerowali zapewne jeszcze żyjący mordercy Polaków a na pewno ich potomkowie.Mówi się ,że media rosyjskie kłamią mówiąc o nacjonalistycznej, faszystowskiej Ukrainie.No to jak?

2 2
ID:64994

suchy

@skull: słownik, słownikiem a nacjonalizm, nacjonalizmem.Nie bądź tak uczony,żeby ci Ukrainiec nie zgwałcił wrony. Brawo @george weź go i obs..aj.

0 4
ID:64995

george best

@skull: Ąż taki biedny nie jestem widzisz tylko ojczystego języka używam tylko tu .W pracy i w domu gadamy albo po holendersku lub angielsku żona nawet namawia mnie abym uczył się hiszpańskiego ale ja zwykły człek nie papież żebym znał 5 języków.Ja naprawdę ciesze się z zycia tylko chciałbym aby tez szanowali ludzi w Polsce .

2 2
ID:64997

george best

@~eppur: Ty to jednak ..... jestes a na uniwersytecie Rzezowskim te bandery z flagą tez tego nie widziałeś.

1 1
ID:65000

Facet z Kokoszki

No to 360 oligarchów ukraińskich podzieli tą sumę między siebie.

Myślę, że te pieniądze powinni podzielić między synów i wnuków morderców Polaków.
Na zakup narzędzi zbrodni i przygotowanie się do następnej zbrodniczej akcji

1 1
ID:65008

fiskus

Ukraińcy kolaboranci z udziałem Hitlera dokonali rzezi na Wołyniu przy pomocy UPA. Tam była Polska.
Teraz dostają azyl, mieszkania i socjal na terenie Niemiec.
Jeżeli nie wiemy o co chodzi to chodzi o kapitał, zostały spółki skarbu państwa z kapitałem na giełdzie.

0 0
ID:65247


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA