Przyjrzyjcie się ilu i po jakich szkołach mamy ...

Przyjrzyjcie się ilu i po jakich szkołach mamy dyrektorów we wszystkich podległych byłemu prezydentowi placówkach szkół średnich powsadzali za poparcie i dla większej kasy

7 komentarzy

george best

We większości spółek sądów i innych siedzą po PRL-owskie SB-kowskie dziady i dobrze im bo naród ślepy.

1 5
ID:65144

skull

@~george best: A ty "we" jakiej szkole zakończyłeś edukację? W słownik nadal nie zainwestowałeś.

2 1
ID:65146

joule

@~george best: tłumaczą ci i tłumaczą , że o swoich krewnych tak pisać , to nie przystoi. A ty swoje. Buhaha

0 0
ID:65151

george best

@skull: Języka Polskiego używam tylko tu i ile razy mam Tobie tłumaczyć że ciesze sie że jeszcze daje rade .Naprawdę nie kłamie Ciebie nikt w domu nie mówi po polsku ani w języku żony .Czasami zdarza się że krzyknę ku... albo ten pier... pajac z tym drugim określeniem pokazuje dzieciakom tych polityków wybitnych wiesz kogo mam na mysli (jeden teraz wygrał na loterii) córka najstarsza właśnie skończyła 15 lat więc doskonale rozumie .Kończąc staram się jak mogę pisać po polsku PRL I SB nigdy nie zmienię o nich zdania wiadomo jak było za ich rzadów przykład Kuba.

0 1
ID:65154

krosta wojtka (bociana)

@~george best: To znaczy ,że na mózg ci poszło ostro.Hehehe a po hiszpańsku coś kumasz.

0 0
ID:65155

george best

@~joule: Wiesz ja dobrze pamiętam ze jak moja matka miała dostać mieszkanie z zakładu pracy musiała zapisac się do partii .Bo najpierw promowani byli towarzysze ojciec mój pochodził z Gdańska więc nie był czerwonym jak 80% Włocławka .A Ty ukrywasz coś boisz się prawdy?

1 0
ID:65173

ozon

Pleciesz 'george" aż cholera człowieka bierze.
33 lata mieszkałem poza krajem i jakoś nie zapomniałem posługiwania się ojczystym polskim. Polański choćby- wiele lat poza krajem i włada polszczyzną nawet bez akcentu obcego.
Szlag trafia ,jak wyjedzie taka osoba np na Wyspy i po 6 miesiacach kaleczy polski język.
Kompleksy? snobizm ? czują się tacy lepsi ? dowartościować się chcą/? Żałosne to jest bardzo.
Jest jakaś taka prawidłowość ,ze Ci "naturalizowani" szczególnie szybko zapominają? wstydzą się kim są z pochodzenia? Tak czy siak "król i tak jest nagi"
Moi dwaj synowie mówią po polsku nadal ich dzieci też i gdyby wszyscy Polacy tak zachowywali się jak Ty i Tobie podobni to Polska dawno przestałaby istnieć a obowiazującym językiem byłby rosyjski ewentualnie niemiecki.
Póki jeszcze trochę pamiętasz litery polskie to poczytaj może ksiązki historyczne lub podręczniki szkolne .
Na naukę nigdy nie jest za póżno....Pozdrawiam

1 1
ID:65177


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA