Jak tam żyją bogacze co wzieli to i tamto we Frankach .Tak...

Jak tam żyją bogacze co wzieli to i tamto we Frankach .Tak was nauczyli żyć i brać kredyty a teraz linka i do lasu .Żyło się fajnie na kredyciku samochody domy mieszkania i wycieczki a teraz to;


Tak właśnie wygląda zielona wyspa .

7 komentarzy

Jose

Szykuje się plaga samobójstw.

1 3
ID:65258

1

A zachcialo sie cwaniactwa w tym cudownym liberalizmie.

0 4
ID:65259

peso

George

No cóż, mam kredyt we frankach, wziąłem go świadomie, więc jeśli miałbym mieć do kogoś pretensje to tylko do siebie.
W życiu jak to w życiu raz z górki raz pod górkę. Trzeba to jak mężczyzna wziąć na klatę i iść dalej. Nie ma się co rozczulać. Tak więc ja się z linką do lasu nie wybieram.

5 0
ID:65261

george best

@peso: Widzisz to jestes pozytywnym i opymistycznie patrzącym człekiem.Kolega mój który w Szczecinie ma firmę firmę firemkę 15 osobową stwierdził że zamyka i ogłasza bankructwo maszyny pod licytacj.ę a co dalej?Szunurek i do lasu.2,2 miliona franków do spłaty.

0 2
ID:65263

j an kowalski

rząd wygra po górą i mi pomoże spłaci kredycik

0 0
ID:65268

Marta

kto to nakręca , bo tak naprawdę to w momencie w którym ja brałam kredyt (MIESZKANIOWY) we frankach (2008) kredyty w złotówkach były o tyle droższe, że w obecnym kursie franka dopiero zrównał się koszt całkowity, więc o co raban długo płaciło się dużo mniej niż ci którzy pożyczali w złotówkach.

3 0
ID:65269

george best

@peso: Widzisz jesteś zaradny i dasz radę a ci co wychodza na ulicę Frankowicze co oni maja począć?Pretensje do rządu mają że nic nie robi dorośli ludzie a zachowanie jak psychicznie chorych.

2 0
ID:65284


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA