Pokochałem ludzi z Podlasia i juz w tym roku będę...

Pokochałem ludzi z Podlasia i juz w tym roku będę działał bo chce kupic troszku ziemi i otworzyc agroturystyke tam a jacy sa ludzie z Podlasia zobaczcie sami.

6 komentarzy

gumol-wylogowany

dobre - lubie jak ktos potrafi nazwac rzeczy po imieniu.

2 3
ID:65520

george best

@~gumol-wylogowany: Niech to pokażą we wszystkich telewizjach co normalny polak sądzi o tym rządzie bo chwali go tylko urzędas .Masz rację gumol świetne wypowiedzi zdrowo i po polsku-pozdrawiam.

2 4
ID:65522

skull

Piątą klepkę sobie kup bo to w tej chwili twoja największa potrzeba.

3 1
ID:65530

george best

@skull: Ja sobie kupię 5-ta klepke a Ty madraliński módl sie żebyś miał co do gara włożyć i żeby ktoś dał Tobie dobre kamasze jak wojna rozkręci się na dobre .Cwaniaczku nic Tobie nie pasuje pewnie gnieździsz dupsko w m3 na wakacje wyjeżdżasz do Ustki i jeszcze non stop marudzisz.

1 1
ID:65532

skull

@~george best: Mama chyba cie nie kocha a tata tylko w nocy. Slownika mikolaj jeszcze nie przyniosl? Jestes dzieckiem wojny wiec o wojnie wiesz chyba najwiecej.

1 2
ID:65541

george best

@skull: Moi rodzice dawno nie żyją matke straciłem mając 16 lat miała tylko 43lata jak odeszła o ojcu nie chce mi się pisać.Ja w domu ani nie pisze ani nie rozmawiam po polsku już kilka lat uwierz staram się pisać jak mogę a słownika nie wtykaj mi przy każdym wpisie.

1 1
ID:65548


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA