Tak myślę czy naszym "mądrym" którzy są przy władzy...

Tak myślę czy naszym "mądrym" którzy są przy władzy zależy na wojnie bo według mnie to robią wszystko aby do niej doszło. Mówienie że kupimy tomahawki, czołgi, przeszkolimy ukrainców itp.to straszenie naszego sasiada. Uważam że winnismy robic - kupować a nie straszyć, że za dwa lata kupimy to a za pięć co innego. Zastanówmy się kogo straszymy - nakryją nas czapkami.Gdyby przyszło co do czego /nie daj Boże/to podobnie jak w drugiej wojnie rząd by znalazł się na zachodzie a naród by przelewał krew.

8 komentarzy

ozon

Jakby co to nie martw się przecież zostanie patriotyczna opozycja i Rydzyk- dadzą rade!!!

5 4
ID:65755

gumol-wylogowany

wojna to swietna okazja aby przykryc afery ktore juz prawie wylazly spod dywanu. w polsce to raczej nie grozi - bedzie to raczej propaganda w stylu "uwaga - wrog u bram". a jak im sie uda omamic ciemnogrod taka propaganda to kto sie bedzie interesowal podsuchami, osmiorniczkami, przekretami na duza kase, jakis promil osob ktore z miejsca beda okrzykniete oszolomami ktorzy morale narodu podcinaja. ruscy decydenci to pewnie maja z polakow niezly ubaw jak patrza kiedy bez ich udzialu nasz wlasny rzad zamienia Poloske w "kamieni kupe"

4 5
ID:65756

george best

Słuszna prawda Polska nie powinna się wtrącać w sprawy Ukrainy.To tak jak mój pies kocham go ale pies musi zawsze słuchać swojego Pana .Niestety ale Traktat Lizboński zrobił swoje Polska jest kolonią Unii Europejskiej spójrz nawet na paszport na samej górze napis Unia Europejska i dopiero na dole Rzeczpospolita Polska.Smutny fakt ale tak Polaków załatwili ci co tak głośno szczekali ze chcą Polskę naprawiać.
Wracając jeszcze do uzbrojenia to już dawno zamiast budowania kościołów i konkordatu kasa powinna iść na armię cały czas jestem pod wrażeniem Indii potężna armia .

4 5
ID:65757

peso

@~wiech

Hmmmm, naprawdę wierzysz w to co napisałeś, że Polska jest w stanie straszyć Rosję?

Bo ja myślę, że gdyby Rosjan spytano czy się przestraszyli to ich by to zdrowo ubawiło.

1 0
ID:65759

ozon

W południowej częsci Oceanu Spokojnego szaleje cyklon tropikalny Pam... no i co Platforma narobiła? ...

4 2
ID:65761

george best

@peso: Popieram Twój wpis .Polska sama pcha się do tego syfu miedzy Ukrainą a Rosja .Ale pamiętajmy o tym kto to wszystko rozpoczął a wiadomo że Brukselka.Na pierwszy rzut powinni iść ci którzy tak bardzo pomagaja Ukrainie zobaczyć czy Ruskie nie wykopały wilczych dołów jak pod Grunwaldem.Śmiechy śmiechami ale Pan Poroszenko troszkę za dużo liczy .Polska nie powinna wtrącać się w ten konflikt.

2 4
ID:65763

peso

Do jednego z europejskich krajów przyjeżdża Rosjanin.

Pogranicznik ogląda jego paszport i pyta: Occupation?
Rosjanin: No, no, just visiting.

1 1
ID:65766

dzik

Pamiętajmy tylko, że tam od stuleci była Polska, Ukraina i kresy.

0 0
ID:65770


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA