Dostałem właśnie cynk od rodziny że jutro wybierają się...

Dostałem właśnie cynk od rodziny że jutro wybierają się na Korwina do Torunia .
Zazdroszczę jak nie wiem AIR KORWIN ONE ma lądować o 14-20 o 16 na Bulwarze Filadelfijskim będzie przemowa .
Postarają nagrac wywiad więc nie omieszkam podzielić się z większością socjalistów.

10 komentarzy

peso

@~george best::

"...nie omieszkam podzielić się z większością socjalistów"

To Korwin jest socjalistom ? Od kiedy ?

4 2
ID:65821

peso

lub socjalistą ?

:)

3 2
ID:65822

george best

@peso: To taka dygresja do socjalistów i lewaków .Sterowani przez rezim Brukseli.
Korwin jako jedyna partia prawicowa.

3 6
ID:65823

myszkamiki

Głupi lgnie do głupiego.

7 3
ID:65824

1

Od kiedy Korwin jest socjalista ? To jest taki twor, ze potrafi w jednym zdaniu umiescic kilka kontradykcji. Czasem ma sie wrazenie, ze nie wie co mowi. Chlopina ma pieniadze i cale zycie wydaje na swoja kampanie wyborcza.

2 1
ID:65835

ozon

"george" no to jak Ty dajesz sobie radę z faktem ,ze mieszkasz w kraju którym rządzi rząd liberalno- lewicowy?
Bardzo elastyczny jest ten Twój premier bo zaczął jako prawicowiec chyba w 2010 by po dwóch latach zmienić opcje ... musi Ci być ciężko na duszy co?
Taki kameleon bardziej z tego pana R.
Kukiz czy Korwin- można śmiało zaśpiewać .."starsi panowie, starsi panowie dwaj- już nie to zdrowie nie to zdrowie a w głowie ciągle maj ( czytaj zielono)"- ociupinkę zmieniłem słowo "serce" na "głowę"
Demagogia, populizm i wielka troska o to by udało się próg przekroczyć by otrzymać zwrot za kampanię no a jak te magiczne 5% przekroczą no to hulaj dusza - piekła nie ma bo wiadomo ,ze tylko większościowy rząd może przeprowadzić jakieś zmiany a tu pij d... wodę i obaj panowie to doskonale wiedza. ..
Kpina z potencjalnego wyborcy no ale nie wszyscy są muzykalni i nie muszą czuć tego bluesa...Pozdrawiam i dobrze wsłuchujcie się w te" melodie" bo fałszywe tony aż drą za uszy- tak to chyba się mówi ..?

5 1
ID:65837

george best

@~1: Czy ja napisałem że jest socjalistą ?Socjaliści to go nie cierpią.

0 0
ID:65839

george best

@~ozon: Moze nie w luksusach ale jakoś się żyje podczas tej okupacji.Trawa i eutanazja zalegalizowana .Tylko powinni pozabierać socjale pasożytom jeb....
Myśle że już niedługo Ozon prawica przejmie całkowitą władzę w Holandii martwi fakt że w swoim prawie Holandia ma zakaz usówania ludności cygańskiej a oni raczej do pracy nie chodzą.Widać ich za to pod sklepami akcja na PANDĘ.Pan da pan da

0 1
ID:65840

gumol-wylogowany

To powinni wprowadzic przepis jak na wyspach. Jak zlapia nieroba w akcji na "PANDE" to deport. Ozon skoro Kukiz i Korwin ci nie pasuja to powiedz mi na kogo glosowac???? PO - klamcy, hipokryci, oszusci i zlodzieje, SLD - Beton Zbrojony przyspawany do stolkow. PIS - pieniacze, hipokryci, malwersanci, PSL - wszystko jak wyzej + nepotyzm goni nepotyzm,

2 1
ID:65849

george best

@~gumol-wylogowany: Tu się zgadzamy dodał bym jeszcze rodzinki pobierające socjal po 879 euro na dzieciaka siedzi w domu i tylko kór.. liczy na mebelki od państwa na to na sramto i tak miesiąc w miesiąc.Dlatego ciapatych tak dużo u nich produkcja dzieci na porządku dziennym a condony urzywają tylko do przenoszenia wody.
W Polsce jak już będzie wolna tym wszystkim co sprzedali kraj i wzieli kasiorę powinni wszystko pozabierać i na Sybir Szczególnie tym od wszelkich afer pociąg pewnie by się nazbierał.
Gumol widzisz jedni chcą nowego zdrowego życia a innym w syfie jest dobrze bo Unia daje a dalej na debecie albo kredyciku się poleci a ozczędzać z czego.

1 3
ID:65852


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA