drodzy internauci nie wiem kto z was oglądał film Służby...

drodzy internauci nie wiem kto z was oglądał film Służby specjalne lub seriaal? Ale uwierzcie że to nie do końca fikcja! W strukturach naszej kochanej Straży Miejskiej jeste taki pracownik który latami robił to co autor filmu pokazał teraz już wiem że to nie fikcja filmowa bo były agent spokojnie dorabia do baaaardzo wysokiej emerytury oficera WSI nie mam nic preciwko wywiadowi wojskowemu ale z tą emeryturą pora odpocząć no chyba że Straż Miejska ma jakieś tajne zadania do realizacji a my tylko widzimy blokady

4 komentarze

drPOpłucz PiSuary

@buszujący co ty piszesz. Ten reżyser, to jakiś .... i nie ma pojęcie o służbach a o WSI prawie w cale.Film kręcił chyba na haju. Jeśli chodzi o tego pracownika ze SM to on miał tyle wspólnego ze służbami spec co domowy kocur z lwami.Kup sobie karmnik. Sam pracowałem to wiem.

5 5
ID:65864

1

Mozemy obyc sie bez strazy miejskiej. Teraz beda nas pilnowac Amerykanie za nasze pieniadze. A jakby co to niejednego wywioza do Guantanamo. Mamy oryginalna wolnosc pod okupacja amerykanska Brawo PIS, PO, PSL i jeszcze Korwin majaczy o zbrojeniu sie.

1 6
ID:65871

george best

Nie trzeba oglądać filmu wiadomo jak jest podstawa jest że od okrągłego stołu jeszcze nie rządziła Partia Prawicowa.
Wszystko w kólko Macieju nachapać się z ludzi zrobić niewolników i mówić że jest dobrze.
Dobrze to zrobili w Islandii porządek .W Polsce to albo Rusek albo pejs albo czarna mafia ma się dobrze.

2 4
ID:65877

dzonny_killer

@~drPOpłucz PiSuary: biedaku, weź i odwiedź Lipno, tam mają miejsce .. :p

1 4
ID:65893


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA