Zawiozłam kilka dni temu wieczorem siostrę do...

Zawiozłam kilka dni temu wieczorem siostrę do szpitala.Przeżyłam szok ponieważ załoga izby przyjęć zamiast zajmować się pacjentami oglądała sobie strony na portalu Nasza-klasa.pl wybuchając co jakiś czas śmiechem oglądając zamieszczone tam zdjęcia.Nawet nie postarali się żeby odwrócić monitor w drugą stronę. Oglądającymi były pielęgniarki i młody lekarz. No cóż,podwyżek się zachciewa a praca leży.

19 komentarzy

zxxc

Nie wiem czemu portale pokroju nasza-klasa.pl nie są blokowane w takich instytucjach. Widać zarządcy szpitala nie interesuje efektywność pracy.

0 0
ID:4951

do wesołej

no widocznie nudzą się,teraz już wiem dlaczego ostatnio aż 5 godzin czekałam z babcią

0 0
ID:4952

OBSERVER

Nieźle,jeżeli taka jest ta nasza opieka zdrowotna to ja mam gdzieś płacenie obowiązkowych składek na nią.Dyrekcja szpitala nie reaguje na to ponieważ sama zapewne spędza pracowicie czas na naszej klasie.

0 0
ID:4953

pazdzioch

do tego ciasteczko, kawka i podwyzka

0 0
ID:4955

ania

ten szpital to porażka, a czekać na tej izbie, aż jakiś lekarz przyjdzie zbadać chorego to wieczność, miałam trzy razy kontakt z tym szpitalem i trzy razy totalne rozczarowanie, ostatnim razem zawiozłam sąsiadkę i czekałam z kobitką przeszło 6 godzin, bo jeden drugiemu "wciskał" na siłę ją na oddział, sąsiadka biedna starowinka leżała, a ja zastanawiałam się gdzie zacznie się w końcu zwyczajna litość, bo życzliwość i zrozumienie to dla pracowników tego szpitala abstrakcja!!! Wiem co mówię, bo mam porównanie do Bydgoszczy i tam mają o niebo wyższe standardy, a życzliwość to pierwsze co daje się tam zauważyć! Wstyd za ten włocławski lazaret!!!!!!!

0 0
ID:4958

SZUJA

E tam ,oni się tak zachowują bo odwykli od przyjmowania pacjentów. Do Włoclawka idą się leczyć ludzie, którym nie zależy na wyleczeniu. Po tym ida na poprawka do tych samych lekarzy na Barską . Stamtąd no ,tego,tam....wiecie....

0 0
ID:4961

do szuji

i tu masz rację, teraz w większości przypadków w historii choroby w rubryce "miejsce pracy" wpisane jest " bezrobotny", "rencista", albo "emeryt", niestety już dawno przestali leczyć się tu ludzie, którzy mają jakąkolwiek możliwość pojechania do Bydgoszczy, albo do Torunia, też i o standardy dbać przestano, bo przecież ci co się tu jeszcze leczą nie mają innego wyjścia i tak przyjdą tu, bo najbliżej...

0 0
ID:4971

maniek

Szanowni internauci, nie mierzmy wszystkich jedną miarą i nie wrzucajmy do jednego worka. Zgadzam się z tym ze nasz szpital niestety najlepszej opinii nie posiada, ale jak sami widzicie skarg jest niewiele, czyli takowe przypadki są incydentalne.
Ja osobiście większych zastrzeżeń nie mam a nawet napisze że jestem bardzo zadowolony z opieki zapewnionej pewnej osobie przez lekarza ortopedę. Nie będę operował nazwiskami, ale pozdrawiam cały oddział ortopedii :)

0 0
ID:4973

do maniek

nie ma skarg, bo rencista, emeryt, albo bezrobotny nie pójdzie się awanturować i tylko dzięki temu nie ma tych skarg, większość ludzi szuka ratunku wszędzie, byle nie u nas. Moja koleżanka pielęgniarka sama operowała się w Bydgoszczy, a druga, męża z jakąś przypadłością kolana wywiozła do Torunia, nie wspominając już o tym, że jej koleżanka właśnie z ortopedii poradziła , żeby szukała pomocy gdzie indziej... czy to o czymś nie świadczy??! zgadzam się nie ma co uogólniać, wszędzie znajdą się i dobrzy pracownicy...może i w końcu kiedyś u nas! Byłoby miło !

0 0
ID:4974

powiem więcej!,

moja sąsiadka jest pielęgniarką w naszym szpitalu i zawsze powtarza, że musiałaby być nieprzytomna, w śpiączce, albo konająca, żeby zawieziono ją jako pacjentkę do "jej" szpitala, a i tak jeszcze cały czas powtarza rodzinie, że nawet w tych przypadkach rodzina ma próbować zdążyć dowieść ją chociaż do Torunia...

0 0
ID:4975

wnuczek

Maniek! emeryt czy rencista ci tu postu nie naskrobie, a reszta... reszta leczy się, gdzie tylko może, ale nie w tym grajdole.

0 0
ID:4977

szuja

Dodam tylko ,że włocławscy lekarze są jak politycy.Cała gnojówka po nich spływa..

0 0
ID:4979

nikita

szpitala??? przecież to coś nie powinno mieć prawa używać tej nazwy!!!

0 0
ID:5006

forsmark

Ale o co chodzi?Przecież zdecydowana większość społeczeństwa chce "bezpłatnej"i broń Boże nie sprywatyzowanej służby zdrowia.A publiczna opieka zdrowotna w obecnym kształcie,to skansen socjalizmu(veto prezydenckie się kłania),a w socjalizmie tak było,tak jest i tak będzie.

0 0
ID:5007

Goździkowa

no tak moja sąsiadka, która niedawno leżała w tym naszym szpitalu opowiadała jak na tych dyżurach personel pracuje. Rano kawka, papierosek i ploteczki, potem jakiś "przelot" , poprawianie łóżek, obchód, na tym obchodzie śmiechy z lekarzami, nie wiadomo czy z pacjentów ? no i na tym kończy się kontakt pacjenta z lekarzem, bo po obchodzie już się go na sali nieuświadczy. Pielęgniarki muszą jeszcze parę razy wejść z lekami, zastrzykiem, ale żeby tak z jakimś zainteresowaniem, to przepraszam ale nie! Za to na dyżurce śmiechy i dym papierosowy, a na nocnym dyżurze to już czysta samowola. Leki na spanie to prawie na siłę panie pielęgniarki wciskają, zastrzyki wtedy jakie się chce, bo noc spokojna będzie, a i one się przy okazji wyśpią. A za tymi doktorami latają, że mało klapek nie pogubią. ! Kobieta się trochę wyleżała to się napatrzyła.
Zastanawiam się sama co myśleć, bo czytam tu co piszecie i gdzie się leczyć? straszne to, aż się człowiek boi zachorować!!!

0 0
ID:5008

szuja

forsmark (08-06-2009, 22:45:27)
Wiesz usmarkałeś się znowu i zachowujesz się jak .....Jest dużo szpitali ,które są "państwowe"działają prężnie ,mają duże zyski itd. Ale Ty masz jakieś klapki na oczach i nie możesz wyjść z PRL-u . Wszystko porównujesz z socjalizmem.Tam gdzie dyrektorami są ludzie typu Bronisław zawsze będzie syf.

0 0
ID:5011

forsmark

Tylko przyjrzyj się szujo,wg jakich zasad działają te szpitale.Może nie wiesz o tym,że część placówek zdrowia działa na zasadach jak szpitale prywatne i tam jest lepiej.A ty jak zwykle,brak ci argumentu lub nie jesteś do końca zorientowany w temacie więc obrażasz innych.A teraz możesz sobie pisać co chcesz,twoje zdanie na jakikolwiek temat mnie już nie interesuje.

0 0
ID:5013

szuja

Dodam tylko .Żebyś nie musiał leczyć się w szpitalu prywatnym za prywatne pieniądze i kupować leki bez dotacji.Chorobę sam sobie wymyśl/TYLKO NIE ZŁAMANIE RĘKI CZY INNE DROBIAZGI/.Chyba łapiesz temat.Dziękuję.

0 0
ID:5034

Szuja ma rację!

poza tym dam ci jeszcze wiecej: koperta dla wiadomo kogo + 3 czy 4 noce prywatne po 200 złotych każda, nie licząc kaw, bombonier czekolad , zeby było ciekawiej + leki z domu, bo nasz szpital takich nie ma + i tak poprawka w Bydgoszczy ha!
Już uprzedzam, bo możesz napisać, że nie musiałem dawać w łapę, to odpowiadam dałem, bo byłem spokojniejszy, nie musiałem nocy prywatnych, no nie musiałem, ale jak po operacji na 10 łóżek jest jedna pielęgniarka, której i tak ciągle nie ma to wolałem, żeby zapłacić i żeby siedziała koło mnie, gdyby coś , to była pod ręką! Cenię swoje życie, mogę za zdrowie płacić, ale niech mi nikt nie mówi, że ta służba zdrowia jest darmowa!

0 0
ID:5045


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA